Jump to content
Κώστας.

Aναφορές καυσωνικής περιόδου 27/7-4/8 - Ο καυσων των καυσωνων προ των πυλων

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, [weathermaniac] είπε:

Όχι υπάρχει όντως ένας vue στην Λάρισα, αλλά δεν τον παίρνουμε υπόψιν ποτέ αυτόν. Πάντα γράφει 1-1.5 βαθμό παραπάνω από αυτόν του ΕΑΑ.

Είναι ο σταθμός που έχει κάμερα που δείχνει προς τα βορειοδυτικά.

https://www.google.gr/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.metar.gr/ws/larissa/&ved=2ahUKEwjl87Pz6YzyAhUvsaQKHTa5DxoQFjACegQIBBAC&usg=AOvVaw317O9XpgRHqM-ku5LqRkdH

Τι Vue και pro Ρε παιδιά; Υπάρχουν αποκλίσεις ανάλογα με την περιοχή,με το σημείο βασικά  . Δηλαδή τα παρακάτω τι είναι; Ίδιοι σταθμοί δεν είναι ; Απόκλιση 1,2 βαθμοί αυτή την ώρα .

Ότι γραφτεί το ΕΑΑ για εμένα είναι σωστό . Διαφορετικά ο καθένας θα βγάζει σωστό ότι νομίζει .

 

SmartSelect_20210731-120202_WeatherLink.jpg

SmartSelect_20210731-120212_WeatherLink.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, geornik said:

Ανω Αλεποχωρι 39,3c μεγιστη Αττικης τωρα

Που τον βλέπεις αυτόν? Έχεις link?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

42.5 Σπάρτη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, geornik said:

39,8 Ανω Αλεποχωρι

40.0 μόλις τώρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 minutes ago, ΧΕΛΜΟΣ said:

Ψήνομαι .....τα νεύρα μου είναι τεντωμένα ....ξεσπάω σε όποιον βρω...έχω να βγω για προπόνηση 4 μέρες και κοντεύω να εκραγω ...καταραμένη εποχή ψοφα και άντε στον αγύριστο....Για όποιον δεν έχει καταλάβει τι έχει συμβεί φέτος πιστεύω ότι μέχρι τέλος του καλοκαιριού θα έχουμε συμπληρωσει 1 μήνα καύσωνα ....ούτε στο χειρότερο μου εφιάλτη αυτό το πράγμα....ακόμα και ο υπερκαυσωνας δυτικών τον Ιούλιο του 2012 φαντάζει λίγος μπροστά στο φετινό τέρας....

36.8 τώρα εδώ με διαρκώς μεταβλητούς ανεμους 

 

w_sweating_thefacialfitness.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

26 minutes ago, ΧΕΛΜΟΣ said:

Ψήνομαι .....τα νεύρα μου είναι τεντωμένα ....ξεσπάω σε όποιον βρω...έχω να βγω για προπόνηση 4 μέρες και κοντεύω να εκραγω ...καταραμένη εποχή ψοφα και άντε στον αγύριστο....Για όποιον δεν έχει καταλάβει τι έχει συμβεί φέτος πιστεύω ότι μέχρι τέλος του καλοκαιριού θα έχουμε συμπληρωσει 1 μήνα καύσωνα ....ούτε στο χειρότερο μου εφιάλτη αυτό το πράγμα....ακόμα και ο υπερκαυσωνας δυτικών τον Ιούλιο του 2012 φαντάζει λίγος μπροστά στο φετινό τέρας....

36.8 τώρα εδώ με διαρκώς μεταβλητούς ανεμους 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, Κώστας. said:

Μον ντιε. Με γαριασμένες κάλτσες κυκλοφορείς ρε Κώστα? Εντελώς ντεκαβλέ. Η κάλτσα πάντα ύφασμα και ας κρυώνεις.

Βασικές αρχές ντυσίματος ενός σύγχρονου άντρα 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, South Athens said:

Μον ντιε. Με γαριασμένες κάλτσες κυκλοφορείς ρε Κώστα? Εντελώς ντεκαβλέ. Η κάλτσα πάντα ύφασμα και ας κρυώνεις.

Βασικές αρχές ντυσίματος ενός σύγχρονου άντρα 🤣

Σιγά μη κάτσω να κρυώνω. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

39.3 το Θησείο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τρομακτικο και ακραίο  στατιστικό στα Καλάβρυτα στα 730μ να έχει 8 μέρες ο Ιούλιος πάνω από 35 βαθμούς !!!!!!

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

42.6 και φαίνεται προς το παρόν να φλατάρει η Σπάρτη αν και συνεχίζει με Β ρεύμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

42.4  Μοίρες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

42.8 Σπάρτη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

40άρισε και η Μάνδρα στο Θριάσιο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

39.5 Θησείο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...