Jump to content
THUNDERSNOW1965

Αναφορές Ιουλίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

24.5 - 32.6 σήμερα εδώ....με ενοχλεί ακόμα και αυτή η θερμοκρασία αφάνταστα ειδικά επειδή συνδυάζεται με υγρασία ....φυσικά τα κλιματιστικά λειτουργούν 24ωρες το 24ωρο εδώ και 2 εβδομάδες+ ....να δω ποιος θα πληρώσει το λογαριασμό ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

λιγη συννεφια μονο σημερα στην Αττικη χωρις καμια ελπιδα για καμια μπορα,ασθενεις γενικα ανεμοι και καλοκαιρινες αλλα ανεκτες θερμοκρασιες....

Επεξεργάστηκε από gthomasandros
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

49 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Κάτσε να μπει και το μελτεμι😢😢

Ε πάνω απ' 39.3 που έφτασα τα Γιάννενα δεν νομίζω. Να φτάσουν. Και ευτυχώς το Σάββατο μάλλον πάμε για όμορφη αστάθεια. Βέβαια η Ηγουμενίτσα δύσκολα να επηρεαστεί

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, geornik είπε:

Παντως φετος δεν εχει φυσηξει ακομα καθολου

..... πράγματι .... όταν θα αρχίσει όμως ..... χορεύτε χορεύετε παπούτσια μη λυπάστε ...... 😅

.....σε περιοχές  από Στύρα και κάτω οτιδήποτε κάτω από 6 bf θεωρείτε μπονάτσα ..... 😁 ..... και δεν υπερβάλω καθόλου ......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπερα παιδες.Στους 18,5 σημερα η ελαχιστη και η μεγιστη στους 30,5 περιπου.

Στους 19,9 τωρα με 61% υγρασια.

Και μια φωτο πριν μια ωρα και κατι, ανεβαινοντας προς το σπιτι,με τον φιλο μας να προσεχει τον δρομο για να περασει αταραχος 

 

IMG_20210706_221813.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτες ειναι διακυμανσεις Γιωργη και ευτυχια να ζεις μες στη φυση ελατα λιμνες ελαφια αγριογουρουνα...

Ζωγραφου 24.7 με 33.2 σημερα.ζεστανε κι αλλο και δυσκολια λογω νοτια και υψηλης υηρασιας....

Οσο δεν.φυσαει.βοριαδακι.δεν θα αναπνευσουμε....

27.5 τωρα αλλα με.50% υγρασια και τι αλλο;;; ασθενες ΝΝΔ ρευμα....ε ρε μανια φετος....ρε.γυρνα ρε !!!!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ακομα ψηλα η θερμοκρασια εδω..λες και ειχαμε καυσωνα.5 βαθμοι πιο ψηλα τωρα σε σχεση με χθες την ιδια ωρα.Βρασαμε σημερα ολη μερα.

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ ωραία βραδια στον Ποταμό Κέρκυρας με 23.3 αυτήν την ώρα και 97%/ υγρασία ....

Μίλησα με την πεθερά μου και έβαλε τα σεντόνια στο στεγνωτηριο για να κοιμηθει 

Εγώ έχω πει ότι το νησί αυτό είναι υγρη κόλαση 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ασε γιατι απο βδομαδα θα την βγαλω στην Ηλεια για δουλεια και οχι διακοπες και ηδη εχω αρχισει να τρομαζω με.την κολαση των Δυτικων....οταν.Ζωγραφαρα θα σε σηκωνει το μελτεμι....

26.5 ακριβως μεσανυχτα και 50% υγρασια εχει αυτο το ασταματητο.ΝΝΔ ρευμα που νοτιζει τα παντα και ανακοπτει την οποια ελαφρια αυρα μας.κατεβαζε ο Τρελος ....και κλασικα καθε βραδυ βγαζει χαζοσυννεφια που κοβει και την οποια αναστροφη....

Γιαυτο οι ελαχιστες δεν πανε κατω απο 23-24 ουτε με.σφαιρες....αρα.αιρκο αγκαλια και οπου μας.βγαλει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Frostfang8 είπε:

εκτρωματικη νυχτα. 27 βαθμοι και 75%  υγρασια.
ξερναω και σιχενομαι και το δερμα μου κολλανε τα παντα

Έχεις Ηλιούπολη 75% υγρασία?????????

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Έχεις Ηλιούπολη 75% υγρασία?????????

https://www.weatherlink.com/embeddablePage/show/9509ebe436924ecfa6514297a75fbeaf/wide

Ο σταθμός του tendcol στην Ηλιούπολη δίνει 72%! 

Εγώ εδώ έχω 69% επίσης, οπότε μάλλον όσο πλησιάζουμε στη θάλασσα η υγρασία πάει στο θεό...

Πράγματι είναι δυσάρεστη η ατμόσφαιρα έξω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

26 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Έχεις Ηλιούπολη 75% υγρασία?????????

ναι... 
ειναι εφιαλτης αυτ οτο πραγμα που ζουμε σημερα βραδυ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πωπω...ειναι ο Νοτιας παιδες μου μας βαραει λες και ειμαστε Μαρινα Φλοισβου...

Δοξα το Θεο ο Ζωγραφος ειναι πισω απο λοφακια και με.αλλο προσανατολισμο και νιωθω ευτυχης με 47% υγρασια τωρα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, kouvanos είπε:

Πωπω...ειναι ο Νοτιας παιδες μου μας βαραει λες και ειμαστε Μαρινα Φλοισβου...

Δοξα το Θεο ο Ζωγραφος ειναι πισω απο λοφακια και με.αλλο προσανατολισμο και νιωθω ευτυχης με 47% υγρασια τωρα....

Να ημουν διπλα σε θαλασσα να το καταλαβω. Σε βουνο διπλα στα 220μ να εχω 75%  υγρασια πρωτη φορα το ζω απο οταν αρχισα να ασχολουμαι με τον καιρο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, Frostfang8 είπε:

Να ημουν διπλα σε θαλασσα να το καταλαβω. Σε βουνο διπλα στα 220μ να εχω 75%  υγρασια πρωτη φορα το ζω απο οταν αρχισα να ασχολουμαι με τον καιρο

Τι λες τώρα ρε???

Προφανώς φτάνει σχεδόν ατόφια η υγρασία από τη θάλασσα.....

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1ο θετικο.ξαστερωσε εντελως...2ο θετικο πληρης απνοια που βοηθα να κατεβαινει ενα χαδι.αερακι απο.το βουνο...ειναι τελειως τοπικο.φαινομενο και.ειχα πολλα.βραδια να το.ζησω εστω και εξασθενημενο.σαν χαδι

Αποτελεσμα 25.6 και 48% υγρασια....ειναι οριακα για αιρκο αλλα.τραβιεται το.ατιμο.οι 21 βαθμοι.σταθερα.ειναι.υπνος.τρικουβερτος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...