Jump to content
teo_73

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Β'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, Boliotis είπε:

και κλασσικα ταζει 15ποντο στις 140 ωρες...... μιλαμε για την απολυτη ξεφτιλα. 

Τουλάχιστον θα παγώσουν πάλι τα συντριβάνια στους κομβους 😂

Επεξεργάστηκε από Γιάννης μασ
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλά χιονισματα σε όσους χιονιστουν να είναι όσο το δυνατόν πιο πολύ.επειδη έχω ζήσει τον μεγαλύτερο καιρικό εφιάλτη που μπορεί να ζήσει χιονοφιλος και λίγοι απ' εδώ μέσα θα το έχουν βιώσει και μιλάω για τον Μάρτη του 87 που είναι ένα τεράστιο τραύμα εγώ από σήμερα τελειώνω  θα είμαι εδώ φυσικά για την σωστή λειτουργία του φόρουμ λόγω θέσης και θα σας βλέπω θα σας ζηλεύω με την καλή έννοια αλλά θα ξαναγράψω το οτιδήποτε μόνο στις 96-72 ώρες αυστηρά και μόνο όταν συμφωνούν όλα τα μοντέλα ότι θα χιονίσει σίγουρα και το ζητούμενο θα είναι το ποσό.Μικροψυχος δεν είμαι αλλά δεν μπορώ να συμμετέχω σε Μάρτιο του 87 σε νέα έκδοση Γενάρης του 2022 είναι πάνω από μένα και ίσως πάνω από τον καθένα που το έχει ζήσει αυτό το πραγμα.φιλια στα μουτρα καλά χιονισματα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στα πρωινά μαζεύτηκε αρκετά η διάρκεια στην φάση του σκ. Όσο ανατολικά έρθει τόσο λιγότερο υετό δίνουν τα μοντέλα αλλά τόσο μεγαλύτερο Aegean effect θα υπάρχει. Όλα δίνουν -9 που είναι αρκετό για στρώσιμο μέχρι κύμα. Ας καταλήξουν σε μια συγκεκριμένη θέση και θα δούμε τι υετός θα υπάρχει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, theodors3 είπε:

επισης κ κατι για να μην μπαινουμε στην διαδικασια δεν υπαρχει δευτερη φαση για τα βορεια με τετοια αποκοπη ασχετα τις χτεσινες πιρουετες του παιου θεσσαλια κ κατω μια χαρα. καλα χιονια σε οσους χιονιστουν! Τα ξαναλεμε οταν χιονισει κ προς τα εδω!

δηλ του χρονου αν κ δεν νομιζω να αλλαξει κατι στα επομενα χρονια γιατι ολο αυτο δεν ειναι φυσιολογικο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο Χριστός κ η Παναγία...!! Κόλαση για προσυνεμα από ξημερώματα Δευτέρας το ευρωπαϊκό

Screenshot_2022-01-19-08-50-44-544_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2022-01-19-08-50-53-117_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2022-01-19-08-50-58-932_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2022-01-19-08-51-04-273_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2022-01-19-08-51-09-816_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2022-01-19-08-51-15-857_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2022-01-19-08-51-21-157_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2022-01-19-08-51-27-665_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2022-01-19-08-51-34-452_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2022-01-19-08-51-44-027_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2022-01-19-08-51-49-127_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2022-01-19-08-51-54-280_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2022-01-19-08-52-04-765_com.android.chrome.jpg

Επεξεργάστηκε από fufutos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

Καλά χιονισματα σε όσους χιονιστουν να είναι όσο το δυνατόν πιο πολύ.επειδη έχω ζήσει τον μεγαλύτερο καιρικό εφιάλτη που μπορεί να ζήσει χιονοφιλος και λίγοι απ' εδώ μέσα θα το έχουν βιώσει και μιλάω για τον Μάρτη του 87 που είναι ένα τεράστιο τραύμα εγώ από σήμερα τελειώνω  θα είμαι εδώ φυσικά για την σωστή λειτουργία του φόρουμ λόγω θέσης και θα σας βλέπω θα σας ζηλεύω με την καλή έννοια αλλά θα ξαναγράψω το οτιδήποτε μόνο στις 96-72 ώρες αυστηρά και μόνο όταν συμφωνούν όλα τα μοντέλα ότι θα χιονίσει σίγουρα και το ζητούμενο θα είναι το ποσό.Μικροψυχος δεν είμαι αλλά δεν μπορώ να συμμετέχω σε Μάρτιο του 87 σε νέα έκδοση Γενάρης του 2022 είναι πάνω από μένα και ίσως πάνω από τον καθένα που το έχει ζήσει αυτό το πραγμα.φιλια στα μουτρα καλά χιονισματα.

Για νοτιοδυτικη Χαλκιδικη πως το βλεπεις θα δω καμια πετσα; Πολυ οριακα το βλεπω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα και απο μενα,γιατι μονο εγω δεν βλεπω υετο τοσο οσο δηλαδη μονο το σαββατο λιγο μετα τιποτα 😞(στην περιοχη μου)

Επεξεργάστηκε από johnagp
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 ώρες πριν, Galanto είπε:

 

3 λεπτά πριν, teopap7 είπε:

 

 

Παιδιά πάντως καθόλου ωραία η κατάσταση . Η θέση του χαμηλού δεν μου αρέσει . Κρίμα γιατί είχα ελπίδες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 μέτρα θέλω στην Αθήνα να να να

μου λένε όλοι παρτα ρε λακαμά

τους λέω Μορντοορρρρ θα γίνει ηαττικα

και θα θαφτούμε όλοι ρε *****ά!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η πρώτη φάση θα περάσει express από ότι φαίνεται. Όλα τα μοντέλα πήγαν προς τον Ευρωπαίο (δηλαδή αρκετά ανατολικά) και καμία σχέση με τις Αδριατικές που έδειχνε ο τζίφος μέχρι χθες.

Μετά επέρχεται light άνοδος θερμοκρασίας και εκκίνηση της δεύτερης φάσης που μας πάει πίσω. Η δεύτερη φάση φαίνεται να ξεκινάει δευτέρα και να τελειώνει τετάρτη. Ωστόσο για να την αξιολογήσουμε πρέπει να περιμένουμε τουλάχιστον μέχρι τα 12αρια της Παρασκευής. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ερχονται ιστορικα γεγονοτα...Ασχετως ποσο θα χιονισει και ποσο θα στρωσει...Παμε γερα...Θετικη σκεψη...Και εκει που χρειαζεται απλα ρεαλισμος...

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

Καλά χιονισματα σε όσους χιονιστουν να είναι όσο το δυνατόν πιο πολύ.επειδη έχω ζήσει τον μεγαλύτερο καιρικό εφιάλτη που μπορεί να ζήσει χιονοφιλος και λίγοι απ' εδώ μέσα θα το έχουν βιώσει και μιλάω για τον Μάρτη του 87 που είναι ένα τεράστιο τραύμα εγώ από σήμερα τελειώνω  θα είμαι εδώ φυσικά για την σωστή λειτουργία του φόρουμ λόγω θέσης και θα σας βλέπω θα σας ζηλεύω με την καλή έννοια αλλά θα ξαναγράψω το οτιδήποτε μόνο στις 96-72 ώρες αυστηρά και μόνο όταν συμφωνούν όλα τα μοντέλα ότι θα χιονίσει σίγουρα και το ζητούμενο θα είναι το ποσό.Μικροψυχος δεν είμαι αλλά δεν μπορώ να συμμετέχω σε Μάρτιο του 87 σε νέα έκδοση Γενάρης του 2022 είναι πάνω από μένα και ίσως πάνω από τον καθένα που το έχει ζήσει αυτό το πραγμα.φιλια στα μουτρα καλά χιονισματα.

Βαγγέλη 1ον δεν σε πιστεύουμε και 2ον το πιο βαθύ σκοτάδι είναι πριν την αυγή!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η Δευτέρα απέχει 5 ολόκληρες μέρες από σήμερα....και ειδικά σε μπίλια περίπτωση ένας αιώνας προγνωστικά Και το ξέρουμε... πανηγυρισμοί και κλάματα όχι ακόμα....! θα αλλάξουν πολλά μέχρι Παρασκευή.... Το σκ φαίνεται λίγοτερος υετός δυστυχώς δύσκολα αλλάζει πλέον... 

Ο πολικός Στροβιλος θα χαλαρώσει λίγο από βδομάδα στους ανέμους  και Θα Έχουμε εκπλήξεις στο ριτζαρισμα αζορικου κτλ Στροβιλου πίεση νοτιότερα....

Screenshot_2022-01-19-09-00-23-159.jpg

Επεξεργάστηκε από Severe_Lover
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

46 λεπτά πριν, teo_73 είπε:

Καλημέρα φίλε και παίδες.👋

Aν είσαι από κινητό θα κλικαρεις τις 3 τελιτσες στον chrome και θα επιλέξεις το νταμακι για λειτουργία υπολογιστή.

Πάνω αριστερά στο προφίλ του μέλους που θες κλικαροντας θα σου ανοίξει η καρτέλα που θα λέει αγνοημενοι χρήστες.

IMG_20220119_074216.thumb.jpg.cadd12f98f1b36b3e86c47d349d3d143.jpg

Από κάτω έχει μια μπάρα που γράφει add new user to ignor list.Γραφεις μέσα το μέλος που θες κλικαρεις όλα τα νταμακια και κλικ μετά στο Add User.


IMG_20220119_074330.thumb.jpg.1d5d9d2d5e809265e6595e2cbd1d40ca.jpg

IMG_20220119_074539.thumb.jpg.56b1e1a662e0eb5f47f7784445d8e7e8.jpg

OK ευχαριστώ, θα το δοκιμάσω πάλι. Υπήρχαν κ μέχρι τώρα αυτά τα κουτάκια αλλά δεν έπιαναν για την παράθεση.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

Καλά χιονισματα σε όσους χιονιστουν να είναι όσο το δυνατόν πιο πολύ.επειδη έχω ζήσει τον μεγαλύτερο καιρικό εφιάλτη που μπορεί να ζήσει χιονοφιλος και λίγοι απ' εδώ μέσα θα το έχουν βιώσει και μιλάω για τον Μάρτη του 87 που είναι ένα τεράστιο τραύμα εγώ από σήμερα τελειώνω  θα είμαι εδώ φυσικά για την σωστή λειτουργία του φόρουμ λόγω θέσης και θα σας βλέπω θα σας ζηλεύω με την καλή έννοια αλλά θα ξαναγράψω το οτιδήποτε μόνο στις 96-72 ώρες αυστηρά και μόνο όταν συμφωνούν όλα τα μοντέλα ότι θα χιονίσει σίγουρα και το ζητούμενο θα είναι το ποσό.Μικροψυχος δεν είμαι αλλά δεν μπορώ να συμμετέχω σε Μάρτιο του 87 σε νέα έκδοση Γενάρης του 2022 είναι πάνω από μένα και ίσως πάνω από τον καθένα που το έχει ζήσει αυτό το πραγμα.φιλια στα μουτρα καλά χιονισματα.

εννοειτε καλα χιονοσματα κ να χιονισει οσο πιο πολυ μπορει αλλα ρε συ που ειναι εκεινος που βγηκε προχτες κ απειλουσε θεους κ δαιμονες επειδη εμεις κοιτουσαμε κ διναμε βαση στον τζιφο αντε γιατι τα χω παρει στο κρανιο τωρα κ θα πω τιποτα χοντρο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, geopithis είπε:

OK ευχαριστώ, θα το δοκιμάσω πάλι. Υπήρχαν κ μέχρι τώρα αυτά τα κουτάκια αλλά δεν έπιαναν για την παράθεση.

Παρακαλω.

Εαν δε γίνει από εκεί θα πρέπει να ψάχνουμε εσωτερικά στη πλατφορμα εάν υπάρχει extra ρύθμιση για αυτό.

Τα ξαναλέμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, Santa snow είπε:

Η πρώτη φάση θα περάσει express από ότι φαίνεται. Όλα τα μοντέλα πήγαν προς τον Ευρωπαίο (δηλαδή αρκετά ανατολικά) και καμία σχέση με τις Αδριατικές που έδειχνε ο τζίφος μέχρι χθες.

Μετά επέρχεται light άνοδος θερμοκρασίας και εκκίνηση της δεύτερης φάσης που μας πάει πίσω. Η δεύτερη φάση φαίνεται να ξεκινάει δευτέρα και να τελειώνει τετάρτη. Ωστόσο για να την αξιολογήσουμε πρέπει να περιμένουμε τουλάχιστον μέχρι τα 12αρια της Παρασκευής. 

αυτο που λεει ο λαος "πισω Γιάννη τα ξυλα"

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

Καλά χιονισματα σε όσους χιονιστουν να είναι όσο το δυνατόν πιο πολύ.επειδη έχω ζήσει τον μεγαλύτερο καιρικό εφιάλτη που μπορεί να ζήσει χιονοφιλος και λίγοι απ' εδώ μέσα θα το έχουν βιώσει και μιλάω για τον Μάρτη του 87 που είναι ένα τεράστιο τραύμα εγώ από σήμερα τελειώνω  θα είμαι εδώ φυσικά για την σωστή λειτουργία του φόρουμ λόγω θέσης και θα σας βλέπω θα σας ζηλεύω με την καλή έννοια αλλά θα ξαναγράψω το οτιδήποτε μόνο στις 96-72 ώρες αυστηρά και μόνο όταν συμφωνούν όλα τα μοντέλα ότι θα χιονίσει σίγουρα και το ζητούμενο θα είναι το ποσό.Μικροψυχος δεν είμαι αλλά δεν μπορώ να συμμετέχω σε Μάρτιο του 87 σε νέα έκδοση Γενάρης του 2022 είναι πάνω από μένα και ίσως πάνω από τον καθένα που το έχει ζήσει αυτό το πραγμα.φιλια στα μουτρα καλά χιονισματα.

Ήθελα τόσες μέρες να γράψω Βαγγέλη αλλά δεν μ αφηναν ανώτερες δυνάμεις......

πρώτον το ούκμο που φέτος ίσως μετά την αναβάθμιση τα πάει πολύ καλά και έως τις 120 ώρες που είναι και λογικές ποτέ δεν έδωσε ούτε αμυδρές ελπίδες στα βόρεια....

και δεύτερον να μην κουράζω....η αλλαγή στο κλίμα και οι νέα πραγματικότητα είναι πεντακάθαρο ότι δεν ευνοεί τα βόρεια ....και πλέον περισσότερες πιθανότητες σε έναν χειμώνα εχει να χιονίσει στις Κυκλάδες παρά στη Φλώρινα την Κοζάνη και την Δράμα .... φυσικά αυτό ευνοεί αφάνταστα τα κεντρονότια και ανατολικά που όχι απλά δεν τους πειράζει αυτή η αλλαγή αλλά είναι και θερμόαιμοι υποστηρικτές της...χαχα 😄

πρέπει εμείς εδώ στα βόρεια να συνηθίσουμε στην νέα πραγματικότητα δυστυχώς..... τον Απρίλη πιο πιθανό είναι να χιονίσει πλέον εδώ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...