Jump to content
THUNDERSNOW1965

Αναφορές Ιουλίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλοκαιρία αλλά πολύ ζέστη με λίγο αέρα στην Πολίχνη εδώ με τη θερμοκρασία τώρα στους 35. Μέγιστη έως 36 και ελάχιστη έως 22.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παίδες μόλις εντόπισα στον δρόμο για Αλεξανδρούπολη από Θεσσαλονίκη ανάμεσα σε Ασπροβάλτα και Ριβιέρα την εκκίνηση μιας φωτιάς πολύ κοντά σε σπίτια αλλά ευτυχώς στην περιοχή δεν πνέουν άνεμοι...ελπίζω να μην ξεφύγει και το δούμε και αυτό σε ειδήσεις!

Επεξεργάστηκε από KapelosG
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπερα..Περναω εξω απο το χαροκοπειο..37.2 αυτη την ωρα και με μελτεμι παρακαλω....

Σαν να χω πιει δυο μπουκαλια βοτκα ειμαι....Αι σιχτιρ...300.000 θελω ρεεεεε...Κοιμαμαι τζαμπα και στο σανατοριο της Παρνηθας...Δεν εχω θεμα...Κοιταξτε φατσα,ταλαιπωρου προεδρου των κεντρονοτιων...Σαν το ποπο της μαιμους...

Μου ρθε και η δεη 245 ευρω...Χωρις σαλιο λεμε...Βρωμοκαλοκαιρο μας εχεις παει γ.......

20210713_164504.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5ος σταθμός που ξεπερνάει το φράγμα των 38°C για σήμερα είναι τα Πλατανούλια στον νομό Λάρισας στον Δήμο Τυρνάβου

38,2°C συγκεκριμένα http://penteli.meteo.gr/stations/platanoulia/ και αυτή είναι μέγιστη καθώς η αύρα από τα ανατολικά ενισχύθηκε σημαντικά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Σημερινά δεδομένα του σταθμού μου 

Περιττό να πω ότι σκάω και φυσικά κλιματισμός πάλι 24/24

 

Screenshot_2021-07-13-18-24-47-422_com.android.chrome.jpg

καλά δεν χαλάνε τα κλιματιστικά με τόση χρήση?😅

 

μετά το πιο ήπιο τριήμερο, επιστροφή στην κάψα. Μέγιστη 35.6 στα Γιάννενα σήμερα.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

καλά δεν χαλάνε τα κλιματιστικά με τόση χρήση?😅

 

μετά το πιο ήπιο τριήμερο, επιστροφή στην κάψα. Μέγιστη 35.6 στα Γιάννενα σήμερα.

Έχω 2 κλιματιστικά ...ένα 18αρι και ένα 24αρι....Δουλεύουν και τα 2 χωρίς ποτέ να έχω κάνει σέρβις (μόνο εγώ καθαρίζω τα φίλτρα) το ένα από το 1992 και το άλλο από το 2007 ....Είναι όμως HITACHI ....η ΤΟΥΟΤΑ των κλιματιστικών....και φυσικά κάθε καλοκαίρι μαρτυρανε και τα 2 με τουλάχιστον 70-80 μέρες 24ωρης χρήσης 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, sakis13 είπε:

Καλησπερα..Περναω εξω απο το χαροκοπειο..37.2 αυτη την ωρα και με μελτεμι παρακαλω....

Σαν να χω πιει δυο μπουκαλια βοτκα ειμαι....Αι σιχτιρ...300.000 θελω ρεεεεε...Κοιμαμαι τζαμπα και στο σανατοριο της Παρνηθας...Δεν εχω θεμα...Κοιταξτε φατσα,ταλαιπωρου προεδρου των κεντρονοτιων...Σαν το ποπο της μαιμους...

Μου ρθε και η δεη 245 ευρω...Χωρις σαλιο λεμε...Βρωμοκαλοκαιρο μας εχεις παει γ....ντας...

20210713_164504.jpg

Πως είσαι έτσι ρε κατεστραμμενε? 😁😁😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

29 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

καλά δεν χαλάνε τα κλιματιστικά με τόση χρήση?😅

 

μετά το πιο ήπιο τριήμερο, επιστροφή στην κάψα. Μέγιστη 35.6 στα Γιάννενα σήμερα.

Άρτα την Παρασκευή θα έχει πολυ ζέστη;  Το ΣΚ ανεβαίνω χωριό οπότε δεν θα έχω θέμα. 

Μετά από τρίτη ξανά κατεβαίνω Άρτα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, billipiros12 είπε:

Άρτα την Παρασκευή θα έχει πολυ ζέστη;  Το ΣΚ ανεβαίνω χωριό οπότε δεν θα έχω θέμα. 

Μετά από τρίτη ξανά κατεβαίνω Άρτα. 

Ε ναι θα έχει  ζέστη φίλε.. 35αρια άνετα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπερα σας απο τον Πυργο θανεχετε βαρεθει να γκρινιαζω ..... αλλα εχει ΖΕΣΤΗ ΡΕΕΕΕΕ

Σημερα ομως εχω να αναφερω το εξης καταπληκτικο για την περιοχη....

Ενω ξημερωσαμε με 23.5 ελαχιστη απνοια και 80% υγρασια ασφυξια προς το μεσημερι εβγαλε ΒΒΔ....

Ο οποιος γεωφραφικα μας.στελνει στον Πυργο ολη τη λαβα και λαυρα του καμπου απο Γαστουνη Αμαλιαδα

Ομως

Ο συγκεκριμενος ανεμος ενω εκτοξευσε θερμοκρασια με μεγιστη 35.5 στις 6.00 το απογευμα !!!!!!!!! (Ελεος) καταφερε να ριξει υηρασια στο 30% !!!!!

Οποτε εχω να σας αναφερω οτι το 32αρι αυτη τη στιγμη με 31% υγρασια και ελαφρυ υποπνεον ΒΔ ρευμα ειναι απειρως καλυτερο και υποφερτο απο τα 27-28αρια που ειχε αλλες βραδιες αλλα με.υγρασιες 75-80% και απνοια....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μελίσσια ζεστούλα σήμερα, με πιο ασθενές μελτέμι και σε κανονικές τιμές την υγρασία....κύμανση 23,5 - 32,7οC

Στο χωριό μου γνωστές καταστάσεις, με περισσότερες ώρες άπνοια και 16 - 30οC....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τρέχουσες συνθήκες....δύσκολο βράδυ ....μόλις γύρισα από προπόνηση .....άλλος Θεός πάνω από τα 400-500μ στον Υμηττό ....φοβερή δροσια πάνω από τα 700-800μ.....

Screenshot_2021-07-13-22-52-59-617_com.android.chrome.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

35.4°C φτάσαμε σήμερα στη Χρυσούπολη Περιστερίου..... 29.8°C αυτή την ώρα.. άντε πάλι ..... και οι ιαπωνες στο φουλ δουλεύουν πάλι...

....φθινόπωρο ρεε...... μόνο... και υπομονή θα κάνω όπως κάθε χρόνο... τι χάλια είναι αυτά φέτος.... ;; Ούτε ένα δωράκι ;;; Φέτος.. δεν έχει κανένα μεδουσάκι ;;😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πυργαρος 29.5 ακομα τετοια ωρα με 45% υγρασια....αλλα παιδες δεν θα το πιστεψετε...ειναι πολυ πολυ πιο υποφερτα με.εναν ανεμιστηρα να σε βαραει πανω σου σε σχεση με αλλα βραδια 27αρι με 80% υγρασια....βεβαια παμε για ενα φουλ ζεστο 3ημερο μακαρι να μας βοηθησει με.αυτο.το ΒΒΔ λιβα αλλα.ξηρο λιβα.!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα .....26.9 ελάχιστη απόψε και δύσκολο βράδυ με ριπές βοριά στα 20χλμ/ώρα ......Στους 28 τώρα .....

19 και σήμερα ......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

..... καλημέρα όλη μέρα ..... με ελάχιστη 26 C και τώρα 28 C με υγρασία στους 27 C ...... το μελτεμάκι σε μορφή ΒΔ συνεχίζεται και σήμερα .....

...... και μια από Μαρμάρι - Μεγάλη Άμμος 💙 ( Ν.Εύβοια )..... δροσιστείτε άφοβα ..... 🏊‍♂️ 😀

Μπορεί να είναι εικόνα ωκεανός

ΥΓ..... κάποιες φορές η ομορφιά είναι μπροστά μας ...... αλλά εμείς κοιτάμε μακριά ..... 

..... καλή συνέχεια .....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...