Jump to content
Michael

Ανάλυση χαρτών Φεβρουαρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, sakis13 είπε:

Η Πηνελοπη  ομως ξεχαρμανιαζε με τους μνηστηρες...Εμεις ειμαστε στην απολυτη στερηση..😂

Αν μνηστήρες ειναι οι 20 βαθμοί που ζουμε ομως?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νομίζω πως έχουμε κλειδώσει αρκετά για την Α φάση τουλάχιστον... Από τη στιγμή που έχουν τάσεις για βελτίωση τα μεγάλα και περισσότερα μοντέλα, δύσκολα θα μας κάνουν μεγάλες αρνητικές αλλαγές ... το πολυ πολύ να παίζουμε με τα εκατοστά χιονόστρωσης... Αν απ' την άλλη αλλάξουν με επικές τούμπες... Τότε δεν ξέρω... Εκεί τα παρατάω εγώ και νομίζω πως θα κοιτάω πλέον τα αστέρια για να μου πούν τον καιρό... Εγώ πιστεύω πως αύριο θα παίξουν λίγο με εμάς.... Ζούμε μεγάλες στιγμές παιδιάα... Τουλάχιστον ας χαρούμε την προσμονή αυτού του γεγονότος.... Κρατάω αισιοδοξία και προχωράω....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, menidi said:

20 χρόνια βρε. 10+10

 

Πφφφ ... Αφού δε μας συμφέρει έπρεπε να το αφήσεις να πέσει κάτω. Δε πρέπει να φαίνεται γραμμένο χαχα (τα ιδεοψυχαναγκαστικά μου μιλάνε τώρα)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

θα ειναι επιεικως απαραδεκτο να θρηνησουμε και ανθρωπινες ζωες!!!!

δεν γινεται πια σε αυτην χωρα να θρηνουμε συμπολιτες μας λογω βαρειας αμελειας του κρατους!!!!!

ποσο πια;; τι περιμενουν!!!

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, OLYMPUS MONS είπε:

Δες τα πρωινα που έχω γράψει για τον Ευρωπαίο , το  να ασχολούμαι με καχυποψία για ένα χαοτικό φαινόμενο ναι απόλυτα λογικό είναι ,ότι θα το δούμε το τιμημένο να πέφτει ναι θα το δούμε, άμα δω τις 144 του Ευρωπαίου σήμερα  στις 96 μεθαύριο θα είμαι ο πρώτος που θα πανηγυριζω 

Αντε  να δουμε,Το αγχος ειναι μεγαλο ποια,και τα τρεξιματα απο εδω και στο εξης ιδιαιτερως κρισιμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, olaficent said:

θα ειναι επιεικως απαραδεκτο να θρηνησουμε και ανθρωπινες ζωες!!!!

δεν γινεται πια σε αυτην χωρα να θρηνουμε συμπολιτες μας λογω βαρειας αμελειας του κρατους!!!!!

ποσο πια;; τι περιμενουν!!!

 

 

Δεν νομιζω πια να θρηνησουμε και ανθρωπινες ζωες... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Γιάννης μασ είπε:

φοβαμαι οτι ο βολος κινδυνευει να φαει την μεγαλυτερη μουφα της  ιστοριας

 

Δεν πιστεύεις δηλαδή καν ότι θα το γυρίσει σε ΒΔ όσο έχει ακόμη υετό; Εγώ βάζω πιο εφικτούς στόχους. Με ένα 5ποντο παντού όμως, με αρνητικές είμαι ευχαριστημένος. Από εκεί και έπειτα αν κάνει κάτι παραπάνω θα είναι bonus. Σίγουρα δεν παίζει να βγουν αυτά τα τρελά χιλιοστά γιατί θα τα μαζέψει όσο πηγαίνουμε προς την κακοκαιρία και θα χαθούν και κάποια (όσο το δυνατόν λιγότερα ελπίζω) από τον ΒΑ..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 minutes ago, ΝΕΦΟΣΚΕΠΗΣ said:

Αυτό το φωνάζουμε πάντα. Πιθανός τελικά να είναι θέμα νόμου, το πότε βγαίνει έκτακτο κτλ
Πάντως το σωστο είναι, ακόμα και τίποτα να μη κάνει, με τέτοιους χάρτες να βγαίνει έκτακτο...
Αλλά Ελλάς, κλασικ τελευταία στιγμή!

Δυστυχώς είναι θέμα διαδικασίας της ΠΠ. Επίσημη ενημέρωση μπορεί να λάβει μόνο από την ΕΜΥ. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolasxm είπε:

To arpege ακομη λίγο και θα φέρει το χαμηλό  πάνω μας 😀

Ναι ρε αφου με ξεκιναει με χιονονερο εδω χαχαχα ...κοίτα εμενα με συμφέρει να φάω υετο με μειον 4, 5 στα 850 μέχρι τις 12 το βραδυ γιατι θα είναι πολύς..τεσπα..

Πάντως προσωπικα δε  ενδιαφέρει να ανέβει αλλο το χαμηλο οσο το να βαθυνει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Dusterakos είπε:

Δεν νομιζω πια να θρηνησουμε και ανθρωπινες ζωες... 

Ποτέ δεν ξέρεις ειδικά για την Εύβοια ... Θα αποκλειστούν χωριά...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Δεν πιστεύεις δηλαδή καν ότι θα το γυρίσει σε ΒΔ όσο έχει ακόμη υετό; Εγώ βάζω πιο εφικτούς στόχους. Με ένα 5ποντο παντού όμως, με αρνητικές είμαι ευχαριστημένος. Από εκεί και έπειτα αν κάνει κάτι παραπάνω θα είναι bonus. Σίγουρα δεν παίζει να βγουν αυτά τα τρελά χιλιοστά γιατί θα τα μαζέψει όσο πηγαίνουμε προς την κακοκαιρία και θα χαθούν και κάποια (όσο το δυνατόν λιγότερα ελπίζω) από τον ΒΑ..

Θα γυρίσει την Κυριακή.....θεωρώ πολύ πιθανό το 5ποντο για Βόλο γενικά....αλλά αν βγει η σύγκλιση της Δευτέρας το 5ποντο θα ήταν παταγωδης αποτυχια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, olaficent said:

θα ειναι επιεικως απαραδεκτο να θρηνησουμε και ανθρωπινες ζωες!!!!

δεν γινεται πια σε αυτην χωρα να θρηνουμε συμπολιτες μας λογω βαρειας αμελειας του κρατους!!!!!

ποσο πια;; τι περιμενουν!!!

 

 

ναι, παντα το κρατος φταιει - σε ολα! αλλα τεσπα αυτο ειναι σε αλλο thread κουβεντα! παρολλα αυτα, ειναι αξιο περιεργο να ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΕ ΝΑ ΑΝΑΒΟΥΜΕ ΚΕΡΑΚΙΑ ΓΙΑ 10 ΜΕΤΡΑ στη πορτα μας κ μετα να θυμομαστε αστεγους κτλ κτλ κτλ...σορρυ για το οφφ τοπικ, ας διαγραφει εαν κριθει αναγκαιο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, olaficent είπε:

δεν καταλαβαινω γιατι με βαση και τα σημερινα δεδομενα δεν γινεται μια ενημέρωση στον κοσμο;;;

δεν ειναι μια απλη χιονοκακοκαιρια  αυτη που ερχεται!!!

εκτος αν με την επιλογη του ονοματος ΜΗΔΕΙΑ προειδοποιούν για κατι τραγικο!!!

γιατι σπανια σε αυτες τις κακοκαιριες κλεδωνει τιποτα περα απο το ψυχος τοσο νωρις...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, olaficent είπε:

θα ειναι επιεικως απαραδεκτο να θρηνησουμε και ανθρωπινες ζωες!!!!

δεν γινεται πια σε αυτην χωρα να θρηνουμε συμπολιτες μας λογω βαρειας αμελειας του κρατους!!!!!

ποσο πια;; τι περιμενουν!!!

 

 

 

1 λεπτό πριν, Dusterakos είπε:

Δεν νομιζω πια να θρηνησουμε και ανθρωπινες ζωες... 

Ναι, δεν ΝΟΜΙΖΟΥΝ και στο κράτος, γιαυτο καθυστερούν το έκτακτο!!
Πλάκα με κάνετε, δεν παίζουν με τέτοια πράγματα.  (Δλδ θα βγάζουν εκτακτο μόνο για να επιβραβευθούν ότι έπεσαν μέσα?? το φελέγγι τους)
Λες κ το έκτακτο είναι για εξετάσεις.. τρελένομαι, δε μπορώ..   Βγάλτε το σημερα κιολας , γιατί ακόμα και ένας σοβαρός τραυματισμός θα είστε υπαίτιοι!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, oldboy332 said:

@sakis13 Σκέψου το ...

SmartSelect_20210210-140524_Samsung Internet.jpg

ψυχανάγκασμα 101

επειδή έχω κ αετήσιο μάτι ένα πιξελ εκεί στον Πειραιά είναι όφα. Η αυτόματη σκέψη μου είναι άρα δε θα χιονιστεί ο Πειραιάς, άρα αν δεν χιονιστεί ο Πειραιάς σιγά μη χιονιστεί η Γλυφάδα. Άρα όλα τέλος. Μετά κατάθλιψη, απογοήτευση κ πετάγομαι περίπτερο να αγοράσω 10 σοκολάτες να γλυκάνω τον πόνο μου.

Κ κάπως έτσι ο ψυχολόγος μου θα συνεχίσει να γίνεται πλούσιος. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Αστα να πανε φιλε εδω ακομα δεν ενημέρωσαν για θεσσαλια που ολα δειχνουν οτι θα φάει τρελο χιονι στην αρχη

Εμεις το απογευμα θα εχουμε την εκτακτη ενημερωση ισως και live ....και τα αναλογα ποσταρισματα ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, geod είπε:

ναι, παντα το κρατος φταιει - σε ολα! αλλα τεσπα αυτο ειναι σε αλλο thread κουβεντα! παρολλα αυτα, ειναι αξιο περιεργο να ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΕ ΝΑ ΑΝΑΒΟΥΜΕ ΚΕΡΑΚΙΑ ΓΙΑ 10 ΜΕΤΡΑ στη πορτα μας κ μετα να θυμομαστε αστεγους κτλ κτλ κτλ...σορρυ για το οφφ τοπικ, ας διαγραφει εαν κριθει αναγκαιο

σορρυ και για το δικο μου οφφ τοπικ και γραφω μονο αυτο

δεν κινδυνολογησα και ουτε φυσικα φταιει μονο το κρατος εχεις δικιο φιλε μου, υπαρχει και η συνευθυνη των πολιτων συμφωνω

αλλα μια ενημερωση εγκαιρη να ξερει ο κοσμος να προετοιμαστει

όπως εκανε δηλ. ο αντιστοιχος φορέας της ιταλιας που ενημερωσε 1 εβδομαδα πριν για την κατασταση τους πολίτες του 

και παλι σορρυ για το οφφ τοπικ

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, olaficent είπε:

θα ειναι επιεικως απαραδεκτο να θρηνησουμε και ανθρωπινες ζωες!!!!

δεν γινεται πια σε αυτην χωρα να θρηνουμε συμπολιτες μας λογω βαρειας αμελειας του κρατους!!!!!

ποσο πια;; τι περιμενουν!!!

 

 

Καλά....όλο έτσι λέμε όταν έρχεται κάτι στους χάρτες αλλά στο τέλος παίρνουμε μια χαζομαρα!! Περιμένουν και οι φορείς και καλά κάνουν. Έτσι πιστευω. Λογικά αύριο θα βγει έκτακτο από ΕΜΥ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Εμεις το απογευμα θα εχουμε την εκτακτη ενημερωση ισως και live ....και τα αναλογα ποσταρισματα ...

Θα μας στείλεις λινκ η θα μπούμε στη σελίδα απλα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...