Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κλασσικά πράγματα,χαλάει το ένα,φτιάχνει το άλλο. Όχι ότι έγινε τραγικός ο τζίφος,απλά μείωσε λίγο την ένταση των καλών ωρών. Από την άλλη ο παίος,τα αύξησε. Εγώ περιμένω κάτι μεταξύ αριάδνης και σοφίας για να χαρώ αν κάνει κάτι παραπάνω και να μη στεναχωρηθώ και πολύ στο λιγότερο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βάλτε ΣΚΑΙ μιλάει σε λίγο Σούζη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, South Athens είπε:

Ταφόπλακα για τα πεδινά της Αττικής κ από την έτερη μετεωρολόγο του ΜEGA (Ρήγου νομίζω την λένε). Μίλησε για νιφάδες ίσως στο κέντρο Δευτέρα

Επίσης η Σούζη στο ραδιόφωνο του Σκάι το απόγευμα, είπε ότι τη Δευτέρα, ότι πέφτει θα είναι χιόνι, αλλά για νότια προάστια μπορεί να είναι και χιονόνερο και ότι εδώ και ημέρες  της έχει καθίσει η Τρίτη, ως η ημέρα που μπορεί να έχουμε έντονα φαινόμενα. Το λέω με δικά μου λόγια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, salonikatasos είπε:

Κλασσικά πράγματα,χαλάει το ένα,φτιάχνει το άλλο. Όχι ότι έγινε τραγικός ο τζίφος,απλά μείωσε λίγο την ένταση των καλών ωρών. Από την άλλη ο παίος,τα αύξησε. Εγώ περιμένω κάτι μεταξύ αριάδνης και σοφίας για να χαρώ αν κάνει κάτι παραπάνω και να μη στεναχωρηθώ και πολύ στο λιγότερο

σοφια απο μονη της θα ειναι η μηδεια το διαστημα μεσανυχτα πρωι κυριακης..δεν βρισκω κανενα εμποδιο σε σχεση με τους ανεμους να εχουμε λιγοτερο υετο εκεινο το διαστημα...ουτε ανατολικος ειναι ουτε φυσικα παιζει να θεωρηθει ο συγκεκριμενος β.δυτικος νεφοδιαλυτης

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μιλάει ΣΟΥΖΗ τώρα ΣΚΑΙ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

σοφια απο μονη της θα ειναι η μηδεια το διαστημα μεσανυχτα πρωι κυριακης..δεν βρισκω κανενα εμποδιο σε σχεση με τους ανεμους να εχουμε λιγοτερο υετο εκεινο το διαστημα...ουτε ανατολικος ειναι ουτε φυσικα παιζει να θεωρηθει ο συγκεκριμενος β.δυτικος νεφοδιαλυτης

E αυτό το διάστημα είναι το καλό,τα άλλα δε δίνουν κάτι φοβερό,πιο πριν ίσως δε στρώνει κιόλας. Στον τζίφο μειώθηκε και αυτό και το μετά. Στον παίο οκ αυξήθηκε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, billipiros12 είπε:

Ναι  το είδα. Στη Πίνδο από το μεσημέρι  θα χιονίζει από τα 900 μέτρα. 

Το βράδυ με την περαιτέρω πτώση της θερμοκρασίας θα χιονίζει από τα 500 μέτρα. 

Γιάννενα, Κόνιτσα θα χιονιστουν. 

Το καλό είναι ότι υετο θα έχουμε μπόλικο.. Όποτε όπου χιονίσει το χιόνι θα είναι αρκετό. 

Δε νομίζω να ισχύσει αυτό που λέει ο Σάκης για τα βόρεια και ανατολικά της Ηπείρου. Είναι τραβηγμένο. Από 700 οι χιονοπτώσεις νομιζω Στη δυτική ήπειρο ίσως να ισχύει το 1000.Όπως και για την Πελλοπονήσο το 1800.. Η βορειοανατολική Πελοπόνησσος χιονιζετε πολύ εύκολα με ανατολικο. Παίζει ρολο και η ορθογραφία όχι μόνο η αποτύπωση των μοντέλων. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χιόνι κ στα παραθαλάσσια η Σούζη για Αθήνα!!Εφόσον υπάρχει υετός από οτι κατάλαβα άφησε να εννοηθεί 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

36 λεπτά πριν, dami_pap είπε:

κουρασες!!!!!!!

Άμα σε ενοχλεί κάνε ignore φίλε μου απλά τα πράγματα. Αγαπάμε Γκάρυ, μην βγάζετε χολή σας παρακαλώ πολύ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόνο ο Ευρωπαίος μπορεί, και τα κατάφερε στις 96 ώρες να είναι χειρότερος και από ukmo και από gem 

Επεξεργάστηκε από OLYMPUS MONS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, gakhun είπε:

Επίσης η Σούζη στο ραδιόφωνο του Σκάι το απόγευμα, είπε ότι τη Δευτέρα, ότι πέφτει θα είναι χιόνι, αλλά για νότια προάστια μπορεί να είναι και χιονόνερο και ότι εδώ και ημέρες  της έχει καθίσει η Τρίτη, ως η ημέρα που μπορεί να έχουμε έντονα φαινόμενα. Το λέω με δικά μου λόγια.

Νομίζω ότι τα ίδια πάνω κάτω είπε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, South Athens είπε:

Χιόνι κ στα παραθαλάσσια η Σούζη για Αθήνα!!Εφόσον υπάρχει υετός από οτι κατάλαβα άφησε να εννοηθεί 

Ζιακοπουλος σουζη, δίδυμο δυναμίτης 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Μπορεί να χω και 55 χιλιοστα στο παιο αυξησε τα πάντα...Εγώ τον εμπιστευομαι περισσοτερο στον υετο για εδω τουλάχιστον 

Σε θάβει το ευρωπαικό. Πάντως έχω εντοπίσε πολλές αστοχίες τον τελευταίο καιρό σε αυτό στον υετό στην Περιφέρεια Δυτ.Μακεδονίας. Το 70% να πέσει απο αυτά πάλι καλά είναι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, salonikatasos είπε:

Κλασσικά πράγματα,χαλάει το ένα,φτιάχνει το άλλο. Όχι ότι έγινε τραγικός ο τζίφος,απλά μείωσε λίγο την ένταση των καλών ωρών. Από την άλλη ο παίος,τα αύξησε. Εγώ περιμένω κάτι μεταξύ αριάδνης και σοφίας για να χαρώ αν κάνει κάτι παραπάνω και να μη στεναχωρηθώ και πολύ στο λιγότερο

Και στον υετο και στις Τ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...