Jump to content
teo_73

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2022 Β'

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Snowaddict είπε:

Αφου μίλησε ο δάσκαλος ας κρατάμε μικρό καλάθι και για την δεύτερη φάση

Δεν ξερω . Οντως ξενερωσα.

Σιγουρα η ελπιδα για κατι οπως περυσι εχει χαθει απο μέρους μου . Ας παμε για οτι καταφερει εν τέλει να δωσει .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 

1 λεπτό πριν, Frostfang8 είπε:

Δεν ξερω . Οντως ξενερωσα.

Σιγουρα η ελπιδα για κατι οπως περυσι εχει χαθει απο μέρους μου . Ας παμε για οτι καταφερει εν τέλει να δωσει .

Ειναι λιγο υβρις να κυνηγας δευτερη Μηδεια στο καπακι,οταν τα Γρεβενα ας πουμε δεν εχουν καν χιονιστει.Ας ειμαστε πιο μετριοπαθεις παιδες.Γνωμη μου βεβαια,δεν θα γινω νταβας στα θελω κανενος..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μια φορά να έχουμε θετικές εξελίξεις..μια φορά...έστω όσες περιοχές της Ελλάδας πιάσει να πιάσει καλά παίδες..καλά χιόνια!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ τον μαζευει τον αυλωνα τρέξιμο με τρέξιμο και δεν μου αρέσει αυτό 

Επεξεργάστηκε από Spartan
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ το είπα, καθήστε να δούμε τι μπορούμε να πάρουνε το ΣΚ και βλέπουμε για την άλλη εβδομάδα που είναι μακριά. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως παιδιά ας είμαστε ρεαλιστές ποτέ και για κανένα πεδινό μέρος δεν έδειξαν κάτι ιστορικό από ποσότητα χιονιού. Προχθές 2-3 μεμονομένα runs έδειξαν κάτι 40cm εδώ και στην Χαλκίδα αλλά δεν θα μπορούσαμε να τα λάβουμε σοβαρά υπ' όψιν καθώς ήταν μόνα τους και ήταν και για μακρινές ώρες. Αυτό που ξέρουμε είναι ότι το κρύο θα είναι πολύ, θα υπάρχει ένα πέρασμα από κεντρικά, λογικά από πέτσα έως και 5cm και πιο μετά που θα μπει το κρύο και στην Αθήνα-Χαλκίδα. Και τα νησιά λογικά θα έχουν αρκετό υετό αλλά το θέμα θα είναι το κατά πόσο θα συνδυαστεί με τα καλά μείον στα 850. Αν βγει από Δευτέρα και μετά κάποιο χαμηλό έχει τα φόντα να δώσει κάτι πολύ δυνατό, ίσως και ιστορικό αφού ότι πέφτει θα είναι χιόνι. Μιλάω πάντα για πεδινά-παραλαθάσσια..

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

βρισκόμαστε προ των πυλών μιας σπάνιας ευκαιρίας για χιονοκακοκαιρία διαρκείας. Τέτοια ευκαιρία μπορεί να ξαναέρθει σε 20 χρόνια. Οπότε από μέρους μου ειναι απολύτως δικαιολογημένη οποιαδήποτε αγωνία,πικρία,ξενέρωμα σε περίπτωση που χαλάσει. Δε λέει κάτι που πέρσυ είχαμε τη Μήδεια, πριν είχαμε 13 χρόνια χωρίς σοβαρό χιόνι κ μπορεί να έρθουν άλλα τόσα μετά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Boliotis είπε:

Μονο μετακομιση σωνει τη κατασταση 

Γιατί; Μη μου πεις ότι έχουμε στο Βόλο παράπονο. Έχουμε δει πολλές φορές 20cm και πάνω. Εντάξει φέτος δεν έκατσε μέχρι στιγμής, ε οκ..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κανένα ιστορικό χιόνι σε κανένα μοντέλο. Ένα πέρασμα Σάββατο απόγευμα - Κυριακή πρωί και μετά το χάος. Ας είμαστε επιφυλακτικοί. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

 

Ειναι λιγο υβρις να κυνηγας δευτερη Μηδεια στο καπακι,οταν τα Γρεβενα ας πουμε δεν εχουν καν χιονιστει.Ας ειμαστε πιο μετριοπαθεις παιδες.Γνωμη μου βεβαια,δεν θα γινω νταβας στα θελω κανενος..

Ύβρις ειναο να πιανεις στο στόμα σου τα γρεβενα χαχαχα...κλαιω...ρε χιονιστειτε και ας βλεπουμε ηλιο δε βαριεσαι χαχαχχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Γιατί; Μη μου πεις ότι έχουμε στο Βόλο παράπονο. Έχουμε δει πολλές φορές 20cm και πάνω. Εντάξει φέτος δεν έκατσε μέχρι στιγμής, ε οκ..

Εξαρταται ποσο χιονι θελει ο καθενας. Και για μενα μιλησα. Δεν λεω να μετακομισουνε αλλοι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τίποτα..ψιχουλα το Σάββατο. Με αυτό το ραν. Κάθε φορά το χειρότερο σενάριο... Κρίμα. Η συνέχεια πιστεύω θα είναι καλή. Για το Σάββατο όμως στενεύουν τα περιθωρια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...