Jump to content
THUNDERSNOW1965

Αναφορές Ιουλίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 ώρες πριν, kouvanos είπε:

1ο θετικο.ξαστερωσε εντελως...2ο θετικο πληρης απνοια που βοηθα να κατεβαινει ενα χαδι.αερακι απο.το βουνο...ειναι τελειως τοπικο.φαινομενο και.ειχα πολλα.βραδια να το.ζησω εστω και εξασθενημενο.σαν χαδι

Αποτελεσμα 25.6 και 48% υγρασια....ειναι οριακα για αιρκο αλλα.τραβιεται το.ατιμο.οι 21 βαθμοι.σταθερα.ειναι.υπνος.τρικουβερτος

Τελικα πριν κοιμηθω στις ~2 ειχα πεσει και εδω απο 75% σε 53% η υγρασία. Οποτε σωθηκε λιγο η φαση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα παιδες...σημερα ειναι η 1η ημερα του καλοκαιριου που παει να μελτεμιασει....αμην και ας.αργησε...

Ζωγραφου ελαχιστη 24.8 και τωρα 31.5 αλλα με 33% !!!! υγρασια μολις και ενα ασθενες προς μετριο.βοριαδακι περισσοτερο ΒΒΔ λιγοτερο ΒΒΑ...τα βορινα μπαλκονια αρχιζουν να καθαριζονται να πλενονται να δενονται γλαστρες για να γινουν σαν παραλιες του Αιγαιου...φυσα ρε αλητηηη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Frostfang8 είπε:

Τελικα πριν κοιμηθω στις ~2 ειχα πεσει και εδω απο 75% σε 53% η υγρασία. Οποτε σωθηκε λιγο η φαση

Το 75% πραγματικα με πονεσε η καρδια μου που το διαβασα...το 53% μεγαλη διαφορα μολις εκοψε το ΝΝΔ ρευμα σας.εστειλε.το.χαδι του ο Τρελος...τοπικες αυρες στα παραΥμηττια προαστεια εγω ετσι το λεω....μπορει και να ειναι επειδη ειμαστε χτισμενοι σε παλαια ρευματακια χειμαρρους του βουνου...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλός καιρός με αρκετή όμως ζέστη και λίγα συννεφάκια στη Νεάπολη Θεσσαλονίκης τώρα. Τ στους 31 έως 35,5 σήμερα μάλλον. Ελάχιστη 22,4.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γυρισε ΒΒΔ ΒΒΑ Γιωργαρε γιαυτο !!! Θσ ψηθουν τα νοτια θα φανε ολη τη λαυρα του λεκανοπεδιου !!!!

Ζωγραφου ΠΟΙΗΜΑ η αισθηση σε.σχεση με οοοοολες τις προηγουμενες ημερες...

32.8 αυτη τη στιγμη με 41% υγρασια και ριπες στα 30-35 χλμ....συγκινημενος δενω γλαστρες για να προλαβω τις 80αρες ριπες αυριο....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με συγχωρειτε για τα απανωτα ποστ αλλα αφου ζεστη θα εχουμε που θα εχουμε.για 3 μηνες ακομα και βροχη δεν παιζει στην Αττικη μεχρι Οκτωβριο ας.χαρουμε.τη μοναδικη αλλαγη καιρου διαθεσης και ψυχολογιας που μπορει να μας.χαρισει μεσα.στον Ιουλιο....

Παπαγου ΒΒΑ καθαρος 34 βαθμοι 32% υγρασια...

Βυρωνας ΒΒΔ και Β 33.8 βαθμοι 30% υγρασια

Ζωγραφου σε εμενα καθαρος Β 33.3 βαθμοι με 31% υγρασια....δεν ιδρωνεις καν ποσο καιρο ειχαμε να ζησουμε.τετοια.κλασικη Ιουλιατικη μελτεμομερα

Αντε ενα βραδακι να δεις Αγγλια με.μπυρα.μπαλκονι με δεμενες γλαστρες τεντες και τηλεοραση καλα.στερεωμενη....25αρια απο νωρις με 50αρες ριπες να καθαρισουν και να στεγνωσουν τα παντα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παρά πολύ ζεστη με βοριά στο Λαγονήσι και πολύ ισχυρές ριπές .....βράζεις ακόμα και στη σκιά παρόλο που έχω πιει ένα καφάσι μπυρες στο σπίτι του κουμπάρου μου...

Άντε γεια μας ....

IMG-51656f971d84ef9db2e4ea98b51379c9-V.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τώρα που θα πλακώσει ο ΒΑ, από δω και πέρα, θα βλέπουμε μέγιστη λεκανοπεδίου τον σταθμό ΣΕΦ. Το ζεστό καλοκαίρι των νοτίων τώρα ξεκινάει.. (δυτικοκεντρονότιων για να μαι πιο δίκαιος).

Επεξεργάστηκε από Ζερίκιος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μέγιστες Αττικής ως τώρα

37.7 Χαροκόπειο ΕΑΑ

37 Ν.Φιλαδέλφεια ΕΜΥ

37.0 Μάνδρα ο Davis στα 100μ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Παρά πολύ ζεστη με βοριά στο Λαγονήσι και πολύ ισχυρές ριπές .....βράζεις ακόμα και στη σκιά παρόλο που έχω πιει ένα καφάσι μπυρες στο σπίτι του κουμπάρου μου...

Άντε γεια μας ....

IMG-51656f971d84ef9db2e4ea98b51379c9-V.jpg

Στην υγεια σου Γιωργαρε....εγω κρατησα καβα παγωμενες μπυρες για το βραδυ να δω Αγγλια σαν Αγγλαρας στο μπαλκονι...θα παθεις πλακα απο αισθηση οταν επιστρεψεις Ζωγραφου

Εφθασε 34.3 το θηριο αλλα.πραγματικα δεν το καταλαβαινεις καν με.αραιη συννεφια και υγρασιες 30-33%....μετριο βοριαδακι 20-25 χλμ....αν ειναι ετσι ας κανει και 10 μηνες καλοκαιρι δεν με.ενοχλει τοσο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα παίδες! 36,3 εδώ στο Μακροχώρι ως τώρα η μέγιστη κι εχουμε ακόμα κανα δίωρο.....στους 39 το heat index...θυμίζει μέρες καύσωνα.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τροπικό Χωριό η Τ στους 32.8 με 35% υγρασία και ωραιότατο ΒΒΑ, για να δούμε

Επεξεργάστηκε από on the mend
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επιστροφή Ζωγράφου....έφαγα τρελή ζέστη σήμερα στο Λαγονήσι παιδιά....ο βοριάς εκεί έφτανε σαν να έχεις ένα πιστολάκι για τα μαλλιά στο ζεστό συνεχως πάνω στα μούτρα σου ....

Μελτέμι πλεον εδώ με θερμοκρασία 32.5 και ριπές στα 35χλμ/ώρα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

..... καλησπέρα στους τελευταίους Δον Κιχώτες του Forum ..... 😀

..... ελάχιστη 24.3 C ..... μέγιστη 32.6 C .....  τώρα 29.3 C με υγρασία 41 % και αίσθηση 29 C ..... αεράκι ΒΑ ....

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...