Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Παράταση υετου απο ανσαμπλ και κοντρολ μεχρι τις 16 εδω απιστευτο λιγο βεβαια 1,2 χιλιοστα το 6 σωρό άλλα θα το βλεπω αν βγουν χαχαχα

Ανσαμπλ για Θεσσαλονίκη τι λένε;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βρε παιδια ,ολοι αυτοι οι γλυφαδιωτες που μιρλιζουν ,μηπως ειναι ο ενας και μοναδικος;;;;;ΦΟΛΑΑΑΑΑΑ

παμε γερα....αυτον τον χιονια δεν τον χανουμε με τιποτα❄❄❄❄❄

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, George Trilofianos είπε:

Παιζει να φαμε καμια φαπα στυλ εβρου πριν 2 βδομαδες? Που εταζε ιστορικο ο τζιφο και τελικα εκανε πασπαλα?

δεν ειναι μονο ο τζιφος γιωργη...ειναι ολα...ξερεις γιατι ημουν χαλαρος σ αυτο τον χιονια?θες να μαθεις?...χαχαχα...γιατι η φιλη γαλλια μας εστειλε ενα δωρακι μια βροχομπαλλα μπαμπατσικια που μετατραπηκε σε χιονομπαλλα οσο πλησιαζει και δεν ειχα το αγχος του αυλωνα που θα σκασει? που θα δημιουργησει το χαμηλο.?Το ειχαμε ετοιμο δωρακι με κορδελιτσα!!!!..αλλο ενα ηταν οτι απο την αρχη ειχαμε κλειδωμενο το 50% που χρειαζεται για εναν καλο χιονια ,το ενα ειναι ο υετος και το αλλο η θερμοκρασια οποτε δεν κοιταξαμε ποτε ολα αυτα τα χαζα με τις θγρασιες τα σημεια δροσου κτλ κτλ..εναν καλο συνδιασμο θελαμε και ειχαμε γινει!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

26 minutes ago, Spartan said:

Ενταξει φιλε απο την γλυφαδα κουρασες

Αν νομιζεις οτι ειναι ασκοπο να ασχολουμαστε, κανε κανα διαλλειμα και τα λεμε ξανα του χρονου

φίλε το παιδί από τη Γλυφάδα καλά κάνει και είναι επιφυλακτικός. Δεν είμαστε όλοι από εύκολες περιοχές στο χιόνι. Ειδικά εδώ Γλυφάδα και η υπολεπτομέρεια της υπολεπτομέρειας ω υπολεπτομέρεια πρέπει να αναλύεται βασανιστικά. Γλυφάδα είμαστε όχι Βίλια 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδες να με συγχωρατε.Δεν θα κατσω πλεον να σχοληθω με το δουλεμα για μια υποτιθεμενη κακοκαιρια που καθε μερα παει και 12 ωρες πισω.Αν με το καλο ερθει κατι θα ασχοληθουμε 24-48 ωρες πριν.

Παντα ολα γαμ...νται τα τελευταια χρονια για αυτην τη γ...πολη.Δε συνεχιζω γιατι θα ασχοληθω με καποια ******* εδω μεσα που μονος τους καημος ειναι να χαλασει ενα ιστορικο για την Αθηνα για να φανε κανα 10ποντο.

Καλα χιονια στη συντριπτικη πλειοψηφια των κεντροβορειων.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κακό το 12αρι αλλά όχι καταστροφή...δίνει πολλά περιθώρια,αυτό που κατεβαίνει έχει τεράστια δυναμική... σημαντικό ραν του Ευρωπαίου απόψε..ίσως από τα σημαντικότερα των τελευταίων δεκαετιών....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Όχι καλό για Ήπειρο... Κοιτα, τη γραμμή του  0

κλεισαμε τζιφο που σε χιονιζει και σενα!!!...😀

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Frostfang8 είπε:

να αλλαξει ελπιζω αλλα δεν το κοβω. το ιδιο βλεπουμε 13 γ χρονια τωρα. δευτερα συζηταμε 5 μερες μπροστα λες και θα βγει. οι πιθανοτητες να βγει απο δευτερα και μετα ειναι κατω του 20% και να αλλαξει με τον ενα η αλλο τροπο(ειτε αρνητικα(πιο πιθανο) ειτε θετικα) σχεδον βεβαιο. Ολο κυνηγαμε κακοκαιριες στις 120 ωρες+ που τελικα βγαινουν μουφες. το κοντινο βγηκε χαλια και γιαυτο εχω δικαιωμα να χαλιεμαι.

μεχρι παρασκευη βραδυ δεν υπαρχει νοημα να σχολιαστει η δευτερα+.

Με την ιδια λογικη,οι πιθανοτητες να βγει αυτη πορεια του χαμηλου ειναι κατω απο 50%. Για ποιον λογο εισαι απαισιοδοξος?? Επισης,ξερεις για ποιον λογο κινηθηκε το χαμηλο βορειοτερα?? Ξερεις τι το προκαλεσε αυτη? Και στην τελικη,εχεις ιδεα για τι συστημα ατμοσφαιρικων δυναμεων μιλαμε ,ετσι ωστε να νομιζεις οτι δεν θα πεσει στα κεφαλια μας αυτο???

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, thesprotos είπε:

Χάνουμε μέρες ομως

Γιάννη μια χαρά είναι ο τζίφος. Άφθονος υετός στην Ήπειρο με νοτιοδυτικό ρεύμα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Frostfang8 είπε:

να αλλαξει ελπιζω αλλα δεν το κοβω. το ιδιο βλεπουμε 13 γ χρονια τωρα. δευτερα συζηταμε 5 μερες μπροστα λες και θα βγει. οι πιθανοτητες να βγει απο δευτερα και μετα ειναι κατω του 20% και να αλλαξει με τον ενα η αλλο τροπο(ειτε αρνητικα(πιο πιθανο) ειτε θετικα) σχεδον βεβαιο. Ολο κυνηγαμε κακοκαιριες στις 120 ωρες+ που τελικα βγαινουν μουφες. το κοντινο βγηκε χαλια και γιαυτο εχω δικαιωμα να χαλιεμαι.

μεχρι παρασκευη βραδυ δεν υπαρχει νοημα να σχολιαστει η δευτερα+.

Φιλε μου απο προκύπτουν ολο αυτα και είσαι και τοσο σιγουρο μαλιστα....κανε λιγο υπομονη και θα δεις ποσο καλυτερα θα αισθανεσαι......ολα αρνητικα τα βλέπεις αδελφε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, billipiros12 είπε:

Γιάννη μια χαρά είναι ο τζίφος. Άφθονος υετός στην Ήπειρο με νοτιοδυτικό ρεύμα!

Το Σάββατο όμως... Το χάνουμε με βροχη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, Evisnow said:

Βρε παιδια ,ολοι αυτοι οι γλυφαδιωτες που μιρλιζουν ,μηπως ειναι ο ενας και μοναδικος;;;;;ΦΟΛΑΑΑΑΑΑ

παμε γερα....αυτον τον χιονια δεν τον χανουμε με τιποτα❄❄❄❄❄

Οι γλυφαδιώτες θα κάνουμε νέο κλαμπ 

THE NORTH REMEMBERS BUT THE SOUTH KNOWS !! 😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επιμένει να μας τρελαίνει ο τζίφος!
Βρε λες να πάμε με κατω απ΄το 0 στα 850 μέχρι τέλος του μήνα? παπαπαπαπαπα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, thesprotos είπε:

Το Σάββατο όμως... Το χάνουμε με βροχη

Από τα 700 μέτρα θα χιονίζει. Κατ εμέ μια χαρά είναι. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Το Σάββατο όμως... Το χάνουμε με βροχη

Πατριδαααα ολα καλά είναι βρε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, GEORGE SNOWMAN said:

Παιδες να με συγχωρατε.Δεν θα κατσω πλεον να σχοληθω με το δουλεμα για μια υποτιθεμενη κακοκαιρια που καθε μερα παει και 12 ωρες πισω.Αν με το καλο ερθει κατι θα ασχοληθουμε 24-48 ωρες πριν.

Παντα ολα γαμ...νται τα τελευταια χρονια για αυτην τη γ...πολη.Δε συνεχιζω γιατι θα ασχοληθω και καποια ******* εδω μεσα που μονος τους καημος ειναι να χαλασει ενα ιστορικο για την Αθηνα για να φανε κανα 10ποντο.

Καλα χιονια στη συντριπτικη πλειοψηφια των κεντροβορειων.

George, μην απογοητευεσαι, τα πραγματα ειναι πολυ καλα! Εσυ ειδικα θα εισαι απο τους πρωτους που θα ξεκινησει 😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για τη ιστορία, χάρτες θερμοκρασιών σαν κι αυτούς που φαίνονται σε εμάς προσεχώς, στη Νέα Υόρκη τους έχουν για πλάκα κάθε χρόνο και παραπάνω από 1 φορά. Έτσι για να δούμε πόσο νουμπάδες είμαστε μπροστά τους.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Φιλε μου απο προκύπτουν ολο αυτα και είσαι και τοσο σιγουρο μαλιστα....κανε λιγο υπομονη και θα δεις ποσο καλυτερα θα αισθανεσαι......ολα αρνητικα τα βλέπεις αδελφε...

φιλε περναω μια πολυ ασχημη φαση που ο πιο κοντινος μου συγγενης θα μπει για χειρουργειο και θεραπειες και εχω οπως καταλαβενετε ορια. και ο καθενας περναει τους αγωνες τους. θελω μια φορα να εχω κατι να χαρω γιατι η χρονια ξεκινησε πολυ λαθος. και προσπαθω να ειμαι οσο πιο ψυχραιμος και θετικος. αλλα δεν φτανει που τα πραγματα χαλανε οπως καθε φορα και κυνηγαμε στις απειρες ωρες αλλα βλεπω και μερικους που ενω ηδη εχουν 20 ποντους θεωρω κλειδομενους, ζητανε κιαλλα κιαλλα εις βαρος αλλων που 13 χρονια δν τα ζησαν. εχω μεγαλωσει χωρις να ζησω σοβαρο χιονι ν α το θυμαμαι. δεν νομιζω να λεω παραλογα πραγματα. εφτασα στο σημειο να εχω διαγραψει τον προηγουμενο λογαριασμο μου απο τα νευρα μου για να μην τσακωθω και γιατι δεν εχω την ενεργεια να χαλιεμαι αλλα ταυτοχρονα θελω να ασχολουμαι με αυτο π αγαπω που ειναι ο καιρος.

εδω θα ειμαστε το σαββατο να δουμε οτι της επομενης βδομαδας θα πανε περιπατο οπως παντα.

Επεξεργάστηκε από Frostfang8
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδια ωραιος ο χαβαλες και η πλακα αλλα εδω θα ειμαστε ολοι οτι και αν κανει τελικα. Και τη κυριακη το βραδυ που θα ριχνει βροχουλα μεχρι το διονυσο και πιο μετα που ακομα δεν ξερουμε τι θα κανει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...