Jump to content
teo_73

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Β'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, Frostfang8 είπε:

Η αποκοπη ουκμο με τρομαζει απίστευτα πολύ.

Φεύγει πολυ ανατολικα. Μια φορα όλα τα άλλα να πεσουν μεσα θέλω... Μία..

Καλα και το ουκμο έχει κάνει τέρατα τελευταία 

Ούτε αυτό εμπιστεύομαι  στις τόσες ώρες 

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Θα παει λιγο ανατολικα πιστευω.Το βραδυ θα ξερουμε κατα 80-90% τι πρςπει να περιμενουμε.

Δεν συγκλίνουν ομως... Για ονομα του θεοτ δλδ.

Ουτε σημερα θεωρω θα γινουμε σοφότεροι... Αυριο στα 12αρια ισως... 

Δεν θελω να χαθει το διαστημα δευτερα-τεταρτη ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Αντε παμε δυνατα...Σε λιγο ξεκινα ο δικος μας...Απαντες Παροντες...Πλεον ειμαστε στη πιο κρισιμη καμπη..Καθε τρεξιμο εχει τη δικη του αξια οπως και καθε μοντελο..

Παμε να δουμε ποσο μπορει να βελτιωθει σε πρωτη φαση το σκ και βλεπουμε απο Δευτερα για την δευτερη φαση...

Το Αιγαιο και τα προσηνεμα εχουν τον πρωτο λογο..Αρκει μια μερικη δυτικιση και το σκ θα φτιαξει αρκετα και για αλλα ηπειρωτικα τμηματα..Εγω την Θεσσαλια δεν τη ξεγραφω για κανενα λογο...Παραμενει στο παιχνιδι...Με μια μικρη μετατοπιση θα δει αξιολογο χιονι εστω και προσκαιρα..

Δε σας κρυβω ομως οτι γλυκοκοιταζω την β φαση απο δευτερα..Εκει παιζονται τα ιστορικα για την Αθηνα και οχι μονο...

Ευχομαι ολοθερμα,καλο τρεξιμο...

Μπαινει γερα στο παιχνιδι η Αττικη...σαν καταιγιδακιας που εισαι Σακη μακαρι να βγαλει και χιονοκαταιγιδες στην περιοχη σου αυτη η χιονοκακοκαιρια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Frostfang8 είπε:

Δεν συγκλίνουν ομως... Για ονομα του θεοτ δλδ.

Ουτε σημερα θεωρω θα γινουμε σοφότεροι... Αυριο στα 12αρια ισως... 

Δεν θελω να χαθει το διαστημα δευτερα-τεταρτη ....

Μια χαρα συγκλινουν.Πολυ αγχος εχεις,δεν χρειαζεται.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, heavy snow είπε:

Μπαινει γερα στο παιχνιδι η Αττικη...σαν καταιγιδακιας που εισαι Σακη μακαρι να βγαλει και χιονοκαταιγιδες στην περιοχη σου αυτη η χιονοκακοκαιρια.

Στανταρακι οι χιονοκαταιγιδες αν μπει -35 και κατω αιγαιο και με σωστο ρεύμα ...

Το θέμα ειναι να υπαρξει επιτελους συμφωνια στα προγνωστικά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Μια χαρα συγκλινουν.Πολυ αγχος εχεις,δεν χρειαζεται.

Το ρημαδι το ουκμο συγκλίνει ; 

Το ρωταω ειλικρινά γιατι πες το απειρία, πες το απαισιοδοξία , δεν το βλεπω να συγκλίνει στην 2η φαση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 minutes ago, PetranPireotis said:

Για το Σάββατο εννοω,θερμοκρασιακα δε βλεπω εγω στον Πειραιά να μπορει να χιονισει.

Το ευχομαι σαν τι και πως,αλλα ουτε στα 2 μετρα,ουτε στα 850 ουτε στα 500 μπορουμε εδω.

Αν κάνω λάθος διορθωστε με εννοειτε.

Σάββατο απόγευμα ξεκινάνε τα φαινόμενα μέχρι τα μεσάνυχτα πιστεύω θα στρώνει β.π και νωρίς το ξημέρωμα μέχρι το κύμα. Ελπίζω να μπεί το -9 να μη μας φύγει η πίστη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 minutes ago, PetranPireotis said:

Για το Σάββατο εννοω,θερμοκρασιακα δε βλεπω εγω στον Πειραιά να μπορει να χιονισει.

Το ευχομαι σαν τι και πως,αλλα ουτε στα 2 μετρα,ουτε στα 850 ουτε στα 500 μπορουμε εδω.

Αν κάνω λάθος διορθωστε με εννοειτε.

Σάββατο απόγευμα ξεκινάνε τα φαινόμενα μέχρι τα μεσάνυχτα πιστεύω θα στρώνει β.π και νωρίς το ξημέρωμα μέχρι το κύμα. Ελπίζω να μπεί το -9 να μη μας φύγει η πίστη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βάσει των πρωινών ραν νομίζω ταβάνι το 10ποντο πλέον για εδώ(τόσο δίνει το ουκμο, το οποίο απο το χειρότερο σενάριο έφτασε να είναι το καλύτερο...). Στην τελική βέβαια ένα 5ποντο το πολύ περιμένω να δούμε, εντάξει εδώ που φτάσαμε καλό είναι και αυτό. Εδώ που τα λέμε μετά από 3 χειμώνες εκτός Ελλάδας χωρίς να έχω δει καθόλου χιόνι, ακόμη και με ένα "ταπεινό" 5ποντάκι θα χαρώ χαχαχ.

Τώρα για την συνέχεια χάλασαν αρκετά τα πρωινά, αλλά οκ. Ούτως ή άλλως μακριά είναι ακόμη μιας και μιλάμε για αποκοπή. Χρειάζονται πολλές βελτιώσεις πάντως... μια μεγάλη δυτίκιση είναι αναγκαία.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Frostfang8 είπε:

Το ρημαδι το ουκμο συγκλίνει ; 

Το ρωταω ειλικρινά γιατι πες το απειρία, πες το απαισιοδοξία , δεν το βλεπω να συγκλίνει στην 2η φαση

Για την πρωτη μιλαω.Ασε τη 2η,ειναι μακρια ακομα.Γιατι καποιοι ξεγραφετε την πρωτη.Ετσι χιονισε σημερα ως τα 350

3-21GR.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Frostfang8 είπε:

Στανταρακι οι χιονοκαταιγιδες αν μπει -35 και κατω αιγαιο και με σωστο ρεύμα ...

Το θέμα ειναι να υπαρξει επιτελους συμφωνια στα προγνωστικά

Μακαρι φιλε frostfang8 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παμεγερα με πιστη και προσηλωση για μια καλυτερη εκδοχη της Μηδειας...απο Σαββατο βραδυ ως Πεμπτη χιονια !!!!! Τσιμπιεμαι να δω οτι ειναι αληθινο !

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, GEORGE SNOWMAN είπε:

Νικολα μην αρχισεις....

Χαχαχαχ. Εσένα περιμενω καρτερικά να δώσεις προβλέψεις μετά τα 12ζ. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Το αικον χάλια. Να δούμε τα υπόλοιπα 

Δειξε κανα χαρτη . Δεν εχω καθισει ακομα υπολογιστή 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

θα αναλαβω εγω το ρολο του Νικολα!

θελω επιτακτικα πισω τα 12αρια σαν παιδακι το γλυφιτζουρι του, χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...