Jump to content
nikolas 2365

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μας δουλευει το σκουληκι!!

gfs-2-210 (1).png

43P9DG (1).gif

Εγω προσωπικα τον τσαρλατανο τον εμπιστευομαι μονο οταν περασει μια διαταραχη..Ουτε 6 ωρες καν πριν ερθει..🤣

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πατε για μπανια προς το παρον. Γιατι ξαναλεω, ΘΑ ΓΥΡΙΣΕΙ Ο ΤΡΟΧΟΣ. Και τοτε.....

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ολοι οι δρόμοι οδηγούν στη Χόχλια 11 Γενάρη....Ξενώνας ελεύθερος για 5 άτομα, 100-150 ευρω ανά άτομο!!!😀🤣

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, sakis13 είπε:

2022...Και 2052...Τα παμε και χθες...Ακομα πιστευω θα κανει το 3/3..2050,2051,2052....🤣Θυμαμαι το 2023 με τη χαρα το περιμεναμε και τελικα βγηκε η χρονια χωρις χιονι πουθενα..

Τωρα ειναι η ευκαιρια μετα την Καλλιοπη,το 2050,τη Μαρουσω το 2051,τωρα το 2052 ελπιζω στο 3/3!!

IMG-1867293e993724c0101cf16a5d2c3ff3-V.jpg

Σάκη αριστερά είσαι στο 2052 ε;;; Είχες πει ότι θα ξυριστεις όταν γίνει το 3/3?. 

Δεξιά σίγουρα είναι στο σήμερα. Κάπως έτσι ήμαστε όλοι μας! Έχουμε γεράσει πριν την ώρα μας από τον κwλοκαιρο!!!

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν τρελάθηκα με το 6αρι του τζίφου, αλλά για βροχές κάτι κάνει. Ωστόσο μετά από τόσες μούφες, ακόμα και εγώ ψάχνω αποκλειστικά το μεγάλο χιόνι στην πόρτα μου. Έτσι και αλλιώς δίπλωμα να οδηγήσω δεν έχω, ούτε άτομα να πάω σε βουνό έχω [όταν χιονίσει και εκεί], οπότε.....

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

υπαρχει ταση αναπτυξης πεδιου υψηλων πιεσεων στην δυτικη ασια πλεον...
ξεχναμε την υπαρξη σοβαρου ψυχους πλεον . ελπιζω εστω σε βροχες και χιονια στα βουνα αν και αυτα με το ζορι θα ερθουν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Δεν τρελάθηκα με το 6αρι του τζίφου, αλλά για βροχές κάτι κάνει. Ωστόσο μετά από τόσες μούφες, ακόμα και εγώ ψάχνω αποκλειστικά το μεγάλο χιόνι στην πόρτα μου. Έτσι και αλλιώς δίπλωμα να οδηγήσω δεν έχω, ούτε άτομα να πάω σε βουνό έχω [όταν χιονίσει και εκεί], οπότε.....

Βγάλε ένα δίπλωμα ορεεεε.Πως πας για κυνήγι του καιρού?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Snow sick είπε:

Βγάλε ένα δίπλωμα ορεεεε.Πως πας για κυνήγι του καιρού?

με το ποδήλατο😅

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Δεν τρελάθηκα με το 6αρι του τζίφου, αλλά για βροχές κάτι κάνει. Ωστόσο μετά από τόσες μούφες, ακόμα και εγώ ψάχνω αποκλειστικά το μεγάλο χιόνι στην πόρτα μου. Έτσι και αλλιώς δίπλωμα να οδηγήσω δεν έχω, ούτε άτομα να πάω σε βουνό έχω [όταν χιονίσει και εκεί], οπότε.....

Μιχαηλ θα ερθω να σε παρω εγω φιλε αμα χρειαστει..μην στεναχωριεσαι...

Φερε εσυ τον ιστορικο κβ και τα αλλα αστα.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

46 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

Μιχαηλ θα ερθω να σε παρω εγω φιλε αμα χρειαστει..μην στεναχωριεσαι...

Φερε εσυ τον ιστορικο κβ και τα αλλα αστα.....

χαχα, ωραίος φίλε! Πάλιά που ήμουν μικρός, έβαζα τους γονείς μου να με πάνε κοντά σε καμιά καταιγίδα και μου κάναν την χάρη😁 Τώρα προφανώς δεν θα ξαναζητούσα κάτι τέτοιο, αλλά ναι αν μπορούσα θα το έκανα μόνος μου σίγουα!

 

Νομίζω ότι ο μέσος όρος του τζίφου θα βγει καλύτερος και από το 00αρι.

είδα τα εσνέμπλς, όχι τόσο καλά εν τέλη..

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μαλλον τη τεταρτη ειμαι για βουνο να δω χιονακι αν βγουν τα σεναρια..θα ειναι και κυνηγετικη μερα και θα μαι απ το πρωι μεχρι το βραδυ οπως καθε τεταρτη και σκ....

Ενα βιντεακι @Beach-snow NG ..εδω βρισκομαι σε υψομετρο γυρω στα 1000μ..

Ειναι η πολυδιαφημισμενη ειδικη διαδρομομη(ΤΑΡΖΑΝ)του rally acropolis....

 

Επεξεργάστηκε από Delsnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

Μαλλον τη τεταρτη ειμαι για βουνο να δω χιονακι αν βγουν τα σεναρια..θα ειναι και κυνηγετικη μερα και θα μαι απ το πρωι μεχρι το βραδυ οπως καθε τεταρτη και σκ....

Ενα βιντεακι @Beach-snow NG ..εδω βρισκομαι σε υψομετρο γυρω στα 1000μ..

Ειναι η πολυδιαφημισμενη ειδικη διαδρομομη(ΤΑΡΖΑΝ)του rally acropolis....

 

 

Οκ εσύ είσαι λοιπόν ο "κιλερ" του χιονιού...🤣🤣...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έτσι όπως το κόβω η δεύτερη τρίτη προσπάθεια του αζορ θα είναι διαγώνια και με δεδομένο το σημείο εκκινησης θα αναφώνησω κι εγώ....ποτέ θα κοκκινησει η λόντρα?🤣😋😋🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Οκ εσύ είσαι λοιπόν ο "κιλερ" του χιονιού...🤣🤣...

Χαχαχα ναι εγω🤣🤣..τι να κανουμε φιλε εμεις εδω στα χωρια με κανα κυνηγι ασχολουμαστε  μεσα στα βουνα και δαση συνεχεια ,αγροτης κιολας..κουμαντο σε ξυλα και τροφιμα και περιμενουμε το χειμωνα...αλλο που δεν ερχεται..η θαλασσα ειναι μακρια για μας....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, Delsnow είπε:

Καλησπερα αδερφια...εγω παντως αισιοδοξω ακομα οτι θα ζησουμε ωραιες καταστασεις και με διαρκεια...ας παει ακομα πισω...περιμενω μεχρι και σιβηρικο....

ΕΦΤΑΣΑΙΙΙΙΙΙ αμετανόειτοι ΠΡΟΛΑΒΑΊΝΕΤΕ ΆΠΑΝΤΕΣ ΑΙΧΕΤΑΙΙΙ 👽📛🆘😭🥶☢️🙏

ano_32(19).png

gensnh-31-1-348.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

Χαχαχα ναι εγω🤣🤣..τι να κανουμε φιλε εμεις εδω στα χωρια με κανα κυνηγι ασχολουμαστε  μεσα στα βουνα και δαση συνεχεια ,αγροτης κιολας..κουμαντο σε ξυλα και τροφιμα και περιμενουμε το χειμωνα...αλλο που δεν ερχεται..η θαλασσα ειναι μακρια για μας....

Καλά μη σου πω την γνώμη μου για την θάλασσα και το καλοκαίρι ...🤣🤣🤣....τέλεια είσαι ρε τι λες τώρα...😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Severe_Lover είπε:

ΕΦΤΑΣΑΙΙΙΙΙΙ αμετανόειτοι ΠΡΟΛΑΒΑΊΝΕΤΕ ΆΠΑΝΤΕΣ ΑΙΧΕΤΑΙΙΙ 👽📛🆘😭🥶☢️🙏

ano_32(19).png

gensnh-31-1-348.png

Πεστα ρε Δασκαλεεεεε..Ολοι αμετανοειτοι....δεν υπαρχει χρονος πλεον....

Επεξεργάστηκε από Delsnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μια χαρά, θα έρθουν και οι βροχούλες που τόσοι περίμεναν. Μόνος στόχος το 3/3 με φωτοβολίδα, ας ανθίσουν λίγο ακόμα τα λουλούδια, δεν μας πειράζει καθόλου. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οι βροχούλες είναι ευεργετικές εκτός από τη γεωργία και για τα δάση να μην πιάνουν εύκολα φωτιές. Αλλιώς τι να το κάνεις το χιόνι σε ένα καμμένο - γυμνό βουνό? Χάνεται η μισή ομορφιά έτσι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως μου φαίνεται ότι όσον αφορά τη χειμωνιάτικη αλλαγή σχετικά με το έκτρωμα που ζούμε, περισσότερο πηγαίνουμε με βάση το "εεε τι στο διaaολο ....θα αλλάξει το μοτίβο" παρά με υπαρκτά στοιχεία 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πότε ήταν ο τελευταίος χειμώνας που τα βουνά ήταν τόσο αχιόνιστα? Η δεν υπάρχει προηγούμενο τις τελευταίες δεκαετίες?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...