Jump to content
[weathermaniac]

Αναφορές πανελλαδικής ασταθειοκαιρίας 20-27/8/2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, geornik είπε:

Χαλανδρι βλεπω 23 χιλιοστα...

Ισχύει απόλυτα....πολύ κοντά μου αλλά τόσο μακρυά μου.....το έβλεπα live από το μπαλκόνι μου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ένα τσι λαπσ.  Δυστυχώς έπεσε το κινητό στο τέλος οπότε διακόπηκε. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νομίζω τελικά το ρεκόρ θα αντέξει, δεν υπάρχει δυναμική, όσο για εδώ στην παραθαλάσσια Ήπειρο γελάω απλά ούτε δείγμα νέφωσης, πιο μέσα στα βουνά κάτι γίνεται 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν πάει να έχει ότι στριμ θέλει, νοτιοδυτικά πάντα βγαίνει το καλο

IMG_20220826_155122.jpg

Βέβαια καμιά σχέση με το τι είχαμε πριν μερες που αν ερχόταν θα γινόταν της μουρλης

IMG_20220822_164955.jpg

Ένα ακόμα τάιμ λαπς από μόνοκυτταρική καταιγίδα ανατολικα

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα σε ολους απο παραθαλασσια δυτικη μεσσηνια. Εδω εχει μονο ηλιο ολες τις μερες και λιγο συννεφια χθες με καποιες σκορπιες ψιχαλες. Απο δευτερα παρακολουθω τι γινεται στην υπολοιπη χωρα λες και ειναι σε αλλη ηπειρο. 5/5 στο Χαλανδρι με συνολικα 79 mm απο δευτερα. Εβγαλε και σημερα καταιγιδα οπου αφησε 23,2 mm στο σταθμο μου, στο επικεντρο βλεπω το Χαλανδρι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2mm σήμερα 

77.4mm storm total ο σταθμός μου ...έως και 100mm οι σταθμοί στην περιοχή μου...εμένα είναι τρομερά εκτεθημενος σε όλους τους ανέμους και χάνω χιλιοστά στις βροχοθυελες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

34 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Σε έναν άλλο καιρικό κόσμο η Κέρκυρα έχει αίσθηση ζέστης 36 βαθμούς 

Τα γνωστα.Εκει ειναι περιοχη επεκτασης της κολασης.

Εγω λογο ζεστης που σε βραζει ατελειωτα αλλα και σαν λατρης του χιονιου και του χειμωνα δεν θα μπορουσα να ζησω με τιποτα ουτε τον Χειμωνα σε περιοχες που χιονιζει καλα μια φορα τα 30 - 40 χρονια οπως σε Κερκυρα - Πρεβεζα - Αγρινιο - Αρτα - Πατρα και νοτιοτερα.Την περιοδο της βρωμοεποχης δεν θα αντεχα με τιποτα να ζησω στην θεσσαλια - θεσσαλονικη -  παραθαλασσια πεδινη δυτικη ελλαδα εννοειται και σε οσες περιοχες δεν υπαρχει αναστροφη θερμοκρασιας το βραδυ.

Και Γιαννενα που μενω αρκετα μπινελικια ριχνω την περιοδο της βρωμοεποχης και δεν παλευονται με τιποτα  κατι 37 - 38 που μπορει να βγαλει εδω αλλα τουλαχιστον τα βραδια λογο αναστροφης μου δινουν την δροσια που ζηταω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κεραυνοι τωρα και ενταση των φαινομενων σε εμενα β.α της λιμνης.Καρεκλες ριχνει.

Επεξεργάστηκε από heavy snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξαφνικά άπνοια, τζιτζίκια και αναπτύξεις στο Κρυονέρι. Θα το παλέψει η Αττικη φαίνεται να βγάλει ακομη κάτι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...