Jump to content
baristrs

Αναφορές ισχυρής χιονοκακοκαιρίας ''ΕΛΠΙΔΑ'' 21/01-25/01

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μετα δυσκολίας το περπάτημα στους δρόμους, που έχουν πάνω από 40εκ χιονιού, εδώ στα Μελίσσια.....όπως φαίνεται έριξε κι άλλο μες τη νύχτα και ήδη λιωνω το χιονι στο βροχόμετρο για να έχω το συνολικό της χιονοκαιρίας....νομιζεις ότι ξυπνήσαμε σ ένα Αλπικό χωριό!!!

Σε λίγο φωτό....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Dim_pas said:

Σε ποια γειτονιά είσαι αν επιτρέπεται; 
 

Δίπλα από την Ερτ. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Frostfang8 said:

Ξεθαβει ο κοσμος τα αμαξια. 

Πρεπει γιατι αν πεσει κατω απο το 0 το βραδυ μετα μονο με κομπρεσερ!

Εντω μεταξυ τι γινεται βιλια ρε παιδια?? Εχουμε κανεναν απο εκει?

viliacam.jpg?id=61efc31eb808d

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Snowstorm said:

Δίπλα από την Ερτ. 

Στη οδό σχολειου  έχει πέσει τσιμεντένια κολόνα λογικα επαναφέρουν σιγά σιγά  ανά γειτονιά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κοκκινο Βοιωτιας..Μολις μου την εστειλε η πεθερουλα μου..Θαψαρ..Ο μητσακος που μενει πιο βορεια απο τα πεθερικα μου,θα απολαμβανει...Μητσοοοοο....

IMG-0a0b55e86caa4f55f3ef8b2f714e3a55-V.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πρέπει να έχει κάτσει η σύγκλιση βοιωτια-βορειοδυτικη Αττική,βλέπω φωτογραφίες από Θήβα που γίνεται χαμός τώρα...πόσο άραγε θα φτάσει;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Snow sick είπε:

Ένας χιόνια απογοήτευση για Αγ Στεφανο, θα μπορούσε πολύ περισσότερα. Αργότερα αναλυτικά εκ. Περίπου 30-40

Πραγματικά ακούμε απίστευτες αναφορές από μέρη που θα έπρεπε να έχουν θαφτεί...ίσως ο πιο απρόβλεπτος χιονιάς των τελευταίων δεκαετιών...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ανακοινώσεις για την κακοκαιρία “Ελπίς” και για τα επόμενα βήματα αντιμετώπισής της έκανε ο υπουργός Πολιτικής Προστασίας, Χρήστος Στυλιανίδης.

Όπως είπε χαρακτηριστικά παρατείνεται και για αύριο Τετάρτη η γενική αργία σε Αττική, Δωδεκάνησα, Κυκλάδες και Κρήτη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα παιδιά. Χαρείτε το στο ανατολικό τόξο. Εγώ μετά την φαπα του χιονιά που έριξε 2 πόντους χθες θα κάνω αποχή για ένα μεγάλο μέρος του υπόλοιπου χειμώνα. Αυτή η φόλα με αποτελείωσε. Φέρτε το στους κεντροβορειους το αξίζουν. Να θαφτεί η Σαλόνικα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Snowaddict said:

Καλημέρα παιδιά. Χαρείτε το στο ανατολικό τόξο. Εγώ μετά την φαπα του χιονιά που έριξε 2 πόντους χθες θα κάνω αποχή για ένα μεγάλο μέρος του υπόλοιπου χειμώνα. Αυτή η φόλα με αποτελείωσε. Φέρτε το στους κεντροβορειους το αξίζουν. Να θαφτεί η Σαλόνικα.

ρε φιλε μη στεναχωριεσαι...πηγαινε μια βολτα προς αγια η παπαγου αν μπορεις με μετρο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...