Jump to content
weatherforattica

Ανάλυση Χαρτών Φεβρουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια χαρά ως λογική, μας το φέρνει ο Βαγγέλης σαν ώριμο φρούτο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Ακραίο δυτικό σενάριο ο ευρωπαίος που πάλι θα ναι προσηνεμο...Μεγάλη μάχη προσηνεμο με Τουρκία βλέπω με φυσικά νομίζω φαβορί πάντα τη Τουρκία αλλά έχουν πολλές πιθανότητες τα παιδιά 

Με βάση ποια μοντέλα?κάνεις σύγκριση..ποια είναι τ αλλά που έχουν ανατολικά σενάρια...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Θαψιμο Κ.Β. 

ECG1-192.gif

ECG0-192 (1).gif

Ηθελε ελαχιστα πιο νοτια στην αρχη και Μετα να πάρει τετοια πορεια αλλα παλι για Θεσσαλονίκη Κιλκίς ειναι τελειο ....φυσικα και δε θα βγει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Με βάση ποια μοντέλα?κάνεις σύγκριση..ποια είναι τ αλλά που έχουν ανατολικά σενάρια...

Τζεμ και ουκμο και ιαπωνας 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Τζεμ και ουκμο και ιαπωνας 

Γιουκμο είναι εκτός γιατί δεν έχει ούτε ανατολικά ούτε δυτικά ..Μ ένα Τζεμ?🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρε παιδιά συγγνώμη αλλά μόνο εμένα μου φαινεται ότι όλα αυτά πάλι τα ανατολικά προσημενα θα ευνοήσουν ; Άλλο ότι ο Ευρωπαίος έβγαλε ΚΒ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Καλα μαλωστε εσεις για τον κροτο και σε δυο μερες θα ψαχνουμε τον αυλωνα στα βαθη της ανατολης😂😂😂

Η' στην Ισπανια!!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κρατάμε την άνοδο του Αζορικού. Αυτό επιβεβαιώνεται σε όλα τα μοντέλα. Από εκεί και πέρα το πως και πότε θα κατέβει είναι κάτι που δεν έχει ξεκαθαριστεί. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Καλα μαλωστε εσεις για τον κροτο και σε δυο μερες θα ψαχνουμε τον αυλωνα στα βαθη της ανατολης😂😂😂

Βρε στο είπα το απόγευμα...αν θα βγάλει ο παιος σενάριαρα τι θα κάνεις...χαχαχα...γιατί να πάει στα βάθη της Ανατολής ?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, vorios_polos είπε:

Βρε στο είπα το απόγευμα...αν θα βγάλει ο παιος σενάριαρα τι θα κάνεις...χαχαχα...γιατί να πάει στα βάθη της Ανατολής ?

Ελα ντε!! Στην πλατεία ΒΑΘΗ θα σκάσει τελικά!!!! ΕΡΧΕΤΑΙ!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 hours ago, Frostfang8 said:

παραδοξος στην αττικη στην ελπιδα τα 40εκ λιωσαν μετα απο 5-6 μερες απο πεζοδρομια και δρομους τελειως... δεν ελιωσαν την επομενη.
λευκο τοπιο για μια βδομαδα ανετα κανει και στα προσηνεμα. απλα διαφωνω καθετα με το να συγκρινουμε τις περιοχες ετσι απλα ενω η καθε μια εχει τα δικα της κολπα

Πέρυσι μετακόμισα Αργυρούπολη, ελπιζω προσωρινά. Την επόμενη της χιονόπτωσης γύρισα απο Βόρεια Εύβοια. Μοναδικό το να είσαι 3 ωρες στο αυτοκινητο και όλα να ειναι κατασπαρα! Και ναι φίλε μου έχεις δικιο όντως το χίονι μετά την Έλπιδα άργησε να το σηκώσει και είχε μεγιστες μεχρι 8 βαθμούς για 4 μερες εως και τις 26 του μήνα, ενώ ίσως ολική χιονόστρωση να είχε και για παραπάνω. Όμως είναι η εξαίρεση, ήταν 40 εκατοστά και την πέμτη μερα πάλι 12αρια είχε. Καμία δηλαδή σχέση με αυτό που είπα για την βόρεια ελλάδα, όπως έγραψα πιο πάνω εαν δεν το ζήσεις δύσκολά νιώθεις τον φίλο που είπε οτι δεν του κάνει αισθηση το απριλιάτικο χίονι. Δεν συγκρίνω περιοχές ως προς την καλύτερη  ,προσωπικά έχω ζήσει για διαστήματα σχεδόν στο σύνολο της Ελλάδας. πχ στην Αριάδνη ήμουν στα Χανιά. ΟΛΕΣ οι περιοχές έχουν τον καιρό τους, τις ομορφίες και τις ιδιαιτερότητες τους.ΟΛΕΣ.  Συνήθως δε η καλύτερη χωρίς φυσικά κανένα αντικειμενικό κριτήριο είναι αυτη που μεγαλώσαμε ως παιδιά και γίναμε καιρόφιλοι!!! Οπότε εγώ πχ την βόρεια Ευβοια με τον βορειανατολικό να λυσωμανά στα 9 τοπικά 11 μποφορ, χιονονερο διπλα στη θαλασσα 1,5 μετρο στα 400 και 4 στην Διρφη δεν τα αλλάζω με τίποτα!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νικητης ο Βαγγελης...τριημερος χιονιας Θεσσαλονικης βγηκε!!! Αν κατεβει αυτος ο αυλωνας και δεν εχει αλλαξει η ροη νωριτερα...λεω εγω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Βρε στο είπα το απόγευμα...αν θα βγάλει ο παιος σενάριαρα τι θα κάνεις...χαχαχα...γιατί να πάει στα βάθη της Ανατολής ?

Γιατι πολυ απλα αν τωρα τοσες μερες πριν ειναι εκει ο αυλων μαντεψε τι θα γινει οσο πλησιαζουμε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο παιος διαβάζει καλύτερα την περιοχή Γροιλανδίας Ισλανδίας έβαλε πολλές σημαδούρες .... Αυτός θα μας το φέρει ... Ας είναι .... Ήθελα βασιλιά αλλά κομμάτια να γίνει... Πάρτε και τις σημαδούρες..χαχα

NL-169-News-9-Lavers-Figure-1.jpg.3940823590dc9cdc362f9bb880454388.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Καλα μαλωστε εσεις για τον κροτο και σε δυο μερες θα ψαχνουμε τον αυλωνα στα βαθη της ανατολης😂😂😂

Είμαστε και φουλ άτυχοι.... πάντα πάνω από τις 144 ώρες και ειδικά εκεί στις 190 δείχνει ο ευρωπαίος αυτό που δεν πρόκειται να συμβεί.....κρίμα κρίμα κρίμα.... άλλη μια ταφόπλακα πριν καν μπούμε στη διαδικασία να μιλά΄με για πιθανή τάση........ πραγματικά άρχισα κι εγώ να αηδιάζω με την κατάσταση..... μια ζωή κεντροβόρειοι χιονιάδες πέραν των 120-144 και όσο πλησιάζουμε οτιδήποτε άλλο εκτός από έστω να παίζουμε με κάποιες πιθανότητες.... τέλος πάντων ξεχνάμε και αυτό το διάστημα πάμε παρακάτω....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μακάρι να έρθει δυτικά αυτό που πρέπει να έρθει δυτικά.. πομπα ο ευρωπαίος για ανατολική Μακεδονία-Θράκη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...