Jump to content
weatherforattica

Ανάλυση Χαρτών Φεβρουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το μόνο που με τρομάζει για το μετά, είναι ένας υποτροπικος που αχνοφαινετα(στον τζίφο βέβαια, οπότε κλαιν).. Στο κοντρόλ του τζίφου, στις 9 Μαρτίου η Ευρώπη είναι ολόκληρη σε ένα -8 το λιγότερο και εμείς έχουμε +20 στα 850,οπερ σημαίνει καύσωνας. Βέβαια για να το δείχνει ο τζίφος, δεν θα βγει. 

Επεξεργάστηκε από athper
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, theodors3 είπε:

εχει καμια 10αρια σεναρια στις 120 ωρες που διαχωρίζουν καλα την λιμνη στην ιβηρικη κ ο Α βαζει στοπ στην Γαλλια.

Για τζιφο λέμε?...για τις 27 η πιο μέρα?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

38 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Λάρισα ματέ εγώ στα απέκρυψαν μόνο και μόνο για να συνεχίσουμε αυτό που ξεκινήσαμε εδώ και 3 χρόνια ...

Καλά έκανες ξανα μπαίνω στην μετάνοια και αφήνω τις ποταπες εχθρότητες. Εμπρός για το επόμενο τρένο!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Για τζιφο λέμε?...για τις 27 η πιο μέρα?

οχι παιο οτι βγηκε απο meteologix στα 500αρια για 27

Επεξεργάστηκε από theodors3
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

Ανακοινωση....εκ της φθιωτιδας...

Ο μεγαλος ιστορικος ειναι μπροστα μας....

Διαλειμμα αποκριες καρναβαλια λοκομοντο ..και συνεχιζουμε πιο δραστικα μετανοια πιστη προσευχη...

@freeze @Severe_Lover

Screenshot_20230214_131659_Samsung Internet.jpg

@Delsnow.& @Severe_Lover

Επειδή πληροφορήθηκα ότι στο καρναβάλι Μακρακώμης είναι ινδιάνικη φάση... Και για να πάνε καλά τα πράγματα ρίξτε καλού κακού με τον Δέσποτα έναν.....

IMG_20230221_211421.jpg.478c167b5b94319d0ce1d88a7ec9fd42.jpg

Μετά εννοείται ... Κατάνυξης ... 

😅🥶

@Χιώνθα κονταροχτυπηθουμε να ξέρεις ... Κανόνισα ήδη την τροφή του συμπαθεστατου τετράποδου να είναι διαφορετική από αυτή των ανταγωνιστών ..χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

υπάρχουν και χειρότερα από το να μην έρθει καλός Αυλώνας. να έρθει Αυλώνας, να είναι καλός,να έρχεται με άνεση το -10 (τουλαχιστον) και να μην έχει καθόλου υετο. τουλάχιστον τώρα δεν κρυώνουν τσάμπα. αυτά στα μακρινά δεν τα πολυλογαριαζω γιατί τα έχει δείξει κι άλλες φορές.

image.png.7d0aff98c4869901edf740e599621ac6.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδω σε αποτυπωση του δορυφορου οι καλυτερεs στιγμεs που ζησαμε τον φετινο χειμωνα στα κεντροβορεια.

Ηταν οι πρωινεs ομιχλεs!!!

Σε Λαρισα και Γιαννενα κρατησαν και ολοκληρα 24ωρα.Τα highlights του φετινου χειμωνα στα κεντροβορεια.

snapshot-2023-01-01T00_00_00Z.jpg.1f227fce59369fb6802ef9a53224965a.jpg

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Galanto είπε:

Συνεχιζω να βλεπω υπεροχο σκηνικο να στήνεται 2  με 5 του μηνα 

Θα μας πεθάνετε ρε αδέρφια. Κι άλλος Αυλώνας; Δεν μπορώ άλλο χιόνι πια...  😎

Ειλικρινά τώρα κουραστηκαμε να κυνηγάμε χίμαιρες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τιποτα το ιδιαιτερο απο τα ens του Ευρωπαίου για εδω.Μετα τις 2/3 δειχνουν μια πτώση χωρις δυναμικη ακομα.Σε αυτον τον τραγικο χειμωνα αφου ειδαμε και μια πετσα στο λεκανοπέδιο να μην το πουμε ουτε στον δέσποτα …

Επεξεργάστηκε από south coast
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο εφικτός στόχος είναι να δούμε κάποιες ικανοποιητικές βροχές. Τώρα αν μας κάτσει κάτι καλύτερο με χιόνια τουλάχιστον στα ΚΒ καλοδεχούμενο αλλά δεν είμαστε πλέον στην εποχή που αξίζει να κρεμόμαστε πάνω απο χάρτες σε μακρινές ώρες και να έχουμε προσδοκίες. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πριν κάνει την οριστική εμφάνισή της η Σοφία Βόσσου, ας ελπίσουμε να τσιμπήσουμε κανέναν Αυλώνα. 6-7 Μαρτίου θεωρώ κρίσιμη ημερομηνία.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Ανσάμπλ ευρωπαίου μας βάζουν στην άνοιξη 

Αντωναρε..Στην τελικη χιλιες φορες ανοιξη,πρωτες ασταθειες και καταιγιδαρες παρα ξεροκρυα...Αν ειναι να χιονισει και να στρωσει...Αλλιως μη σωσει να ρθουν τζαμπα κρυα και 10 νιφαδες..Χιλιες φορες καταιγιδαρες..Αντε γιατι με σας εδω μεσα θα ξεχασω οτι ειμαι πρωτιστως καταιγιδακιας..🤣Καλα τα χιονια αλλα στα πρηζουνε ρε γμτ για ναρθουν!!!

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Ανσάμπλ ευρωπαίου μας βάζουν στην άνοιξη 

Δηλαδή όλο αυτό που φαίνεται ότι έρχεται που ξεσπάει?τριπλα κάνει?🤣 image.png.b72708e5130ac7f1c7804b8ac8d6697a.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Δηλαδή όλο αυτό που φαίνεται ότι έρχεται που ξεσπάει?τριπλα κάνει?🤣 image.png.b72708e5130ac7f1c7804b8ac8d6697a.png

Το είδα και εγώ και αναρωτήθηκα...σίγουρα δεν είναι στην ιδανική θέση το χαμηλό στην Σιβηρία αλλά όχι και να ήμαστε στην άνοιξη,στις 200 ώρες από τωρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Δηλαδή όλο αυτό που φαίνεται ότι έρχεται που ξεσπάει?τριπλα κάνει?🤣 image.png.b72708e5130ac7f1c7804b8ac8d6697a.png

Μεχρι 5 καλα ειμαι μετα ανεβαινουν

ens_image-53.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Delsnow είπε:

Παιδια θα δουμε 18ρια????

Μπα....Εγω λεω να δω μια αισθησιακη ταινια.."Καλη χρονια με την οπισθεν"...🤣Θα χει περισσοτερο ενδιαφερον θανο μου...Καλο βραδυ αγορινες μου...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

Παιδια θα δουμε 18ρια????

Εγώ νυστάζω...τώρα θα φάω κι όλας οπότε χλωμό το κόβω εκτός κι αν με προλάβει κάνα μοντέλο και με κρατήσει ζεστό😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μετα απο ομοφωνη αποφαση ....ακυρο τα 18ρια...

Καλη δυναμη σε ολους απ το εκτρωμα που ζουμε και τι θα ζησουμε ακομα....

Καλο βραδυ παιδες....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Αντωναρε..Στην τελικη χιλιες φορες ανοιξη,πρωτες ασταθειες και καταιγιδαρες παρα ξεροκρυα...Αν ειναι να χιονισει και να στρωσει...Αλλιως μη σωσει να ρθουν τζαμπα κρυα και 10 νιφαδες..Χιλιες φορες καταιγιδαρες..Αντε γιατι με σας εδω μεσα θα ξεχασω οτι ειμαι πρωτιστως καταιγιδακιας..🤣Καλα τα χιονια αλλα στα πρηζουνε ρε γμτ για ναρθουν!!!

Συμφωνώ Σακαρε ...μ εχει λείψει και εμένα ο ήχος του κεραυνού πλεον 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25 λεπτά πριν, Χιών είπε:

Πριν κάνει την οριστική εμφάνισή της η Σοφία Βόσσου, ας ελπίσουμε να τσιμπήσουμε κανέναν Αυλώνα. 6-7 Μαρτίου θεωρώ κρίσιμη ημερομηνία.

στην καλυτερη ημιορεινα ισως εχουν κατι ( για αττικη). οι υπολοιποι εχουμε σφηρηξει ληξη
παντως σε τετοιο χειμωνα σταθηκαμε παρα πολυ τυχεροι  με την barbara

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...