Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

21 minutes ago, Spartan said:

Ολο και φτιαχνει περισσοτερο η δευτερη φαση

Οποιος δεν αντεχει η νιωθει οτι δεν αξιζει να ασχολουμαστε με αυτα που βλεπουν μπροστα  τα ματια μας

Καλο θα ηταν να σταματησει να γκρινιαζει απο τοσο νωρις

ξέρεις τι φοβάμαι? όσο προχωράμε στη πρώτη φάση αυτή θα συνεχίζει να χαλάει όπως ήδη φαίνεται κ όταν θα είμαστε στην πρώτη φάση θα δείχνουν οτι θα αρχίσει να χαλάει η δεύτερη. Πόσο φορές το έχουμε δει και αυτό 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, antinod είπε:

Γιατι η Αττικαριοι 'καψατε' την Κυριακοδευτερα??? Εχετε καταλαβει γιατι συνεβη? Ξερετε ποσο ευκολα και γιατι αλλαζει αυτο? 

για ελάχιστα χιλιόμετρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, sakis13 είπε:

Ψυχραιμια ρε φιλαρακια...Μεταξυ μας ρε???Χαλαρωστε ενα τρεξιμο ειναι...Και μενα δε μου αρεσε ο τζιφος αλλα μεχρι εκει...Καλλιστα αλλαζει στο επομενο τρεξιμο αφενος και αφετερου μιλαμε για τον καρναβαλο των μοντελων...Αυτο που ερχεται δεν χανεται ακομα και αν καθυστερησει...Και γω προτιμω να μπουμε στο παιχνιδι απο Κυριακη απογευμα αλλα θα το δουμε αυτο...Απλα οχι κηδειες η βαρυγδουπες δηλωσεις...

Γυρισε και το τζεμ...Ολα καλα...

Παμε για τον παιο...

Η βορεια χωρα το κλειδωνει απο αποψε...Στην πρωτη φαση μαζι με τα δυτικα και την θεσσαλια μας θα παιξουν καλη μπαλα..Χιλια μπραβο...

Αλλα μετα οταν εσεις θα φορατε γυαλια ηλιου εγω θα θαβομαι με την σειρα μου..😜

Εμενα προσωπικα φιλε σακη,και μια ημερα π.χ να καθυστερησει και να παρει και μεγαλυτερη  διασταση η πολικη εισβολη απο εβδομαδα την χαριζω

Ο τζιφος σαν τρεξιμο μακροπροθεσμα ειναι το καλυτερο σεναριο μεχρι στιγμης με διαφορα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

τα 3 μεγαλυτερα μοντελα τζιφος γιουκμο τζεμ ντυθηκαν γαλλος και ο γαλλος και ο γερμανος εμειναν εκει που ηταν...μεσες ακρες απο 24 ωρες εως σχεδον 40 ωρες χιονοστρωση πλεον βαση μοντελων 20 και πανω λογω αρνητικων ...αρχιζει να υπαρχει μια σχετικη συγκλιση οσον αφορα την πρωτη φαση και το χαμηλο...αναμενουμε παιο για γενικο συμπερασμα

Παιζει να φαμε καμια φαπα στυλ εβρου πριν 2 βδομαδες? Που εταζε ιστορικο ο τζιφο και τελικα εκανε πασπαλα?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, antinod είπε:

Γιατι η Αττικαριοι 'καψατε' την Κυριακοδευτερα??? Εχετε καταλαβει γιατι συνεβη? Ξερετε ποσο ευκολα και γιατι αλλαζει αυτο? 

Πες τα μωρε αντωνη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, oldboy332 είπε:

Φοβερό τρέξιμο. Δίνει χαρά σε όλους και κλείνει με ένα γεμάτο -40 στο Αιγαίο . Μακάρι να έβγαινε έτσι. 

στο ευχομαι πραγματικα..😀..μας το ευχομαι..😀..εισαι πολυ σωστος τυπος να ξες μακαρι να ειμασταν ολοι σαν και σενα ,κι εγω μεσα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, casperakos είπε:

Είμαστε προ πυλών μια ιστορικής κακοκαιρίας.... Φορτηστε κινητά. Βγάλτε τον κατάλληλο ρουχισμό... 

Και απολαύστε το μάγκες γιατί η επόμενη φορά μπορεί να έχουμε γεράσει 

Δωσε λιγη νοτα αισιοδοξιας γιωργο

Καλο μας κανει

Παιδες?Ολα κα λα θα πανε

Λιγο υπομονη ακομα θελει το πραγμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, antinod είπε:

Γιατι η Αττικαριοι 'καψατε' την Κυριακοδευτερα??? Εχετε καταλαβει γιατι συνεβη? Ξερετε ποσο ευκολα και γιατι αλλαζει αυτο? 

να αλλαξει ελπιζω αλλα δεν το κοβω. το ιδιο βλεπουμε 13 γ χρονια τωρα. δευτερα συζηταμε 5 μερες μπροστα λες και θα βγει. οι πιθανοτητες να βγει απο δευτερα και μετα ειναι κατω του 20% και να αλλαξει με τον ενα η αλλο τροπο(ειτε αρνητικα(πιο πιθανο) ειτε θετικα) σχεδον βεβαιο. Ολο κυνηγαμε κακοκαιριες στις 120 ωρες+ που τελικα βγαινουν μουφες. το κοντινο βγηκε χαλια και γιαυτο εχω δικαιωμα να χαλιεμαι.

μεχρι παρασκευη βραδυ δεν υπαρχει νοημα να σχολιαστει η δευτερα+.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Ζερίκιος είπε:

Δειτε τζιφο αχαχα ετσι για πλακα στα μακρινα, παει να κατεβασει νεο ψυχος πιο μετα, χειμωναςςςςς

τρομερή διάταξη.. πάει να το κατεβάσει? ή το κατεβάζει???!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ραντεβού τα μεσάνυχτα πάλι.....ούτε εγώ εντυπωσιάστηκα για Αθήνα τώρα.....αναμενόμενο βέβαια το μπρος  πίσω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Spartan είπε:

Πες τα μωρε αντωνη

Μακη με λενε ,αλλα δεν μαμιεται!!! ΑΝ,λεω αν,ο παιος δειξει το μεσημεριανο σεναριο του τζιφου,με την αναλογη θεση του χαμηλου,ποσοι θα χαρουνε?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παράταση υετου απο ανσαμπλ και κοντρολ μεχρι τις 16 εδω απιστευτο λιγο βεβαια 1,2 χιλιοστα το 6 σωρό άλλα θα το βλεπω αν βγουν χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Spartan είπε:

Δωσε λιγη νοτα αισιοδοξιας γιωργο

Καλο μας κανει

Παιδες?Ολα κα λα θα πανε

Λιγο υπομονη ακομα θελει το πραγμα

Σπύρο ραντεβού ιερα οδο και θυβων για να κάνουμε σκι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πραγματικα εντυπωσιακη η ευνοικη για τα Κεντροβορεια αλλαγη στα μοντελα. Περιμενουμε και Ευρωπαιο φυσικα, το τρεξιμο της δεκαετιας κατα τη γνωμη μου. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μια ερώτηση για τα παιδιά από Θεσαλονίκη : Υπ΄άρχει περίπτωση να φυσήξει κανένας ανατολικός και να μας κόψει υετό ;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...