Jump to content
Κώστας.

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΜΑΡΤΙΟΥ 2019

Σχολιασμός χαρτών Μαρτίου 2019. Τι μέλλει γενέσθαι?  

51 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Πιστεύετε ότι θα υπάρξει κι άλλη χειμερινή κατεβάσια μετά την Ωκεανίδα - Ψιψίνα;



Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κοιταξε ..ο τζίφος μπορεί να πιάσει την φιλοσοφία της διάταξης μεσοπρόθεσμα...απλά χάνει πολύ στις λεπτομέρειες που κάνουν την διαφορά....δηλαδή μπορεί να σου δείξει αλλαγή κυκλοφορίας σε   μεσημβρινή  αλλά τον αυλώνα να τον κατεβάζει Τουρκία ή Καζακστάν ενώ όλα τα άλλα μοντέλα τον φέρνουν Ιταλία -Ελλαδα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βήμα προς ευρωπαίο και ούκμο από τζίφους παράλληλο και κύριο στα 18αρια στην Αμερική το πολυσυζητημένο χαμηλό που θα αλλάξει πολλά. Ευτυχώς ο τζίφος παχαίνει και τον αυλώνα, και θα βγάλει και το πρώτο στάδιο πιο καλό. Οπότε πιστεύω ότι η διαταραχή θα κατέβει, καθώς μόνο το ούκμο δεν την δείχνει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οι παγωνιες μετά τις 15 του Μάρτη είναι καταστροφικές για όλο το κόσμο στην περιοχή εννοώ κάτω από -2 στα πεδινά και για αρκετή ώρα

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τρομερό το παράλληλο! ¨Ενα σενάριο ανάμεσα από το 12αρι του και το 18αρι τώρα θα ήταν το μέγιστο για τα δυτικά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μιχαηλ για σενα δουλευω μου φαινεται..αυτο που σου πηρα θα στο φερω τρελλε. προς τα κει θα παει..ΥΓ οχι οτι θα με χαλασει να παρω κι εγω κανα γερο κομματι στη συνεχεια😀..α θες ν αλλαξω το αβαταρ μηπως?..ξερεις σε τι..χαχαχα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos said:

μιχαηλ για σενα δουλευω μου φαινεται..αυτο που σου πηρα θα στο φερω τρελλε. προς τα κει θα παει..ΥΓ οχι οτι θα με χαλασει να παρω κι εγω κανα γερο κομματι στη συνεχεια😀..α θες ν αλλαξω το αβαταρ μηπως?..ξερεις σε τι..χαχαχα...

έχει τα φόντα Βαγγέλη, αν δεις με τότε ίδιες διατάξεις είναι ακριβώς.. Αλλά είναι πολύ προχωρημένη η εποή γμτ... Εσύ κοίτα και την πρώτη διαταραχή πλάκα πλάκα, κοίτα τι έβγαλε το παράλληλο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, [weathermaniac] said:

έχει τα φόντα Βαγγέλη, αν δεις με τότε ίδιες διατάξεις είναι ακριβώς.. Αλλά είναι πολύ προχωρημένη η εποή γμτ... Εσύ κοίτα και την πρώτη διαταραχή πλάκα πλάκα, κοίτα τι έβγαλε το παράλληλο

ασε μιχαηλ στην πρωτη διαταραχη θα ειμαι γιαννενα απο το πρωι η απο την προηγουμενη το βραδυ και θα φυγω για επιστροφη αργα το μεσημερη της ιδιας μερας στις 12 του μηνα..ποιος ξερει τι θα δουν τα ματια μου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, notios_polos said:

ασε μιχαηλ στην πρωτη διαταραχη θα ειμαι γιαννενα απο το πρωι η απο την προηγουμενη το βραδυ και θα φυγω για επιστροφη αργα το μεσημερη της ιδιας μερας στις 12 του μηνα..ποιος ξερει τι θα δουν τα ματια μου

ήλιο θα δουν.

 

 

χαχα πλάκα κάνω,  να δούμε με σιγουριά αν κατέβει τελικά η ψυχρή μάζα από αύριο. Οι δείκτες ακόμα πιο μπερδεμένοι σήμερα εντωμεταξύ νομίζω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

βασικα τωρα που τα βλεπω καλυτερα για τις 12 δεν ξερω καν αν θα φυγω για πισω..εσυ μιχαηλ θα εισαι λαρισα στην πρωτη διαταραχη?...φαντασου λεει να εισαι εσυ λαρισα κι εγω να τυχει να ζησω αυτο που ψαχνεις εδω και χρονια....με μια και μονη μερα που ετυχε να πρεπει να ειμαι στα γιαννενα...χαχαχα;χα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, notios_polos said:

βασικα τωρα που τα βλεπω καλυτερα για τις 12 δεν ξερω καν αν θα φυγω για πισω..εσυ μιχαηλ θα εισαι λαρισα στην πρωτη διαταραχη?...φαντασου λεει να εισαι εσυ λαρισα κι εγω να τυχει να ζησω αυτο που ψαχνεις εδω και χρονια....με μια και μονη μερα που ετυχε να πρεπει να ειμαι στα γιαννενα...χαχαχα;χα

έχω και οδοντίατρο και εμβόλιο την επόμενη εβδομάδα, και δεν ξε΄ρω πότε ακριβώς θα είναι.. και φοβάμαι πάρα πολύ για αυτό... Είναι πολύ πιθανό να γίνει το απίστευτο αυτό που λες!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, [weathermaniac] said:

έχω και οδοντίατρο και εμβόλιο την επόμενη εβδομάδα, και δεν ξε΄ρω πότε ακριβώς θα είναι.. και φοβάμαι πάρα πολύ για αυτό... Είναι πολύ πιθανό να γίνει το απίστευτο αυτό που λες!!!

εμενα συνομωτησε ολο το συμπαν να μου χαλασει κατα καποιο τροπο το 3ημερο της καθαρας δευτερας και να πρεπει να ειμαι στα γιαννενα σχεδον αναγκαστικα απο την δευτερα για δουλεια που ειναι να γινει την επομενη μερα το πρωι...και να πρεπει να φυγω αργα το μεσημερη της τριτης.Ωχχχ μιχαηλ αν γινει κατι τετοιο σε βλεπω να κοβεις φλεβα...χαχαχα..πλακα πλακα οντος εχει σοβαρες πιθανοτητες να γινει..να δω παπλαμουδα και να μεινω και ολη την μερα και να φυγω την αλλη μερα λογω αποκλεισμου.Για ν αρχισω να το βλεπ ω λιγο πιο ζεστα το θεμα λοιπον.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, notios_polos said:

εμενα συνομωτησε ολο το συμπαν να μου χαλασει κατα καποιο τροπο το 3ημερο της καθαρας δευτερας και να πρεπει να ειμαι στα γιαννενα σχεδον αναγκαστικα απο την δευτερα για δουλεια που ειναι να γινει την επομενη μερα το πρωι...και να πρεπει να φυγω αργα το μεσημερη της τριτης.Ωχχχ μιχαηλ αν γινει κατι τετοιο σε βλεπω να κοβεις φλεβα...χαχαχα..πλακα πλακα οντος εχει σοβαρες πιθανοτητες να γινει..να δω παπλαμουδα και να μεινω και ολη την μερα και να φυγω την αλλη μερα λογω αποκλεισμου.Για ν αρχισω να το βλεπ ω λιγο πιο ζεστα το θεμα λοιπον.

ΧΑχαχαχα είμαι σίγουρος Βαγγέλη, όλα τα περιμένω από εμένα, συνηθισμένος είμαι!! Το τριήμερο της αποκριάς θα είμαι Γιάννενα. Θα φιλοξενήσω φίλους, αλλά αν βρω χρόνο και βρεις και εσύ πάμε για κανένα καφέ? Αν ναι, θα μιλήσουμε αύριο τηλεφωνικώς  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, [weathermaniac] said:

ΧΑχαχαχα είμαι σίγουρος Βαγγέλη, όλα τα περιμένω από εμένα, συνηθισμένος είμαι!! Το τριήμερο της αποκριάς θα είμαι Γιάννενα. Θα φιλοξενήσω φίλους, αλλά αν βρω χρόνο και βρεις και εσύ πάμε για κανένα καφέ? Αν ναι, θα μιλήσουμε αύριο τηλεφωνικώς  

εγινε μιχαηλ θα μιλησουμε στο τηλ...παντως να ξερεις οτι τον μαρτιο δεν το κλεινω με οτι ειναι να γινει απο 12 εως 15-17..εχω και αλλες προσδοκιες  μιας και η κυκλοφορια θ αλλαξει καθως φαινεται και οχι προσκαιρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, notios_polos said:

εγινε μιχαηλ θα μιλησουμε στο τηλ...παντως να ξερεις οτι τον μαρτιο δεν το κλεινω με οτι ειναι να γινει απο 12 εως 15-17..εχω και αλλες προσδοκιες  μιας και η κυκλοφορια θ αλλαξει καθως φαινεται και οχι προσκαιρα

Καλά εντάξει ας πάμε για αυτά πρώτα και βλέπουμε.. Εξάλου το 12αρι παράλληλο και 18αρι κύριο δείχνουν ότι άνετα ξαναέρχεται η άνοιξη. Αυτά τα 2 εντωμεταξύ σήμερα με ζάλισαν. Όλο ανταλλάζουν σενάρια μεταξύ τους!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλημέρα. Κακά θα τα έλεγα τα πρωινά τρεξίματα. Πάντα όταν χαλάει μια δυτική διάταξη είναι επειδή τελικά ποτέ δεν σηκώνεται καλά ο αντικυκλώνας, και άρα ποτέ δεν κατεβαίνει ολόκληρος ο αυλώνας, και  ειδικά ο ευρωπαίος το δείχνει αυτό.. Δυστυχώς...

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

41 minutes ago, [weathermaniac] said:

καλημέρα. Κακά θα τα έλεγα τα πρωινά τρεξίματα. Πάντα όταν χαλάει μια δυτική διάταξη είναι επειδή τελικά ποτέ δεν σηκώνεται καλά ο αντικυκλώνας, και άρα ποτέ δεν κατεβαίνει ολόκληρος ο αυλώνας, και  ειδικά ο ευρωπαίος το δείχνει αυτό.. Δυστυχώς...

Μιχαηλ μιλαμε για την πρωτη κατεβασια;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, Παπλαμουδας said:

εμενα γιατι μου φαινεται πολυ ελπιδοφορος ο μ.ο. του ευρωπαικου, και σε πιεσεις και σε Τ;

είναι χειρότερος από εχθές

 

9 minutes ago, ΠΩΓΩΝΙ said:

Μιχαηλ μιλαμε για την πρωτη κατεβασια;

για αυτήν περίπου στις 15 του μήνα και έπειτα

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδια τι ακριβως κυνηγαμε για μεσα Μαρτιου?Εγω δε βλεπω κατι περαν μερικων χιονοπτωσεων ανω των 800 μετρων μακροπροθεσμα. Αντε και μερικες βροχουλες στα πεδινα. Μηπως να σφυρηξουμε ληξη για φετος?(με βαρια καρδια το λεω).

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, George Trilofianos said:

Παιδια τι ακριβως κυνηγαμε για μεσα Μαρτιου?Εγω δε βλεπω κατι περαν μερικων χιονοπτωσεων ανω των 800 μετρων μακροπροθεσμα. Αντε και μερικες βροχουλες στα πεδινα. Μηπως να σφυρηξουμε ληξη για φετος?(με βαρια καρδια το λεω).

Εγώ απλά κυνηγάω το -2 στα 850 με δυτικό ρεύμα, για μια παπλαμούδα στα 500 μέτρα. Εννοείται όχι πεδινά

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, George Trilofianos said:

Εφικτο για σενα. :classic_biggrin:

Πιο εφικτή η μούφα όμως. Για να βγει η διάταξη που θέλω με βλέπω να μένω επίτηδες στην Λάρισα, και απλά να βάζω κάμερες για να βλέπω το αποτέλεσμα. γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...