Jump to content
weatherforattica

Ανάλυση Χαρτών Φεβρουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, athper είπε:

Εννοείται ότι είναι δύσκολο να χιονιστουμε και εννοείται πως δεν σε κατηγορώ για κάτι προφανώς, άλλωστε εμείς τα λέμε και σε pm..Απλα δεν έχω που να γκρινιαξω και γκρινιάζω σε σένα.. Και νομίζω ότι όλοι οι ΚΒ θέλουμε να γκρινιάξουμε αυτή τη στιγμή για αυτά που μας συμβαίνουν τα τελευταία 3 χρόνια. 😂

Δεν ειπα οτι με κατηγορεις ουτε εχω θεμα να κριθω αλλωστε οταν κανεις μακρο θα κριθεις...απλα ολα μεσα στα ορια ηταν και ειναι δυστυχως για να δουμε καλο χιονι πρεπει να παλευουμε με τα κεντρικα και την ιταλια γιατι αν παλευεις με τα ανατολικα ειναι ακομα πιο δυσκολα 😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Δεν ειπα οτι με κατηγορεις ουτε εχω θεμα να κριθω αλλωστε οταν κανεις μακρο θα κριθεις...απλα ολα μεσα στα ορια ηταν και ειναι δυστυχως για να δουμε καλο χιονι πρεπει να παλευουμε με τα κεντρικα και την ιταλια γιατι αν παλευεις με τα ανατολικα ειναι ακομα πιο δυσκολα 😂😂😂

Κοιτάμε το διάστημα 5-15 πλέον και τα υπόλοιπα τα αφήνουμε πίσω Κώστα.. Δεν ξέρω τι λένε οι δείκτες για τότε, αλλά πρέπει να το φέρουμε κόντρα σε όλους και σε όλα αν χρειαστεί και να μπει ένα τέλος σε αυτό το καιρικό αίσχος 3ετιας. Να μας δίνεις τα φώτα σου για εκείνο το διάστημα, να ξέρουμε πως πάει. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, athper είπε:

Κοιτάμε το διάστημα 5-15 πλέον και τα υπόλοιπα τα αφήνουμε πίσω Κώστα.. Δεν ξέρω τι λένε οι δείκτες για τότε, αλλά πρέπει να το φέρουμε κόντρα σε όλους και σε όλα αν χρειαστεί και να μπει ένα τέλος σε αυτό το καιρικό αίσχος 3ετιας. Να μας δίνεις τα φώτα σου για εκείνο το διάστημα, να ξέρουμε πως πάει. 

Κοιτα καταρχη το 26-5 δεν τελειωσε ακομα ετσι...το 5-10 δεν εχουμε καμια τυχη αυτη τη στιγμη σε δευτερο χρονο ναι μπορουμε να πουμε οτι παλι μπορουμε να ελπιζουμε πιο κοντα στο 15 κυριως

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ένα πράγμα θα πω....αν δεν υπήρχε η μηδεια στα Γρεβενά θα είχε να ριξει πάνω από 20 πόντους από τον Ιανουάριο του 2019

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 minutes ago, ICELARISSA said:

Κοιτα καταρχη το 26-5 δεν τελειωσε ακομα ετσι...το 5-10 δεν εχουμε καμια τυχη αυτη τη στιγμη σε δευτερο χρονο ναι μπορουμε να πουμε οτι παλι μπορουμε να ελπιζουμε πιο κοντα στο 15 κυριως

Για το 5-10 απο που προκυπτει;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, baristrs είπε:

Αμα συνεχισει ετσι και αλλες χρονιες ο χειμωνας θα καταντησει η χειροτερη εποχη 

να μαζευόμαστε σιγά σιγά χεχε. Καλά εγώ μετά τον χειμώνα 18-19 που ήταν ο τελευατίος αξιόλογος, θεωρώ ότι ο χειμώνας είναι πλέον η βρωμοεποχή.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Απο τα μεσοπροθεσμα στοιχεια που εχουμε αυτη τη στιγμη...

Κάνε λίγο υπομονή απο αυριο για αυτο που είπες θα λένε ότι 5 με 10 εχουμε ελπίδες απλα ετσι για να το λένε χαχαχαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Κάνε λίγο υπομονή απο αυριο για αυτο που είπες θα λένε ότι 5 με 10 εχουμε ελπίδες απλα ετσι για να το λένε χαχαχαχαχ

Τωρα τι να σε πω οι ημερομηνιες ειναι σχετικες αλλα το 26-5 παιζει ακομα δυνατα αν ειναι 6 οκ χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Trans Siberian είπε:

Τα οποια δειχνουν κεντρ ευρωπη;

Ναι εως δυτικη θα ελεγα σε πρωτο χρονο τωρα μιλαμε για το μετα το πρωτο κυμα ουσιαστικα το οποιο δεν τελειωνει 27-28..αν δεις ουκμλ πχ

ukmo-0-168-1.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, theodors3 είπε:

δε χωνευεται οτι αυτη η εικονα στις 96 δεν ειναι ΚΒECM1-96.gif.9bccb477d224b0ec28c581a40be155bf.gif

Αν ο αντικυκλώνας είχε σωστή βάση δεν θα γινόταν αυτή η μπούρδα.. φέτος έχουμε χάσει χιονάρες για ΜΠΟΥΡΔΕΣ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν ο κεντροβορειος χιονιας παιζοταν στο ποδοσφαιρο θα μπορουσε να ταν ακομα και αυτη η φαση...Τοσο κοντα και τοσο μακρυα παντα...

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Αν ο αντικυκλώνας είχε σωστή βάση δεν θα γινόταν αυτή η μπούρδα.. φέτος έχουμε χάσει χιονάρες για ΜΠΟΥΡΔΕΣ

οταν δε πρεπει να καταρευσει καταρεει οταν πρεπει να βαλει στοπ γινεται τρυπιο κουρελι κλπ κλπ κλπ.... ΕΧΩ ΣΚΑΣΕΙΙΙΙ!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, theodors3 είπε:

οταν δε πρεπει να καταρευσει καταρεει οταν πρεπει να βαλει στοπ γινεται τρυπιο κουρελι κλπ κλπ κλπ.... ΕΧΩ ΣΚΑΣΕΙΙΙΙ!

Άστο Θοδωρή ακριβως αυτο ...Και κάθε φορά φταίει κατι απιστευτα ασχετο...Κάθε φορά ο αντικυκλωνας φουσκώνει μεγαλώνει και όλα πάνε ανατολικα τωρα ο αντικυκλωνας ξεφούσκωσε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, theodors3 είπε:

οταν δε πρεπει να καταρευσει καταρεει οταν πρεπει να βαλει στοπ γινεται τρυπιο κουρελι κλπ κλπ κλπ.... ΕΧΩ ΣΚΑΣΕΙΙΙΙ!

Εγώ σκέφτομαι πολλές φορές το 19 που χιόνισε 3 φορές Σαλόνικα πρέπει εκτός από τον Θεό να κοιμήθηκε και ο άγρυπνος φρουρός ... Τι να πει κανείς ... Αλλά θα μου πείτε φέτος  τι πιο σύνηθες να συμβεί  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, alkis91_2.0 είπε:

Εγω τα λεγα για το Ριμινι αλλα δεν με πιστευατε 😄 

Σοβαρά μιλάς τώρα???βάλε και άλλα 5 γελακια να το ευχαριστηθείς πιο πολύ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, vorios_polos είπε:

Σοβαρά μιλάς τώρα???βάλε και άλλα 5 γελακια να το ευχαριστηθείς πιο πολύ...

Βαγγελη αστο ρε φίλε μην χαλιέσαι,  δε πειράζει ο καθένας πορεύεται στη ζωη του με το μυαλό που έχει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νομιζω ειναι η πρωτη φορα που δεν θα δω χιονι ( προσωπικα ) εστω να πεφτει για εναν χειμωνα... Μεχρι και στο χωριο μου στην Χαλκιδικη χιονισε τωρα που λειπω απο κει!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, freeze είπε:

Εγώ σκέφτομαι πολλές φορές το 19 που χιόνισε 3 φορές Σαλόνικα πρέπει εκτός από τον Θεό να κοιμήθηκε και ο άγρυπνος φρουρός ... Τι να πει κανείς ... Αλλά θα μου πείτε φέτος  τι πιο σύνηθες να συμβεί  

Ποια Σαλόνικα ρε παιδιά ..εδώ έχει καεί όλη η Βόρεια Ελλάδα . Τι να κάνει δηλαδή η θεσσαλονικη , να χιονιστει μόνη της από το διάστημα ; Είναι γενικό το πρόβλημα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Σοβαρά μιλάς τώρα???βάλε και άλλα 5 γελακια να το ευχαριστηθείς πιο πολύ...

εχουμε κωλοπετσωθει τοσο που οπως βλεπεις δεν ασχολειται κανει plus η ΑΓΙΑ ignore list!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...