Jump to content
weatherforattica

Ανάλυση Χαρτών Φεβρουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δλδ ρε παιδιά σε όλα τα πεδινά της χώρας κάτω από 150 μέτρα, έναν ολόκληρο χειμώνα, έναν Αρχιδαμο είχαμε; Πω ρε τι κατάντια είναι αυτή ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

38 minutes ago, vorios_polos said:

Δηλαδή όλο αυτό που φαίνεται ότι έρχεται που ξεσπάει?τριπλα κάνει?🤣 image.png.b72708e5130ac7f1c7804b8ac8d6697a.png

Και ομως το προβλημα ειναι ο γροιλανδικος για αλλη μια φορα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, south coast είπε:

Και ομως το προβλημα ειναι ο γροιλανδικος για αλλη μια φορα 

Στο συγκεκριμένο δεν υπάρχει γροιλανδικος και μόνο ο Τζιφός υποστοριζει τέτοιο σενάριο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, snow_evia είπε:

Στο συγκεκριμένο δεν υπάρχει γροιλανδικος και μόνο ο Τζιφός υποστοριζει τέτοιο σενάριο 

απλα εννοει μαλλον την δυτικη μετατωπιση του εμποδισμου. που βεβαια ναι δεν ευνοει για αλλη μια φορα φετος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 minutes ago, snow_evia said:

Στο συγκεκριμένο δεν υπάρχει γροιλανδικος και μόνο ο Τζιφός υποστοριζει τέτοιο σενάριο 

Λαθος ριτζ σε λαθος μερια…ολα τα μοντελα το υποστηρίζουν 

Επεξεργάστηκε από south coast
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ωωω δυτικεύει ο τζίφος τέλειααα

 

 

ωπ ξέχασα δεν πάει τουρκία για να ειναι καλύτερο αππό πριν. κλαψ.😝

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 hours ago, vorios_polos said:

Σοβαρά μιλάς τώρα???βάλε και άλλα 5 γελακια να το ευχαριστηθείς πιο πολύ...

Λιγο χιουμορ στη ζωη δεν βλαπτει φιλτατε, αλλα θα συμφωνησω με το επομενο ποστ, ο καθενας πορευεται με το μυαλο που διαθετει.. καλο σας βραδυ κυριοι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, alkis91_2.0 είπε:

Λιγο χιουμορ στη ζωη δεν βλαπτει φιλτατε, αλλα θα συμφωνησω με το επομενο ποστ, ο καθενας πορευεται με το μυαλο που διαθετει.. καλο σας βραδυ κυριοι

Φίλε μου τελείως φιλικά και εγώ αν ήμουν ΚΒ θα με πείραζε το σχόλιο σου.. Όταν διεκδικεις Αυλώνα, ειδικά σε τέτοιο εκτρωματικό χειμώνα, είσαι στην τσιτα, και τέτοια σχόλια καλο είναι να αποφεύγονται.

Φιλικά στο λέω, ως τρίτος 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, nikolasxm είπε:

Δλδ ρε παιδιά σε όλα τα πεδινά της χώρας κάτω από 150 μέτρα, έναν ολόκληρο χειμώνα, έναν Αρχιδαμο είχαμε; Πω ρε τι κατάντια είναι αυτή ...

Κάνε τα 250-300 (πλην Θήβας που είναι στα 200)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εν τω μεταξύ, το ΜΟΝΟ μοντέλο και το ΜΟΝΟ τρέξιμο που θα μπορούσε να δώσει ενδιαφέρον και πάλι σε εμάς τα χιονοjunkies εδω μέσα, είναι ο τζίφος στο 18αρι του. Αλλα είπαμε....είναι μοντέλο του κwλου. Το μόνο μοντέλο που μπορεί να παρέμβει ξαφνικά, εκεί που όλα δείχνουν τελειωμένα και σου δίνει απλόχερα αυτό που θες. Κάλλιστα λοιπόν , θα μπορούσε να ονομαστεί ο " απο μηχανής πρωκτός". 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Petros21 είπε:

Φίλε μου τελείως φιλικά και εγώ αν ήμουν ΚΒ θα με πείραζε το σχόλιο σου.. Όταν διεκδικεις Αυλώνα, ειδικά σε τέτοιο εκτρωματικό χειμώνα, είσαι στην τσιτα, και τέτοια σχόλια καλο είναι να αποφεύγονται.

Φιλικά στο λέω, ως τρίτος 

Αν ήταν απλά ένας χειμώνας θα την παλεύαμε, τώρα ιλάμε για 4 σερί κακούς χειμώνες, με κάπως αναλαμπή τον 20-21, μιλώντας για πεδινά, χιόνια, και γνωρίζοντας ότι τελιώνει και αυτός, προφανώς είμαστε στην τσίτα οι περισσότεροι. Εγώ πάλι καλά, περιμένω το καλοκαίρι πως και πως για τις καταιγίδες, κάτι είναι και αυτό., 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Αν ήταν απλά ένας χειμώνας θα την παλεύαμε, τώρα ιλάμε για 4 σερί κακούς χειμώνες, με κάπως αναλαμπή τον 20-21, μιλώντας για πεδινά, χιόνια, και γνωρίζοντας ότι τελιώνει και αυτός, προφανώς είμαστε στην τσίτα οι περισσότεροι. Εγώ πάλι καλά, περιμένω το καλοκαίρι πως και πως για τις καταιγίδες, κάτι είναι και αυτό., 

εγω ιουνιο θελω να βγαζεει καταιγιδες παλι εδω ο υμηττος καργα να το χαρω.
ευτυχως τα τελευταια χρονια η ηλιουπολη εχει παει πολυ καλα απο αποψη καταιγιδων τον ιουνιο ( και αυγουστο περυσι).
σκεψου περυσι ο μισος ετησιος σχεδον ηταν ιουνιο και αυγουστο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ω καλά. το 18αρι για τα μακρινά φαίνεται ότι θα βγει οφφ από την αρχή. χάλια τρέξιμο χωρίς αζορικό.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, menidi είπε:

Εν τω μεταξύ, το ΜΟΝΟ μοντέλο και το ΜΟΝΟ τρέξιμο που θα μπορούσε να δώσει ενδιαφέρον και πάλι σε εμάς τα χιονοjunkies εδω μέσα, είναι ο τζίφος στο 18αρι του. Αλλα είπαμε....είναι μοντέλο του κwλου. Το μόνο μοντέλο που μπορεί να παρέμβει ξαφνικά, εκεί που όλα δείχνουν τελειωμένα και σου δίνει απλόχερα αυτό που θες. Κάλλιστα λοιπόν , θα μπορούσε να ονομαστεί ο " απο μηχανής πρωκτός". 

Ο τζίφος; θα ήταν σημαντικό μοντέλο, αν ήταν το μόνο μοντέλο στην διάθεσή μας. χαχαχα

8 λεπτά πριν, Frostfang8 είπε:

εγω ιουνιο θελω να βγαζεει καταιγιδες παλι εδω ο υμηττος καργα να το χαρω.
ευτυχως τα τελευταια χρονια η ηλιουπολη εχει παει πολυ καλα απο αποψη καταιγιδων τον ιουνιο ( και αυγουστο περυσι).
σκεψου περυσι ο μισος ετησιος σχεδον ηταν ιουνιο και αυγουστο

Ε και εδώ μην νομίζεις, πιο εύκολα πέφτει νερό το καλοκαίρι παρά τον χειμώνα! Τουλάχιστον αυτή είναι η αίσθηση που δίνετε αυτά τα χρόνια.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, Frostfang8 είπε:

εγω ιουνιο θελω να βγαζεει καταιγιδες παλι εδω ο υμηττος καργα να το χαρω.
ευτυχως τα τελευταια χρονια η ηλιουπολη εχει παει πολυ καλα απο αποψη καταιγιδων τον ιουνιο ( και αυγουστο περυσι).
σκεψου περυσι ο μισος ετησιος σχεδον ηταν ιουνιο και αυγουστο

Οτι είναι για την υπόλοιπη χώρα τα προσήνεμα, είναι ο Υμηττός για το δυτικό τόξο!! Τι θέλετε τέλος πάντων?? Γυρίστε πίσω στην ανυποληψία σας!! Εδω και 2-3 χρόνια έχει πάρει σώβρακα ο Τρελός!! Α να χαθει κι αυτός!! Τωρα μας παίρνει και τις καταιγίδες. Εχει φτάσει η Γλυφάδα στα 120 (south coast ακούς?) να βάζει περισσότερο χιόνι απο το Μενίδι στα 200. Ε ΟΧΙ!!

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Άγγελος είπε:

Ότο δεν ειδε η κεντρική Ευρώπη όλο τον χειμώνα θα το δει τώρα!!

635DAEDE-A84E-447A-9367-E261B5B35A13.png

Ειδε και το Δεκέβρη ρε συ Αγγελε! Αλλα οκ...κεντρική Ευρώπη είναι!! Κινηθηκε σε πολύ ρηχά νερα για τα δεδομένα της. Συμφωνώ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Άγγελος είπε:

Ότο δεν ειδε η κεντρική Ευρώπη όλο τον χειμώνα θα το δει τώρα!!

635DAEDE-A84E-447A-9367-E261B5B35A13.png

Υετικα δεν θα εχουν και τιποτα φοβερο β.βαλκανια και β.ιταλια θα ειναι ο υετος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Άγγελος είπε:

Ότο δεν ειδε η κεντρική Ευρώπη όλο τον χειμώνα θα το δει τώρα!!

635DAEDE-A84E-447A-9367-E261B5B35A13.png

Μια χαρα χειμωνα ειδε τον Δεκεμβρη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χειροτερος ο μεσος ορος του παιου μιας και δεν φερνει την ανοιξη και βαζει την Ελλαδα σε ψυχρο τομεα... Ειπαμε μακρια τα κρυα δεν θα υπαρχει ελεος φετος θα βαρανε τα 40αρια απο Απριλη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...