Jump to content
THUNDERSNOW1965

Αναφορές Ιουλίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, heavy snow είπε:

Χαμος εξω απο το σπιτι.Μεσα στην πολη δεν ξερω αν επηρεασε.

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

 

 

Όχι φίλε τίποτα. Πάντως σαφώς μικρότερης δυναμικής οι καταιγίδες σήμερα. Καλό πότισμα στο Μιτσικέλι.

 

IMG_20210711_175759.jpg

IMG_20210711_180221.jpg

IMG_20210711_180625.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θεσσαλονίκη Τ από 21 έως και 34 με ελαφρώς αυξημένη πάλι τη σχετική υγρασία εδώ πέρα. Σφοδρή αιθρία εννοείται όλη μέρα με αρκετά έντονη διαύγεια και ορατότητα.

Επεξεργάστηκε από WEATHER-FUN
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επιστροφη στην Αθηνα..Καλα κρατει το μελτεμι αλλα και η ζεστη ειναι αρκετη ακομα..Το χαροκοπειο εφτασε στους 35.8 βαθους την ιδια ωρα που το γκαζι ειχε μεγιστη σχεδον 3 βαθμους κατω...Το κλιματιστικο αναγκαιο...

Και μια φωτογραφια απο την παραλια της Κινετας οπως φαινεται απο γνωστο ξενοδοχειο της περιοχης...Η δυτικη Αττικη εχει πληγει σφοδρα απο τις πυρκαγιες τα ταλευταια χρονια ομως παραμενει πολος ελξης...Ειδικα οι παραλιες της!!Αξιζει μια επισκεψη και μια βουτια...Δε νομιζετε??

Forza Italia...

214346645_3943888602389867_7696202687765654472_n.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ναι και στην Ηλεια εμφανιστηκαν νεφικοι.σχηματισμοι στο Δυτικο.οριζοντα....μακαρι να μας.εκανε κι εμας κανα παρτυ καταιγιδας οπως στα Γιαννενα καθε μα.καθε μερα καταιγιδα...

Μειναμε.με την υγρασια...

28.0 ηδη νωρις νωρις αλλα 80% υγρασια...αισθηση 33 παρακαλω....μααααλιστα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καποιες αναφορες χθες-σημερα..

Καλη αισθηση στην αττικη με το μελτεμι αλλα και παλι 35αρι..οπου δεν το πιανει το μελτεμι και στον ηλιο ειναι δυσκολα..Τα μπετα βραζουν δυστυχως στην αττικη..αν δεν πεσει η θερμοκρασια κατω απο 20-21 με  οργανομενη λιμνη φετος θα χουμε ρεκορ καταναλωσης..

Στα της στερεας

 Βροχη ειχαμε χτες στο λαμπιρι αιτωλοακαρνανιας με 16αρια..μονοψηφιες ορεινη φωκιδα αλλος θεος με 9β στα 1300μ και 13β στην παυλιανη στα 1050..

Κουβανε αν θες δροσια στα 5χλμ εχεις το κατακολο..καμια σχεση με πυργο..και αν ανεβεις πανω στους οριζοντες αλλος πραμα..

 

Επεξεργάστηκε από Tolisk20
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, kouvanos είπε:

Ναι και στην Ηλεια εμφανιστηκαν νεφικοι.σχηματισμοι στο Δυτικο.οριζοντα....μακαρι να μας.εκανε κι εμας κανα παρτυ καταιγιδας οπως στα Γιαννενα καθε μα.καθε μερα καταιγιδα...

Μειναμε.με την υγρασια...

28.0 ηδη νωρις νωρις αλλα 80% υγρασια...αισθηση 33 παρακαλω....μααααλιστα

Χαχα Γιώργο 2 μέρες είχαμε καταιγίδα στα Γιάννενα, και μάλιστα σήμερα δεν έπιασε καλά. Πριν από εχθές ο τόπος ήταν καταξερος!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, Tolisk20 είπε:

Καποιες αναφορες χθες-σημερα..

Καλη αισθηση στην αττικη με το μελτεμι αλλα και παλι 35αρι..οπου δεν το πιανει το μελτεμι και στον ηλιο ειναι δυσκολα..Τα μπετα βραζουν δυστυχως στην αττικη..αν δεν πεσει η θερμοκρασια κατω απο 20-21 με  οργανομενη λιμνη φετος θα χουμε ρεκορ καταναλωσης..

Στα της στερεας

 Βροχη ειχαμε χτες στο λαμπιρι αιτωλοακαρνανιας με 16αρια..μονοψηφιες ορεινη φωκιδα αλλος θεος με 9β στα 1300μ και 13β στην παυλιανη στα 1050..

Κουβανε αν θες δροσια στα 5χλμ εχεις το κατακολο..καμια σχεση με πυργο..και αν ανεβεις πανω στους οριζοντες αλλος πραμα..

 

Να σαι καλα.αδερφε εννοειται Κατακολο Σκαφιδια Σαμικο Κουρουτα Ζαχαρω μπας και δροσιστουμε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όχι δεν είναι ο Βόλος. Είναι η γραφικότατη Κάρυστος!!! Hello team 😁😁 Ένα θα σας πω. Εδώ τα μελτέμια κρατάνε και αργά τη νύχτα. Εδώ και λίγες ώρες πνέει ισχυρός Β-ΒΔ20210711-210741.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα! Μελτεμάκι ωραίο φυσούσε και σήμερα... σκεφτόμουν πως θα άξιζε ένα ταξιδάκι την επόμενη φορά που θα πάμε σε νησί, κάπου στο Αιγαίο...

...ελάχιστη 25.9°C και μέγιστη 32.7°C σήμερα στη Χρυσούπολη Περιστερίου..

...από χθες επίσης έχουμε καταλάβει πόσους μικρούς σεισμούς.. τι στο καλό γινεται στη Θηβα? Το ενδεχόμενο να πρόκειται για προσεισμική ακολουθία ούτε να το σκέφτομαι δε θέλω.. το τελευταίο πράγμα που θα μας έλειπε τώρα θα ήταν ένας ισχυρός σεισμός... μακρια από εμάς......... να αναφέρω πως άλλαξα όροφο αυτή την εβδομάδα, μιας και μετακόμισε η μια από τις δύο θείες μου σε ένα άλλο, μεγαλυτερο σπίτι, στη περιοχή μας και πάλι.. οπότε έχω τους δικους μου από πανω και την άλλη μου θεία και τα ξαδέρφια μου από κάτω και κοιτάω αυτές τις μέρες να οργανωθώ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ την εχω καταβρει 3-4 μέρες τώρα με το μελτεμι να ξυρίζει....31 μέγιστες και 24 ελάχιστες με αίσθηση πιο χαμηλά και πολύ χαμηλά ποσοστά υγρασίας ....υπέροχες μέρες άνευ κλιματισμού επιτέλους 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δυτικη Μακεδονια και Ηπειρος εχουν καθε μερα βροχες....τι τρομερο καλοκαιρι για εκει...

Πυργος ηρθε παλι η φιλη μας η απνοια....26.5 απο νωρις σημερα αλλα αισθηση 29.5....φυσα λιγο ρε μη ντρεπεσαι λιωνουν κ τα.τσιμεντα απο τη δυσφορια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, kouvanos είπε:

Δυτικη Μακεδονια και Ηπειρος εχουν καθε μερα βροχες.

Βροχες ειχε η μιση Ηπειρος.Η δυτικες περιοχες της Ηπειρου ως συνηθως σε τετοιες περιπτωσεις εχουν ηλιο λαμπρο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κλιματιστικό πάλι απόψε αφού έπεσε ο αέρας για κάποιο λόγο μετά από 4 μέρες που έπνεε ασταμάτητα.....

Τελευταία αναφορα για απόψε από το σταθμό μου 

Screenshot_2021-07-12-01-21-08-562_com.android.chrome.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

..... κατ' αρχάς  Viva Italia .....!!!!!! ..... 🏆 ..... !!!!!! .....

..... μια χαρά τα πάμε τις τελευταίες ημέρες ελέω μελτεμιού ....

..... τώρα 25 C με υγρασία 40 % και αίσθηση 25 C ..... εεεε  τι άλλο θέτε ..... ??????? .....🏔️ 

..... καλό ξημέρωμα και καλή βδομάδα .....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, Ζερίκιος είπε:

Είναι η γραφικότατη Κάρυστος!!!

..... αφιερωμένες φίλε @Ζερίκιος ..... καλά να περνάς ..... 11 / 7 / 2021 ......( φωτογραφία: Vaggelis Kotsonis) .....

....... πλατεία Αμαλίας 🇬🇷 💙 ......
Μπορεί να είναι εικόνα εξωτερικοί χώροι
 
Μπορεί να είναι εικόνα σώμα νερού
 
Μπορεί να είναι εικόνα ωκεανός και φύση
 
..... δυτική παραλία ......
 
Μπορεί να είναι εικόνα σώμα νερού και φύση
 
'' Ένα θα σας πω. Εδώ τα μελτέμια κρατάνε και αργά τη νύχτα. Εδώ και λίγες ώρες πνέει ισχυρός Β-ΒΔ '' (Ζερίκιος) 
..... έτσι για την ιστορία ..... ο σταθμός της Παξιμάδας σε υψομ. 215 m κατέγραψε για την Κυριακή 11 / 7 / 2021 τα εξής ..... max wind 86,9 km / h δηλ. 9 bf και θερμοκρασίες 23.8 - 28.2 C ...... απλά μια συνηθισμένη καλοκαιρινή μέρα ..... τίποτα extreme για την περιοχή  ..... 😁
 
Επεξεργάστηκε από THUNDERSNOW1965
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...