Jump to content
sotos*snow

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

13 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Καλημέρα,. Τρελή υγρασία εδώ όπως συνιστούν και οι χαμηλές νεφώσεις.. για να δούμε τι θα κάνει μετά 

IMG_20220820_090906.jpg

Καλημέρα Mike. Που είσαι? Mes Angeles?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα σε ολους...19.1 η ελαχιστη εδω στα 350 μ της Δυτικης Φθιωτιδας δεν μπορεσε να πεσει παραπανω καθως απτα ξημερωματα εχουμε αρκετη συννεφια...καλο αυτο καθως δεν θα ανεβει πολυ αλλα κακο για την οποια ασταθεια...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, LarissaSnow είπε:

Καλημέρα Mike. Που είσαι? Mes Angeles?

Ναι στα los mesangeles χαχα. Μην κοιτάς που για να βρούμε Δήμα πηγαίνουμε στις ταράτσες, τηλεόραση χαλάει συνέχεια, ρεύμα και νερό διακόπτονται που και που🤣. Ότι πιο κοντά στο l.a χαχα.

Ναι εδώ είμαι, θα γυρίσω αύριο οριστικά Λάρισα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα από τα βάθη του καζανιού με τη φασολάδα την καυτή που βράζει.

Ζάκυνθος - ΒΑ μικρο νησί στις 10:40 

32,5 Τ. Υγρασία 75%

 Στην αναμονή για να δροσίσει είμαστε αλλά δυστυχώς δε βλέπω να πέφτει κανα χιλιοστό βροχής προς τα δω 😕

Επεξεργάστηκε από Johnny_Zante
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν εχει κουραγιο για πολλα σημερα...το μονο σπαστικο αυτη η αραιη συννεφια εδω Δυτικη Φθιωτιδα χαλαει καθε σκεψη για ασταθεια...

Βεβαια παραμενουμε στους 29.7 κατι κερδιζεις κατι χανεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα 26.8 ελάχιστη 32.3 τώρα Ηλιούπολη με έναν θολό ουρανό 41% υγρασία  υγ. Θά μιλήσω με αστεροσκοπείο γιατί μάλλον τά έπαιξε ο ανεμιστήρας τού davis στο δημαρχείο Ηλιούπολης 

Επεξεργάστηκε από tendcol
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 ώρες πριν, sakis13 είπε:

Το πιο σημαντικο ομως ειναι αλλο και θα μου επιτρεψετε!!!Δροσοπηγιωτη!!!Πολυχρονος!!Να τα χιλιασεις αδερφε μου!!!Να εισαι παντα καλα με τις γυναικαρες της ζωης σου..Και συντομα ολα πρασινα στη περιοχη σου...Εκανα και ριμα,τι αλλο θες ρε μπαγασα..🤣

Σακουλινο μου να σαι καλα!Χρωσταω κερασμα αρχες Σεπτεμβρη γιατι τωρα με παει αιμα στη δουλεια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Σακουλινο μου να σαι καλα!Χρωσταω κερασμα αρχες Σεπτεμβρη γιατι τωρα με παει αιμα στη δουλεια.

George Snowman σου εύχομαι από καρδιάς ότι καλύτερο για σένα και την οικογένειά σου. Να έχεις υγεία και τις ομορφότερες ευχές.. Χρόνια πολλά!

 Συγγνώμη για το οφ-τόπικ , δε συνηθίζω να σπαμάρω αλλα εδώ έχουμε Αεκτζή με Γενέθλια οπότε πάρε και την τελευταία καλύτερη ευχή..

 Απόψε με τη Νίκη η Αεκάρα και πρωτάθλημα ΞΑΝΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΝΑΟ !

 Να το σηκώσουμε φέτος στην Αγιά Σοφιά σου εύχομαι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με 31.2 με το ζορι καταμεσημερο θολοσυννεφια κ ασθενες Ανατολικο ρευμα καταμεσημερο νομιζω κηρυσσουμε κ επισημα ΛΗΞΗ του σιχαματος....χειροτερη ημερα χθες τελικα με υψηλοτερες μεγιστες και ελαχιστες για πολλες περιοχες....

Αντε περιμενουμε να βραχουμε προς το απογευματακι αν και προσωπικα δεν το βλεπω λογω της θολοσυννεφιας και του Ανατολικου ρευματος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Johnny_Zante είπε:

Χελμέ ,αν είσαι Κέρκυρα,κουράγιο λίγο ακόμα.

 

Αν ήμουν Κέρκυρα θάνατο καταλαβαίνατε από τα γλυκολογα που θα έλεγα για την περιοχή ....χαχαχαχαχα.

Έχω γυρίσει από 7 Αυγουστου

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Johnny_Zante είπε:

George Snowman σου εύχομαι από καρδιάς ότι καλύτερο για σένα και την οικογένειά σου. Να έχεις υγεία και τις ομορφότερες ευχές.. Χρόνια πολλά!

 Συγγνώμη για το οφ-τόπικ , δε συνηθίζω να σπαμάρω αλλα εδώ έχουμε Αεκτζή με Γενέθλια οπότε πάρε και την τελευταία καλύτερη ευχή..

 Απόψε με τη Νίκη η Αεκάρα και πρωτάθλημα ΞΑΝΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΝΑΟ !

 Να το σηκώσουμε φέτος στην Αγιά Σοφιά σου εύχομαι.

Να σαι καλα αδερφέ!ΜΟΝΟ ΑΕΚ!💣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

50 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Σακουλινο μου να σαι καλα!Χρωσταω κερασμα αρχες Σεπτεμβρη γιατι τωρα με παει αιμα στη δουλεια.

Χρόνια πολλά γιωργαρα 

Να τα εκατοστήσεις πάντα με υγεία 

Και  τον  χειμώνα  2 μέτρα  χιόνι  έξω  απο  την  πόρτα  σου εύχομαι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χρόνια πολλά Δροσοπηγοωτη! Να τα χιλιάσεις, ότι καλύτερο εύχομαι! Να πάρουν τα Πευκάκια speedy Gonzales να εχουμε μια γρήγορη αναγέννηση!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχει ένα σπαστικό αεράκι εδώ.. ελπίζω να μην μας χαλάσει την δουλειά όπως την προηγούμενη Κυριακή

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σημερα και αν ειναι φολα επικων διαστασεων, με 20,5 στα 850 τωρα και αργοτερα 21,5 το κεντρο παιζει απο 34-36 και το τελευταιο πολυ τοπικα, οτι καλυτερο παει και η τελευταια μερα...οσον αφορα εδω 29,3 με 76 υγρασια και αραιη συννεφια καληνυχτα, αναμονη για ασταθειες πλεον....ααα και κεντρικη στερεα και πελοποννησος που αργοτερα βγαζει 23-24αρια στα 850 παιζει σε μεγιστες γυρω στο 35 γελανε και οι πετρες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, KapelosG είπε:

Σημερα και αν ειναι φολα επικων διαστασεων, με 20,5 στα 850 τωρα και αργοτερα 21,5 το κεντρο παιζει απο 34-36 και το τελευταιο πολυ τοπικα, οτι καλυτερο παει και η τελευταια μερα...οσον αφορα εδω 29,3 με 76 υγρασια και αραιη συννεφια καληνυχτα, αναμονη για ασταθειες πλεον....ααα και κεντρικη στερεα και πελοποννησος που αργοτερα βγαζει 23-24αρια στα 850 παιζει σε μεγιστες γυρω στο 35 γελανε και οι πετρες

Δύο μέρες τώρα έχει τρομερή υγρασία στη Πρέβεζα.

Σήμερα εντάξει έχει λίγο συννεφιά και αερα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, billipiros12 είπε:

Δύο μέρες τώρα έχει τρομερή υγρασία στη Πρέβεζα.

Σήμερα εντάξει έχει λίγο συννεφιά και αερα.

Η υγρασια οντως πολυ χαλια 5 μερες σερι, για Μυτικα:

16/8 80%

17/8 78%

18/8 81%

19/8 76%

Σημερα ως τωρα εχει 83% μεση τιμη μερας!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Από τις πιο ζεστές κ υγρές μέρες σήμερα κ εδώ στην πόλη της Ρόδου. 33+ θερμοκρασία με heat index 36+ (btw το heat index στη Λίνδο είναι χαμηλότερο, για να μη μιλήσω για παραλίες νότιας Ρόδου που έχει αεράκι μούρλια από το Καρπαθιο). Ευτυχώς σε πολύ λίγες ώρες ξανα βουτιά στην κοντινή μου παραλία 

Επεξεργάστηκε από brainstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...