Jump to content
sotos*snow

Ανάλυση χαρτών Οκτωβρίου 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, CLAPSANTO είπε:

Σπύρο συγκεντρώσου εσύ στο 3/3 και να χιονιστουμε κι εμείς εδώ πάνω και Άστον αυτόν ,  αυτός είναι θερμαινομενο στρώμα,  κινητή σόμπα, ενεργειακό τζάκι, ο αζορικος ο ίδιος είναι ο Μιχαήλ 😂😂😂...Εμείς πάμε για χιοναρες φέτος μέχρι κι εγώ έχω προαίσθημα 

Μωρε καταλαβαινω το  σκεπτικο του

Θελει θερμες εισβολες μεσα στον οκτωβριο μπας και δει καμια σουπερσελ  με καπε στον θεο στην λαρισα για να στανιαρει  η ψυχουλα του😂

Αλλα απο την αλλη τα πραγματα φαινονται διαφορετικα  και ακομα μπερδεμα στους βαρομετρικους χαρτες

Τι να το κανω εγω το 3/3 ρε?Να χιονιζομαι μονο 5 ποντους και ολοκληρο το συνταγμα που ειναι απανεντι μου για λιγα χιλιομετρα

Να βαζει 20ποντα?🤣

Ασε δεν θελω πια μονο βροχες μεχρι τον επομενο μαιο μπορει να μου δωσει ο φετινος χειμωνας?

Περα απο την πλακα ενας παννελληνιο χιονια  θα τον γουσταρα τρελα φετος 

Πρεπει να χιονιστουν και αλλα αδικημενα τμηματα της χωρας

Καλα εσυ εκει πανω βγαλε φτυαρια απο τωρα😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, Spyros Snowstorm είπε:

Δηλαδη εσυ με τετοια ενσεμπλς εισαι σιγουρος για θερμη εισβολη μεσα στον οκτωβριο?

Διοτι προσωπικα εμενα δεν μου λενε κατι οι  χαρτες  των 246+ ωρες που μας παραθετεις εδω μεσα.

ens_image.php?geoid=52690&var=201&run=6&

Καμιά σχέση δεν έχει η παράθεση σου με το ποστ αυτό.. στο οποίο μιλάω για το πόσο εκτεταμένες είναι οι θερμές αποκλισεις στην Ευρώπη, που είναι εντυπωσιακό αν μη τι αλλο

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Καμιά σχέση δεν έχει η παράθεση σου με το ποστ αυτό.. στο οποίο μιλάω για το πόσο εκτεταμένες είναι οι θερμές αποκλισεις στην Ευρώπη

Που αυτες οι αποκλισεις ομως μεχρι τοτε μπορει να εχουν μετατραπει σε γαλαζιες

Απλα ειναι τα πραγματα

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άντε γιατι τωρα με πορωσατε καποιος διαχειριστής να μου αλλάξει το νικνειμ σε xionanto ...εφτασε η ώρα απο Δευτέρα με το πρώτο μειον μεσα στην εβδομάδα η αλλαγή ερχεται ..Πάμε ωρεεεεεεεεε..πρώτα θα βλέπετε τα γρεβενα με 80 ποντους και όλοι με βροχη  θα κλαίτε... και μετά θα στρώσω Σύνταγμα και πλατεία Αριστοτέλους 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, CLAPSANTO είπε:

Άντε γιατι τωρα με πορωσατε καποιος διαχειριστής να μου αλλάξει το νικνειμ σε xionanto ...εφτασε η ώρα απο Δευτέρα με το πρώτο μειον μεσα στην εβδομάδα η αλλαγή ερχεται ..Πάμε ωρεεεεεεεεε..πρώτα θα βλέπετε τα γρεβενα με 80 ποντους και όλοι με βροχη  θα κλαίτε... και μετά θα στρώσω Σύνταγμα και πλατεία Αριστοτέλους 

Στειλε στον γιωργο σνοουμαν

Εμενα αυτος μου το αλλαξε σε χρονο ντετε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

30 λεπτά πριν, Spyros Snowstorm είπε:

Που αυτες οι αποκλισεις ομως μεχρι τοτε μπορει να εχουν μετατραπει σε γαλαζιες

Απλα ειναι τα πραγματα

Είναι στις 120 ώρες που σε γενικές γραμμές δεν αλλάζει η κυκλοφορία. Τέσπα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

37 λεπτά πριν, CLAPSANTO είπε:

Άντε γιατι τωρα με πορωσατε καποιος διαχειριστής να μου αλλάξει το νικνειμ σε xionanto ...εφτασε η ώρα απο Δευτέρα με το πρώτο μειον μεσα στην εβδομάδα η αλλαγή ερχεται ..Πάμε ωρεεεεεεεεε..πρώτα θα βλέπετε τα γρεβενα με 80 ποντους και όλοι με βροχη  θα κλαίτε... και μετά θα στρώσω Σύνταγμα και πλατεία Αριστοτέλους 

Πρώτα Γρεβενά, μετά Χαλκίδα και μετά Σύνταγμα και Αριστοτέλους. Μέσα σου το ξέρω ότι θες να δεις την γέφυρα του Ευρίπου στα λευκά για 3η φορά. Χαχα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Spyros Snowstorm είπε:

Μωρε καταλαβαινω το  σκεπτικο του

Θελει θερμες εισβολες μεσα στον οκτωβριο μπας και δει καμια σουπερσελ  με καπε στον θεο στην λαρισα για να στανιαρει  η ψυχουλα του😂

Αλλα απο την αλλη τα πραγματα φαινονται διαφορετικα  και ακομα μπερδεμα στους βαρομετρικους χαρτες

Τι να το κανω εγω το 3/3 ρε?Να χιονιζομαι μονο 5 ποντους και ολοκληρο το συνταγμα που ειναι απανεντι μου για λιγα χιλιομετρα

Να βαζει 20ποντα?🤣

Ασε δεν θελω πια μονο βροχες μεχρι τον επομενο μαιο μπορει να μου δωσει ο φετινος χειμωνας?

Περα απο την πλακα ενας παννελληνιο χιονια  θα τον γουσταρα τρελα φετος 

Πρεπει να χιονιστουν και αλλα αδικημενα τμηματα της χωρας

Καλα εσυ εκει πανω βγαλε φτυαρια απο τωρα😎

Δεν υπάρχει αυτό πλέον δυστυχώς. Μετά από 9 συνεχόμενες μούφες το δεύτερο μισό του καλοκαιριού, τώρα δεν κυνηγάω την ζέστη για καταιγίδες, απλά την κυνηγάω για να μην παγώσω [με τα δικά μου κριτήρια όπου κρύο =15 βαθμοί χαχαχα]

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 ώρες πριν, sakis13 είπε:

Εννοειται καρντασακο μου δεν θα το ξαναδουμε..Γιατι απο τελη Νοεμβρη θα μας εχει μονιμα στο 70% και πανω...Δεν παιζουμε ποτε με 3% εμεις..Απλα σημαδι ειναι...Οτι παμε για πρωτη φορα για το 3/3..😜Δε το πιασες ομως..Εγω λεω την πανελλαδικη συναντηση να την κανουμε στη Δροσοπηγη!!🤣

Όχι απλά 3/3 αλλά θα έχουμε και ενεργοποίηση δυτικού τόξου, θα γίνει η σύγκλιση του αιώνα για να αποκατασταθεί η ισορροπία και για εμάς στα δυτικά προάστια που αδικηθήκαμε πέρυσι 😛

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, [weathermaniac] είπε:

Καμιά σχέση δεν έχει η παράθεση σου με το ποστ αυτό.. στο οποίο μιλάω για το πόσο εκτεταμένες είναι οι θερμές αποκλισεις στην Ευρώπη, που είναι εντυπωσιακό αν μη τι αλλο

Γενικα ειναι εκτεταμενες οι θερμες αποκλισεις μιχαηλ..ολο τον χρονο..πιθανως και να καταλαμβανουν το 70% του παγκοσμιου χαρτη..μπορει ευκολα να το παρατηρησει και καποιος ανιδεος σαν κ μενα😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, [weathermaniac] είπε:

Σφοδρές αλλαγές διαταξιακά στην συνέχεια από τα 12αρια μέχρι στιγμής

Εμένα μου άρεσε ο τζίφος, στα μακρινά... Χειμωνακι του Αγίου Δημητρίου😆😆

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άθλιο εφιαλτικό το τρέξιμο του τζιφου στα μακρινά....φτου κακά !!!!!ξυπνάει τρθσαθλιες μνήμες την πιο ακατάλληλη εποχή αυτός μπαστακας image.png.578b0eb913cb5ab1edc656ce7e35e6dd.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25 λεπτά πριν, PAGETONAS είπε:

Άθλιο εφιαλτικό το τρέξιμο του τζιφου στα μακρινά....φτου κακά !!!!!ξυπνάει τρθσαθλιες μνήμες την πιο ακατάλληλη εποχή αυτός μπαστακας image.png.578b0eb913cb5ab1edc656ce7e35e6dd.png

Με καταπληκτική χαμηλάρα βέβαια... Σιγά τον μπάστακα ρε Βαγγέλη, τον έχουμε απομυθοποιήσει.. Μια αλλαγή κυκλοφορίας αρκεί για να διαλύσει τα πάντα άμεσα αν θέλει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25 λεπτά πριν, PAGETONAS είπε:

Άθλιο εφιαλτικό το τρέξιμο του τζιφου στα μακρινά....φτου κακά !!!!!ξυπνάει τρθσαθλιες μνήμες την πιο ακατάλληλη εποχή αυτός μπαστακας image.png.578b0eb913cb5ab1edc656ce7e35e6dd.png

ευτυχώς είναι πάρα πολύ μακριά ακόμα και θά αλλάξει πάρα πολλές φορές 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Με καταπληκτική χαμηλάρα βέβαια... Σιγά τον μπάστακα ρε Βαγγέλη, τον έχουμε απομυθοποιήσει.. Μια αλλαγή κυκλοφορίας αρκεί για να διαλύσει τα πάντα άμεσα αν θέλει...

Έχει 10 στα 10...άρα δεν θελει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, xionanto είπε:

Αύριο βράδυ τζιφος συν 2 στα 850 με 25μμ μεχρι και βασιλιτσα στρώνει πανω απο τα 1700 αν θέλει 

Ξεκιναμε με Σμόλικα.....από τα 2000 και πανω....και κατεβαίνουμε χιιχιχι......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, bardaris είπε:

Ξεκιναμε με Σμόλικα.....από τα 2000 και πανω....και κατεβαίνουμε χιιχιχι......

Μια κι έξω δεν συμβιβάζομαι φετος χαχαχα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, xionanto είπε:

Αύριο βράδυ τζιφος συν 2 στα 850 με 25μμ μεχρι και βασιλιτσα στρώνει πανω απο τα 1700 αν θέλει 

Ελα ρε χιοναντο δυναμη!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, xionanto είπε:

Καλή αρχή μας ..😂😂..άντε να δούμε η καλή μέρα από το πρωί φαίνεται 

Ολα καλα!!! φετος πυρηνικος χειμωνας ,και παγετωνες μεχρι τις ακτες της αφρικης🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Spyros Snowstorm είπε:

Ολα καλα!!! φετος πυρηνικος χειμωνας ,και παγετωνες μεχρι τις ακτες της αφρικης🤣

Θελω Νείλο παγωμένο και Τάμεση να φεγγοβολαει απο τον ήλιο που θα τον λούζει 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...