Jump to content
weatherforattica

Ανάλυση Χαρτών Φεβρουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, antinod είπε:

Νικητης ο Βαγγελης...τριημερος χιονιας Θεσσαλονικης βγηκε!!! Αν κατεβει αυτος ο αυλωνας και δεν εχει αλλαξει η ροη νωριτερα...λεω εγω...

Αν μου βγει τόσο μεγάλος χιονιάς θα σε κάνω σύμμαχο στα δικά σου θέλω μετά...σε διαβάζω εδώ και πολλές μέρες😁😁😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Γιατι πολυ απλα αν τωρα τοσες μερες πριν ειναι εκει ο αυλων μαντεψε τι θα γινει οσο πλησιαζουμε 

Χμμμ...ναι η Ίμπιζα καραδοκεί ..😋😋😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Γιατι πολυ απλα αν τωρα τοσες μερες πριν ειναι εκει ο αυλων μαντεψε τι θα γινει οσο πλησιαζουμε 

Τι κάνει νιαου νιαου στα κεραμίδια... μια ζωή τα ίδια.... τέτοια ατυχία δεν ξέρω αν έχει ξαναυπάρξει..... μια ζωή στις 190  στις 168 στις 144 ώρες χιονιάδες κεντροβόρειων και όσο πλησιάζουμε εννοείται πάνε οπουδήποτε αλλού συνήθως ανατολικά..... δείξτο Ιταλία ρε φίλε μέχρι τις 144 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Γιατι πολυ απλα αν τωρα τοσες μερες πριν ειναι εκει ο αυλων μαντεψε τι θα γινει οσο πλησιαζουμε 

Θα χιονίσει στη δυτική Ιταλία ; 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πρέπει και στις 216 να έχουμε...από μαύρη θάλασσα ...είναι πολύ βαθύ το χαμηλό κι έτσι όπως είναι οι ισοβαρεις θα φτάνει πιστεύω μέχρι και εδώ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μα η τάση είναι ΠΑΝΤΑ η ροή απο δυτικά προς ανατολικά. Αν το δείξει Ιταλία, υπάρχουν ελπίδες για ΚΒ αλλά αμυδρά  και για προσήνεμα. Αν το δείξει ΚΒ τότε τα προσήνεμα παίρνουν κεφάλι. Και αν το δείξει απο τώρα προσήνεμα, καραδοκεί το ΕΣΚΙ ΣΕΧΙΡ.

ΝΟΜΟΣ!! Δεν χρειάζονται ιδιαίτερες γνώσεις

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Τι κάνει νιαου νιαου στα κεραμίδια... μια ζωή τα ίδια.... τέτοια ατυχία δεν ξέρω αν έχει ξαναυπάρξει..... μια ζωή στις 190  στις 168 στις 144 ώρες χιονιάδες κεντροβόρειων και όσο πλησιάζουμε εννοείται πάνε οπουδήποτε αλλού συνήθως ανατολικά..... δείξτο Ιταλία ρε φίλε μέχρι τις 144 

Το κακό ει αι ότι δε μαθαίνουμε από τα λάθη μας ...τα πραγματα  ειναι ξεκαθαρα απο μεσους ορους .....τουρκια προσηνεμα σε μάχη...εμεις δεν υπάρχουμε πουθενα..αλλα μετα θα λεμε οτι μας φταιει ο ευρωαπαιος στις 168...εδω δε βρηκε τα χθεσινα χαχαχαχαχακομα και στο νοουκαστ εδινε 15 πόντους εδω χαχαχα

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Γεια σου Παππά!!Παππά!!!φιλάκια ΡΟΥΦΗΧΤΑ...χαχαχαχα image.png.99d0eaf529b1cde1f77702c998d92a0b.png

Σαν να βλέπω τα μηνύματά σου από τώρα μετά από λίγες μέρες αν όχι αύριο βράδυ.... σαν το χτεσινό σιχτίρισμα και χειρότερα.... το θέμα είναι ότι δεν θα σου φταίει κανένας άλλος .....πρέπει να τα βάλεις με τον εαυτό σου που δίνεις τόση αξία σε χάρτες τόσο μακριά..... πες μου μια φορά τα τελευταία 20 χρόνια που έχουν κάτσει έστω και στο ήμισυ χάρτες από τις 190 ώρες ή από τις 168 ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Αν μου βγει τόσο μεγάλος χιονιάς θα σε κάνω σύμμαχο στα δικά σου θέλω μετά...σε διαβάζω εδώ και πολλές μέρες😁😁😁

Αλλοι με διαβαζουν χρονια. Δεν υποστηριζω να σου βγει μεγαλος χιονιας,αυτο που βλεπω λεω. Εξαλλου,για μενα ειναι σιγουρακι και το μετα!!! Πριν του Αγ. ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΥ οι Αθηναιοι θα παιζουν χιονοπολεμο!!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, sotos*snow είπε:

Σαν να βλέπω τα μηνύματά σου από τώρα μετά από λίγες μέρες αν όχι αύριο βράδυ.... σαν το χτεσινό σιχτίρισμα και χειρότερα.... το θέμα είναι ότι δεν θα σου φταίει κανένας άλλος .....πρέπει να τα βάλεις με τον εαυτό σου που δίνεις τόση αξία σε χάρτες τόσο μακριά..... πες μου μια φορά τα τελευταία 20 χρόνια που έχουν κάτσει έστω και στο ήμισυ ....

Αριάδνη σοφία Λέανδρος Ωκεανίδα Μήδεια κάτι το 15...και άλλοι...όλοι για άλλες πολιτείες ταξιδευαν στις 7-10 μερες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, antinod είπε:

Αλλοι με διαβαζουν χρονια. Δεν υποστηριζω να σου βγει μεγαλος χιονιας,αυτο που βλεπω λεω. Εξαλλου,για μενα ειναι σιγουρακι και το μετα!!! Πριν του Αγ. ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΥ οι Αθηναιοι θα παιζουν χιονοπολεμο!!! 

Ρε συ Μάκη....μήπως παραείσαι σίγουρος? Τόσο καιρό μετά?? Μακάρι, αλλά νομίζω οτι είναι πολύ νωρίς να πούμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, JohnTheSnow said:

Σοκ τα ενσέμπλς αμερικάνου για 05/02!!!

ens_image.php?geoid=52690&var=201&run=12&date=2023-01-26&model=gfs&member=ENS&bw=1

Τα έβαλα κι εγώ, είναι τα πιο καλά που έχουμε δει ως τώρα. Να δουμε και του Ευρωπαίου, πάντως δείχνουν νότια πορεία της όποιας κυκλογένεσης. Η Τουρκία ο μεγαλύτερος φόβος.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Seth13 είπε:

Τα έβαλα κι εγώ, είναι τα πιο καλά που έχουμε δει ως τώρα. Να δουμε και του Ευρωπαίου, πάντως δείχνουν νότια πορεία της όποιας κυκλογένεσης. Η Τουρκία ο μεγαλύτερος φόβος.

Σόρρυ Seth δεν πρόσεξα ότι τα έβαλες, λόγω εξεταστικής δεν προλαβαίνω να διαβάζω όλα τα μηνύματα, ναι όπως τα λες, περιμένουμε και ενσέμπλς ευρωπαίου τώρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, menidi είπε:

Ρε συ Μάκη....μήπως παραείσαι σίγουρος? Τόσο καιρό μετά?? Μακάρι, αλλά νομίζω οτι είναι πολύ νωρίς να πούμε.

Θαναση μου, παιρνω τα ρισκα μου! Εξαλλου,αυτη η προβλεψη ειναι απο την προηγουμενη Πεμπτη. Δεν μ'εχει κανει κατι ν'αλλαξω γνωμη. Οτι αλλο θες και λεπτομερειες σε π.μ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Seth13 είπε:

Τα έβαλα κι εγώ, είναι τα πιο καλά που έχουμε δει ως τώρα. Να δουμε και του Ευρωπαίου, πάντως δείχνουν νότια πορεία της όποιας κυκλογένεσης. Η Τουρκία ο μεγαλύτερος φόβος.

ξεροντας οτι θα ειναι τελειως αλλη η διαταξη απο την τωρινη που δειχνουν, και εγω αυτο φοβαμαι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Αριάδνη σοφία Λέανδρος Ωκεανίδα Μήδεια κάτι το 15...και άλλοι...όλοι για άλλες πολιτείες ταξιδευαν στις 7-10 μερες

Άλλο να έρθει υποψήφιος αυλώνας ή λίμνη και άλλο να σου δείχνει στον χάρτη τον ιδανικό χιονιά στις 192......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...