Jump to content
weatherforattica

Ανάλυση Χαρτών Φεβρουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τεκνα μου ακολουθηστε το δρομο του χιονιου και η ψυχη σας θα ανοιξει...Θα αγκαλιασει τον πλησιον σας..Ακομα κι ειναι ειναι καυσωνακιας...Ακομα κι ειναι τοπικιστης...Ακομα κι αν το στρωνει στα βορεια προαστια των Αθηνων,εσεις θα παρακαλατε να το στρωσει μεχρι Πειραια....Αντιστοιχα ακομα κι αν χιονιζει στο Πανοραμα θα παρακαλατε να το στρωσει μεχρι τον Λευκο τον Πυργο..Ο δρομος του χιονιου θα ειναι παντα ανοιχτος για σας...Εχεσε χασει το αληθινο νοημα της ζωης και κατρακυλατε στο βουρκο της βαρετοκαιριας και της ηλιοφανειας...

49400031_224625695080935_3632202040626642944_n-1.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, vorios_polos said:

Και για να το πω ακριβώς με το όνομα του και να λήξει από μένα...το ποστ με το Ρίμινι δεν είναι τίποτα λιγότερο από κάποιο ποστ του Τάσου σε υποψήφιο χιόνια Αττικής σε συνδιασμό με Αιγαίο και Τουρκία..το κατάλαβες τώρα η να στο πουμε πιο Λιάνα γιατί το συνεχίζεις και αρχίζει και Μ εκνευρίζει...

Φιλε μου μιλαμε απλα για καιρο χαρτες και περιοχες δεν ξερω αν το εχεις καταλαβει.. Το οτι αρπαζεσαι με το αν χιονιζει καπου αλλου σε βαθμο λες και την πεφτω στην κοπελα σου οπως σου ειπα και πριν απλως με ξεπερναει.. Προσωπικα γελαω με τον σαλονικατασο αν αναφερεσαι σε αυτον με τα ποστ του ακι δεν εκνευριζομαι. Τελος παντων εγω απλα την γνωμη μου για τους πρωινους χαρτες ειπα και δεν με νοιαζει αν χιονισει ουτε στη β ελλαδα ουτε στο ριμινι. Καλημερα και οχι κακιες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, alkis91_2.0 είπε:

Φιλε μου μιλαμε απλα για καιρο χαρτες και περιοχες δεν ξερω αν το εχεις καταλαβει.. Το οτι αρπαζεσαι με το αν χιονιζει καπου αλλου σε βαθμο λες και την πεφτω στην κοπελα σου οπως σου ειπα και πριν απλως με ξεπερναει.. Προσωπικα γελαω με τον σαλονικατασο αν αναφερεσαι σε αυτον με τα ποστ του ακι δεν εκνευριζομαι. Τελος παντων εγω απλα την γνωμη μου για τους πρωινους χαρτες ειπα και δεν με νοιαζει αν χιονισει ουτε στη β ελλαδα ουτε στο ριμινι. Καλημερα και οχι κακιες...

Εσύ γελάς οι πληοψηφεια κάτω δεν γελάει όπως και τώρα προφανος είναι ενοχλητικά τα ποστ σου και δεν είναι για γέλια για την πληοψηφεια εδώ πάνω ...τόσο δύσκολο?γιατί εάν περάσει το δικό σου τότε δεν θα μπορεί κανείς να σταματήσει έναν άλλο Τάσο που θα μιλάει στις 144 ώρες για χιόνι στην Σκύρο και στα ημιορεινά της Αττικής ενώ θα είναι φως φανάρι ότι έχετε ελπίδες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, alkis91_2.0 είπε:

Φιλε μου μιλαμε απλα για καιρο χαρτες και περιοχες δεν ξερω αν το εχεις καταλαβει.. Το οτι αρπαζεσαι με το αν χιονιζει καπου αλλου σε βαθμο λες και την πεφτω στην κοπελα σου οπως σου ειπα και πριν απλως με ξεπερναει.. Προσωπικα γελαω με τον σαλονικατασο αν αναφερεσαι σε αυτον με τα ποστ του ακι δεν εκνευριζομαι. Τελος παντων εγω απλα την γνωμη μου για τους πρωινους χαρτες ειπα και δεν με νοιαζει αν χιονισει ουτε στη β ελλαδα ουτε στο ριμινι. Καλημερα και οχι κακιες...

Και για μενα ειτε χιονίσει Αθήνα είτε Τεχεράνη είτε στα ψαρια του Αιγαίου μπορεί να μην με νοιάζει γτ για εδω ειναι το ίδιο, αλλα δεν θα κάτσω να το λεω στους συνδαιτημόνες σε περίοδο ενδιαφέροντος. Οπότε αστο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, vorios_polos said:

Εσύ γελάς οι πληοψηφεια κάτω δεν γελάει όπως και τώρα προφανος είναι ενοχλητικά τα ποστ σου και δεν είναι για γέλια για την πληοψηφεια εδώ πάνω ...τόσο δύσκολο?γιατί εάν περάσει το δικό σου τότε δεν θα μπορεί κανείς να σταματήσει έναν άλλο Τάσο που θα μιλάει στις 144 ώρες για χιόνι στην Σκύρο και στα ημιορεινά της Αττικής ενώ θα είναι φως φανάρι ότι έχετε ελπίδες...

Μα αυτο σου εξηγω οτι δεν καταλαβαινω πως γινεται να θεωρει προκληση καποιος κατι τετοιο. Το τι θα πει ο τασος και ο καθε τασος δεν θα αλλαξει το τι θα γινει τελικα, Χαλαρα και δεν θα περασει ουτε το δικο μου ουτε το δικο σου, μονο του θα βγει. Απλη συζητηση κανουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, larissa_mare said:

Και για μενα ειτε χιονίσει Αθήνα είτε Τεχεράνη είτε στα ψαρια του Αιγαίου μπορεί να μην με νοιάζει γτ για εδω ειναι το ίδιο, αλλα δεν θα κάτσω να το λεω στους συνδαιτημόνες σε περίοδο ενδιαφέροντος. Οπότε αστο

Δεν σου ειπα που δεν θα χιονισει, απλα ειπα τι πιστευω οτι θα γινει. Και αν δεις το χαρτη πιθανον να συμφωνησουμε κιολας. Μακαρι να βγει οτι θες εσυ φιλε μου αλλα εγω δν μπορω να κανω κατι για αυτο ουτε εσυ φυσικα

Επεξεργάστηκε από alkis91_2.0
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οσο εσεις μαλωνετε το μεγαλύτερο παγκόσμιο μοντέλο καιρού κανει ενα πολυ σημαντικό τρεξιμο ....Αφήστε μας να το απολαύσουμε και σταματήσετε να γράφετε 

 

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Τα 6αρια χαλάνε και άλλο, οπότε πλέον αρχίζει να δυσκολευει πολύ η φάση ...

Εννοείς τζίφο και icon?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolasxm είπε:

Εννοείς τζίφο και icon?

Αικον, τζιφο τον έβλεπα ανάποδα και μπερδεύτηκα. Ι Τζιφός κάνει ένα καλό και αποκόβει την ισπανική λιμνη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Madsnow είπε:

Κάποιος τρολάρει εδώ μέσα. Δεν εξηγείται αλλιώς με αυτά που διαβάζω. Η Άσπα Τσίνα είναι ανάμεσα μας

Είμαι να σχολιάσω για λίγο σοβαρα ,, αλλά μετά ήρθε η Άσπα Τσίνα και με αποτελειώσε😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα σε ολουσ και ειρηνην ημιν.Ρε παιδια με μπερδεψατε για ποτε μιλατε???????Κυταω τουσ πρωινουσ κυταω αυτουσ που τρεχουν τωρα και μπερδευομαι ακομα περισοτερο για ποτε μιλατε????????

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο τζιφος παντως συνολικα ειναι χειροτερος και στον αντικυκλωνα και στο χαμηλο στον ατλαβτικο που δε πιεζει αλλα βγηκε καλυτςρος σε οτι εχει να κανεξ με τον αυλωνα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, alkis91_2.0 είπε:

Δεν σου ειπα που δεν θα χιονισει, απλα ειπα τι πιστευω οτι θα γινει. Και αν δεις το χαρτη πιθανον να συμφωνησουμε κιολας. Μακαρι να βγει οτι θες εσυ φιλε μου αλλα εγω δν μπορω να κανω κατι για αυτο ουτε εσυ φυσικα

Μαλλον ο  χιονιάς Αρχιδαμος σε επηρέασε.. προτείνω αποχη λιγες μέρες 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πολύ δυτικότερα τελικά το αποτέλεσμα, άρα μάλλον τζάμπα ελπίζουμε σε γάλλο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

πολύ δυτικότερα τελικά το αποτέλεσμα, άρα μάλλον τζάμπα ελπίζουμε σε γάλλο

Στις 96 ωρες είναι πολύ διαφορετικά με γάλλο παντως στο γουετερ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...