Jump to content
teo_73

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Β'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, g_ar είπε:

Χειρότερο για το Σάββατο, αλλά αν βλέπω καλά εμφάνισε υετο την Κυριακη; τι κάνει;

Τα χει παίξει αυτό κάνει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, g_ar είπε:

Χειρότερο για το Σάββατο, αλλά αν βλέπω καλά εμφάνισε υετο την Κυριακη; τι κάνει;

Ότι να ναι κάνει ο καρνάβαλος.μην του δίνεται σημασία.καλυτερα λάμπα από Παρασκευή βράδυ και ότι κάτσει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τώρα αν πω ότι στις 102 ωρες είναι καλύτερο για Αττική σε σχέση με τη πρωινό του τρέξιμο θα είμαι υπερβολικός; 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όπως καταλάβατε η φάση είναι ένα πέρασμα της πλάκας από Θεσσαλία και κάτω τελικά με το 6αρι του τζίφου και με τα 00 των υπολοίπων μονδελων.για μετά είναι αιώνες μακριά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, stathis2b είπε:

Τώρα αν πω ότι στις 102 ωρες είναι καλύτερο για Αττική σε σχέση με τη πρωινό του τρέξιμο θα είμαι υπερβολικός; 😂

πιο αραιες και καθετες ισοβαρεις, πιο μακρυα ο αυλωνας, πιο μακρυα το κεντρο χαμηλων πιεσεων

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το μετά είναι καλό αλλά στις 120+ ώρες κανείς δε μπορεί να βασιστεί και ο δάσκαλος μίλησε. Ας πάμε με τη λογική της λάιτ χιονόπτωσης το ΣΚ και μετά ότι έρθει ας έρθει. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οτι και να δειχνει τωρα στο 12αρι ο θεος καρνάβαλος θα δειξει αλλα ,οποτε μην τρελαίνεστε  .Ο πρωτος στοχος ειναι να ξυπνήσει λευκό το λεκανοπέδιο Κυριακη πρωι,μετα βλεπουμε ….

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δυσκολο πολυ να εισαι μετεορωλογος σε αυτην φαση..Εγω σηκωνω τα χερια ψηλα με τον τζιφο..

Πρεπει να εχει πιει μονος του ολο το βαπορι απ την Περσια...Δεν του χρειαζεται αναβαθμιση..Οκανα η κεθεα πρεπει να παει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συνεχίζει πάντως να είναι καλύτερο υετικα από το πρωινό του 

Και πέτσα να δω στην πρώτη φάση πάλι ευχαρίστημενος θα είμαι προσωπικά 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, south coast είπε:

Οτι και να δειχνει τωρα στο 12αρι ο θεος καρνάβαλος θα δειξει αλλα ,οποτε μην τρελαίνεστε  .Ο πρωτος στοχος ειναι να ξυπνήσει λευκό το λεκανοπέδιο Κυριακη πρωι,μετα βλεπουμε ….

Μα το θέμα είναι ότι πλέον η κατάσταση δείχνει να μην έχει δυναμική για κανέναν.για το σκ μιλάω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...