Jump to content
TOUAREG

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2021

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τρίχες και τρίχες χρόνος όπως έλεγε και ο πάππος μου, μηδέν από μηδέν μηδέν. Όπερ μεθερμηνευόμενον εστί 10 σπίθες στα ορεινά εδώ τα δικά μας (αν πέσουν), ξερόκρυο και κατόπιν ζέστη. Θα αποτολμήσω μια προφητεία πως ο γενάρης θα χει συγκινήσεις. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μο μετά τις 25 5 βαθμούς και σχεδόν κορδονιασμενα τα ενσεμπλ.μεχρι το 6αρι υπήρχαν έστω κάποια σενάρια με -5.αντε και του χρόνου παιδιά με υγεία και πάλι καλά του χρόνου είναι κοντά 😅😅

Επεξεργάστηκε από Snowjunky
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, Snowjunky είπε:

Μο μετά τις 25 5 βαθμούς και σχεδόν κορδονιασμενα τα ενσεμπλ.μεχρι το 6αρι υπήρχαν έστω κάποια σενάρια με -5.αντε και του χρόνου παιδιά με υγεία και πάλι καλά του χρόνου είναι κοντά 😅😅

Αλήθεια τώρα δεν έχεις βαρεθεί να μιρλιαζεις,οχτώ στα δέκα ποστ σου είναι σε αυτό το επίπεδο σαν να μη θες να δεις χιόνια,χαλάρωσε λίγο αδελφέ είναι άκυρο αυτό που κάνεις μιλάς για τόσες μέρες μπροστά χωρίς να έχεις δει πως αλλάζουν οι χάρτες συνεχώς.....έλεος....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Αλήθεια τώρα δεν έχεις βαρεθεί να μιρλιαζεις,οχτώ στα δέκα ποστ σου είναι σε αυτό το επίπεδο σαν να μη θες να δεις χιόνια,χαλάρωσε λίγο αδελφέ είναι άκυρο αυτό που κάνεις μιλάς για τόσες μέρες μπροστά χωρίς να έχεις δει πως αλλάζουν οι χάρτες συνεχώς.....έλεος....

Δεν είναι Μίρλα φίλε μου.λεω αυτα που βλέπω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, Snowjunky είπε:

Δεν είναι Μίρλα φίλε μου.λεω αυτα που βλέπω

Αυτό που βλέπεις εσύ το βλέπουμε όλοι είτε σχολιάζουμε είτε όχι απλά σου εξηγώ ότι ο τρόπος που τα περιγράφεις είναι συνεχώς αρνητικός,σε αυτό το φόρουμ ασχολούμαστε με το χόμπι μας που μας κάνει να ξεφεύγουμε από την καθημερινότητα και νομίζω ότι η αρνητικοτητα δεν ταιριάζει,αν δεν μπορείς να το καταλάβεις ψαξτο.....

Συγγνωμη για το οφ τοπικ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κεντροδυτική Πελοπόννησο ένα γρήγορο πέρασμα με τα πιο πολλά φαινόμενα να επικεντρώνονται Μεσσηνία - Λακωνία, ειδικά αν επιβεβαιωθεί το Χ που δίνει ο Τζίφος ΝΔ της Μεσσηνίας ίσως δούμε εκπλήξεις τοπικά ως προς την ένταση - υψόμετρα χιονόπτωσης λόγω σύγκλισης επιφανειακών ανέμων διαφορετικής κατεύθυνσης. Π.χ. αχνοφαίνεται μια τέτοια σύγκλιση (ΒΔ-ΒΑ) πρωινές προ-μεσημβρινές ώρες στα Κυπαρισσιακά Όρη. Σε γενικές γραμμές συμφωνώ με τα περισσότερα παιδιά δεν είναι κάτι ιδιαίτερο το σύστημα (ψεκάστε - σκουπίστε...) όμως σαν ορεκτικό δεν είναι και άσχημα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, Παίονας είπε:

μα να μην μας καθετε ουτε νυφιτσα μετα απο τοσο κρυο

Σιγά το ψυχος η νυφιτσα θελουν να προηγηθεί μειον 14 να γουστάρουμε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρε παίδες... Είναι ρεαλιστικοί τέτοιοι χάρτες... Σαν ανεκδοτο μου φαίνεται.... Κανείς δε χιονιζεται με αυτά.... Μόνο τα ψάρια στον Ατλαντικό... Το λέω.. Μήπως δούμε πιο ρεαλιστικά σενάρια από δευτερα

gens-0-1-216.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάρε προς το παρόν Μιχαλάκη τον Ισλανδο - Γροιλανδικό που ήθελες και τα αποτελέσματά του, και στις 336h......είναι η αιωνιότητα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα σε όλους. Σχετικά αισιόδοξα τα ένς του τζίφου για ανύψωση του αζορικου μετά τα Χριστούγεννα. Έχει λίγο ενδιαφέρον προς τις 30 του μήνα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 ώρες πριν, oldboy332 είπε:

Όσο εκ των πραγμάτων πέτυχε το δεύτερο , θα πετύχει και το πρώτο . Μην μασάτε ! 

gfs-0-150.png

αρχείο λήψης.jpeg-2.jpg

 

Για του λόγου το αληθές...

gfs-0-150-1.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για τις πληγωμένες ψυχούλες των απανταχού χιονόφιλων 😎 ή αλλιώς ρίξτε μια ματιά δίπλα στις αναφορές. Καλημέρα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...