Jump to content
weatherforattica

Ανάλυση Χαρτών Φεβρουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο Καναδός δείχνει το δρόμο. Και η λογική του Τζίφου στα μακρινά κινείται σε παρόμοια επίπεδα με την άνοδο του Αζορικού κι ας έστειλε τη μπάλα Ισπανία. Αυτά λίγο μας νοιάζουν. Με τέτοιο Αζορικό το να γίνει το 3/3 αυξάνει έστω ελάχιστα ως πιθανότητα σε ένα χειμώνα που έμοιαζε χαμένος. (Σάμπως πριν τη Μήδεια δεν έμοιαζε;)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, bill24 είπε:

Εεε λιγο ειναι αυτο?και να σου πω την αληθεια ακομα και για θεσσαλια μην ξεχνας πως αναφερθηκαν αξιολογες χιονοστρωσεις απο τα 400μ και νομιζω πως αυτες ξεκινησαν απο υψηλοτερα...χιονοπτωσεις στα 150 με 200μ δεν υπηρξαν στην περιοχη μου ουτε καν στα 500μ(πχ σκοπια φαρσαλων)

Σε ολη την καρδιτσα ειχε απο 400 χιονι εριξε και στο μουζακι λιγο χιονισε και καλαμπακα προσκαιρα πηγε αρκετα καλα για τοσο οριακη κατασταση στο κρυο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όλα τα λεφτά 4 με 10.2

ΠΑΜΕΓΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΦΑΙΡΟΥΜΑΙ.

ΥΓ. Ισπανογαλλίες να το στέλνει τώρα και να το φέρει στο τέλος όπως πρέπει.

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

29 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Παντως για θεσσαλια μια χαρα εως τελεια τα πηγαν οσο αφορα τον υετο ηπειρο μακεδονια χασανε 

Ναι Κώστα μεγάλη μουφα για Ήπειρο και Μακεδονια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Frostfang8 είπε:

ο μεσος ορος ειναι σαφως βελτιωμενος

Οδυσσέα χειμώνας φίλε έρχεται. Από εκεί και πέρα τύχη για ορθόδοξο Φλεβάρη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 σεναρια βγαζουν καπελομα του εμποδισμου στις 3 φλεβαρη . 7/30.
νομιζω ειμαστε σε καλο δρομο να αποφυγουμε αυτο το σεναριο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλά πάμε.. επιτέλους βελτιώσεις, αναδιπλώσεις κι ότι άλλο θέλουμε παίζει στα σεναριάκια.. είναι νωρίς ακόμη βέβαια, αλλά σα να το πήραν απόφαση τελικά τα μοντελάκια! Ωρε μπράβοο... έτσι παίζει να χιονίσει και στο Κορυδαλλό ωρε... για παμεε να το φέρουμε λίγο και σε όποιους κάτσει το τυχερό... το πολυπόθητο χιονάκι.....

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

απο το απολυτο μηδεν ο χειμωνας φαινεται να ξυπναει αν και αργησε χαρακτηριστικα.......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παλιοτερα ο Φλεβαρης ηταν το βαρυ πυροβολικο της Αττικης και οχι μονο.....λετε φετος να ξυπνησει και να κανει αυτο που πρεπει......gem-1-234.png?12

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΜΗΝ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΜΕ ΠΑΙΔΙΑ!!! ΑΦΟΥ ΑΝΟΙΞΑ ΕΓΩ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΙΡΧΑΙΤΕ ΤΟ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΟ ΤΕΡΑΣ... ΒΡΕΙΤΕ ΜΕΡΟΣ ΝΑ ΚΡΥΦΤΕΙΤΕ ΕΣΕΙΣ ΑΤΤΙΚΑΡΑΙΟΙ!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Το 3/3 Πιο κοντά από ποτέ...κεντροβορειοι Από Δεκέμβρη πάλι κατά 99%

Συνέχισε έτσι κ το μπαν για καμιά εβδομάδα έρχεται για να συνέλθεις.....,🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Το 3/3 Πιο κοντά από ποτέ...κεντροβορειοι Από Δεκέμβρη πάλι κατά 99%

Εσύ έχεις κοιμηθεί καθόλου?? Τελικά έστρωσε τίποτα ή τσάμπα ευχές έπαιρνες τόσες ημέρες ρε συ?χαχχα

Υποτίθεται οτι σήμερα θα ήσουν χορτάτος. Τι θες εδώ στο σχολιασμό? Ασε εμάς τους υπόλοιπους να περιμένουμε

Επεξεργάστηκε από menidi
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 λεπτά πριν, Avalanche είπε:

Συνέχισε έτσι κ το μπαν για καμιά εβδομάδα έρχεται για να συνέλθεις.....,🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Του χρονου τον δεκεμβρη 1000% ερχεται ιστορικος κογκαρος..για κβ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Μεσσαπός είπε:

Είναι ιδέα μου, ή όντως αυτό είναι η επιτομή του προσήνεμου χιονιά τύπου '87;;!

Μπα, ψιλοψόφιο είναι θερμοκρασιακά..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

29 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Το 3/3 Πιο κοντά από ποτέ...κεντροβορειοι Από Δεκέμβρη πάλι κατά 99%

Εγώ τα έλεγα εδώ και καιρό .... το θεωρώ μάλιστα και πάνω από 1000% σίγουρο ...όχι μόνο από διαίσθηση αλλά και γιατί ο τύπος καιρού που ευνοεί τα προσήνεμα τα τελευταία πολλά χρόνια είναι ο επικρατέστερος με αποτέλεσμα να ανεβαίνει κατακόρυφα και η πιθανότητα και για ιστορικούς χιονιάδες εκεί πιο συχνά από ότι μέχρι πριν κάποια χρόνια....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχω δυο μήνες....                                       Που περιμένω...                                         Αυτό το χιόνι, το καταραμένο......           Θέλω Αυλώνα...                                         Θέλω τυφώνα.                                            Θέλω και χιόνι ως τον Παρθενώνα...   Κόβω μοντέλα, πουλάω τρελάαα          και θέλω Φεβρουάριο κορδέλαα.....       Υγ. Δεν έχει σχέση με χάρτες αλλά... με την προσμονή του... Μετά από βόλτα στα 1000 μέτρα με ξαστεριά και χιόνια να λιώνουν.... Σαλεψα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα ψυχρότερα σενάρια αυξήθηκαν πάντως κι ας μην έχουμε κάτι ακραίο θερμοκρασιακά. 

ens_image.php?geoid=52690&var=201&run=12

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...