Jump to content
billipiros12

Ανάλυση χαρτών Νοεμβρίου 2022

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, teo_73 είπε:

Θα αρχισει να μας ζηλευει η Ατακαμα σε λιγο!

image.png.954ffd7c2078af2efd26edefcd8419df.png

Σημαδια θαψιματος αυτα και φετος

Παμε γερα αδερφια!!!Waving Home Alone GIF

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, teo_73 είπε:

Θα αρχισει να μας ζηλευει η Ατακαμα σε λιγο!

image.png.954ffd7c2078af2efd26edefcd8419df.png

Η Αττική τώρα, και μετά αυτή η τρύπα θα μεταφερθεί στην Θεσσαλονικη σε χιονοχαρτες😆

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εαν βγει η τρυπα που εβαλε ο Θοδωρης τοτε μαλλον παω για νεο  σπιτι..Στιβενσον κοκκινο καπνιζω.. Να μου φερνετε ρε που και που..😜

FYLAKES-580x405.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μάλιστα.. Διατάξεις από τα παλιά στον τζιφο στα μακρινά... Αζορικος, Σιβηρικός και υγρασία στη Μεσόγειο.. Ημουν νιος και γέρασα.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ενταξει....εγω τωρα βλεπω την δινη να κατεβαινει αυτουσια πανω μας...........αλλα θα γραψω  οτι διαφαινεται μια "ταση" και οσο ο Δεκεμβρης θα μεστωνει , πολικες αεριες μαζες να  κινηθουν νοτιοτερα  ......😎 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ολα κρεμονται σε μια κλωστη..Ολα η τιποτα..Προσωπικα δε με τρελενουν οι χαρτες αλλα το ζητουμενο δεν ειναι τι βλεπω εγω η τι θα θελα εγω....Απλα ως 40 χρονια εφηβος κοντα μισον αιωνα που λεει και μια ψυχη,θυμαμαι τους χειμωνες παντα να ξεκινουν απο την δυτικη Μακεδονια..Πλεον υπαρχουν σεζον που ο χειμωνας δεν φτανει καν εκει..Βασει των δεδομενων της περιοχης..Η δυτικη Μακεδονια σφυριζε την εναρξη αλλα και την ληξη της σεζον...Δυστυχως ακομα και ηπια κρυα που χιονιζουν αυτην την περιοχη δεν ερχονται πια τον Νοεμβρη...Πολυ θα θελα να δω παγωμενη εξ ολοκληρου τη λιμνη της Καστοριας!!Εγω τουλαχιστον απο μικρο παιδι,τον χειμωνα και την ελευση του,τον συνδυαζα παντα με δυτικη Μακεδονια..

caption.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με τέτοιους χάρτες που βλέπουν τα ματάκια μου σαν προοπτική είναι τεράστιων διαστάσεων ευκαιρία να ρεφαρουμε για πολλούς χαμένους Δεκέμβρη δες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Ολα κρεμονται σε μια κλωστη..Ολα η τιποτα..Προσωπικα δε με τρελενουν οι χαρτες αλλα το ζητουμενο δεν ειναι τι βλεπω εγω η τι θα θελα εγω....Απλα ως 40 χρονια εφηβος κοντα μισον αιωνα που λεει και μια ψυχη,θυμαμαι τους χειμωνες παντα να ξεκινουν απο την δυτικη Μακεδονια..Πλεον υπαρχουν σεζον που ο χειμωνας δεν φτανει καν εκει..Βασει των δεδομενων της περιοχης..Η δυτικη Μακεδονια σφυριζε την εναρξη αλλα και την ληξη της σεζον...Δυστυχως ακομα και ηπια κρυα που χιονιζουν αυτην την περιοχη δεν ερχονται πια τον Νοεμβρη...Πολυ θα θελα να δω παγωμενη εξ ολοκληρου τη λιμνη της Καστοριας!!Εγω τουλαχιστον απο μικρο παιδι,τον χειμωνα και την ελευση του,τον συνδυαζα παντα με δυτικη Μακεδονια..

caption.jpg

Ασε τους χαρτες παντοφλινο.Σε περιμενουμε...🤣🤣🤣IMG_20221124_200252.thumb.jpg.70b882aacbe139d28ba22d064b529576.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Ασε τους χαρτες παντοφλινο.Σε περιμενουμε...🤣🤣🤣IMG_20221124_200252.thumb.jpg.70b882aacbe139d28ba22d064b529576.jpg

Αμα ερθω τωρα θα ρθει και η Βιβη με τους φιλους της..🤣Φιλια και στους τρεις ρεε...

04s4mat-768x480.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

από ότι βλέπω και ο ευρωπαίος βελτιώθηκε στην ψυχρή λίμνη ας πούμε, στα χαμηλά 500αρια στις 96 ώρες. Ενώ μάλλον βελτιώνεται και για μετά. Το μόνο μοντέλο που δεν εξαφάνισε το χαμηλό.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 λεπτά πριν, Clapsanto είπε:

Σενάριο 9 στα μακρινά..το απόλυτο θάψιμο εδω περνάει χαλαρά το 2001 

Με το 2012 μοιαζει. Δηλαδη μεχρι μαλγαρα και πιο ανατολικα τπτ.

 

Προς το παρον φσινεται ενα χαμηλο στην περιοχη της ιταλιας στα  μεσα της επομενης βδομαδας. Μετα επειδη μιλαμε για κατι υπολειμματα ψυχρων λιμνων που ειναι μια σταλια μπροστα στους τεραστιους αντικυκλωνες που εμφανιζονται, θα πρεπει να κανουμε υπομονη ολοι, σε ολη την ευρωπη. Το 12αρι κυριο του βασιλια για παραδειγμα ειναι φοβερο για βορειοδυτικα βαλκανια, γιατι καταφερε μια ψυχρη λιμνη να επιβιωσει κι εκατσε εκει κοντα τους. Η ιδια ψυχρη λιμνη 500 χλμ πιο νοτια θα εβγαζε μεγαλο χιονι στη βορεια ελλαδα. Σαν τρεξιμο εστω και στις 300+ ωρες παντως ηταν το καλυτερο μεχρι στιγμης για βορεια, αν δουμε και τα ανσαμπλ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ens_image.php?geoid=52137&var=201&run=12&date=2022-11-24&model=gfs&member=ENS&bw=1

Χαμός!! Δεν μου αρέσει βέβαια η άνοδος μετά, τα ίδια Παντελάκη μου, τα ίδια Παντελή μου. Αλλά βέβαια μετά δείχνει καλή πτώση. Άντε να δούμε..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

43 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Με τέτοιους χάρτες που βλέπουν τα ματάκια μου σαν προοπτική είναι τεράστιων διαστάσεων ευκαιρία να ρεφαρουμε για πολλούς χαμένους Δεκέμβρη δες...

Προτιμώ σενάριο τζιφου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 ώρες πριν, thesprotos είπε:

Εσύ πρέπει να κανείς πολύ παρεα με τον Κώστα Μπιτς!! 😆😆

Στα καιρικά σάιτ,είμαστε τουλάχιστον 18χρονια παρέα 🙏

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

26 λεπτά πριν, salonikatasos είπε:

Με το 2012 μοιαζει. Δηλαδη μεχρι μαλγαρα και πιο ανατολικα τπτ.

 

Προς το παρον φσινεται ενα χαμηλο στην περιοχη της ιταλιας στα  μεσα της επομενης βδομαδας. Μετα επειδη μιλαμε για κατι υπολειμματα ψυχρων λιμνων που ειναι μια σταλια μπροστα στους τεραστιους αντικυκλωνες που εμφανιζονται, θα πρεπει να κανουμε υπομονη ολοι, σε ολη την ευρωπη. Το 12αρι κυριο του βασιλια για παραδειγμα ειναι φοβερο για βορειοδυτικα βαλκανια, γιατι καταφερε μια ψυχρη λιμνη να επιβιωσει κι εκατσε εκει κοντα τους. Η ιδια ψυχρη λιμνη 500 χλμ πιο νοτια θα εβγαζε μεγαλο χιονι στη βορεια ελλαδα. Σαν τρεξιμο εστω και στις 300+ ωρες παντως ηταν το καλυτερο μεχρι στιγμης για βορεια, αν δουμε και τα ανσαμπλ

Γι αυτο έγραψα για δω ...ειναξ πολυ πιο μεγάλο από το 12 για δω αν εβγαινε σχεδον τριπλάσιο υετο εχει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...