Jump to content
weatherforattica

Ανάλυση Χαρτών Φεβρουαρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα το σπασει το -35 windchill to καιμακτσαλαν, αυτο ειναι που θα επεπε να μας καιει.

Αμα καταφερω και κανω χιονομπαλλα φετος εστω και με λιγο χωμα συμβιβαζομαι.

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Spyros Snowstorm said:

Αλλα με χειροτερα 850

Μαλιστα

 

-8,9 έδειξε η ραδιοβόλιση. Δε νομίζω ότι είχε χειρότερα 850. Την ώρα των φαινομένων πρέπει να είχε σταθερά -8 με -8,9

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Santa snow said:

-8,9 έδειξε η ραδιοβόλιση. Δε νομίζω ότι είχε χειρότερα 850. Την ώρα των φαινομένων πρέπει να είχε σταθερά -8 με -8,9

Δεν είχε όμως ΒΔ όπως δείχνουν τώρα. Υπομονή να δούμε τι παίξει με υφέσεις τελευταίας στιγμής. Συγκλίναμε λίγο στη διάταξη σε ολα τα μοντέλα ώστε να μπορούμε να κοιτάμε 0.25 Τζίφου με όποια αξιοπρέπεια του έχει απομείνει. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά είναι η τρίτη χρονιά που ανεβαίνω Μέτσοβο για τριήμερο και μετά από 15 μέρες έρχονται χιόνια στην Αθήνα... Απίστευτο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, olaficent είπε:

To Ζερικιος να φανταστω οτι προερχεται από το χωριο Ζερικι (ελικώνας)?

Ναιιι έτσι ακριβώς πασά μου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για τις εντάσεις προς το παρόν αρκεί που δίνει κίτρινα χρώματα σε υετό, θα δούμε και το cape όταν θα διαμορφωθεί η κατάσταση. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Santa snow είπε:

-8,9 έδειξε η ραδιοβόλιση. Δε νομίζω ότι είχε χειρότερα 850. Την ώρα των φαινομένων πρέπει να είχε σταθερά -8 με -8,9

Δεν ξερω θυμαμαι οτι ειχε μια προσκαιρη ανοδο της θερμοκρασιας εδω στα δυτικα του νομου και μας ειχε χαλασει την φαση

Αν δεν αλλαξει θερμοκρασιακα θα παμε τουλαχιστον κοντα στις ιδιες τιμες μπορει και λιγο παραπανω(-9.5)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Snow waves said:

Παιδιά είναι η τρίτη χρονιά που ανεβαίνω Μέτσοβο για τριήμερο και μετά από 15 μέρες έρχονται χιόνια στην Αθήνα... Απίστευτο 

Λύθηκε η αιτία της κλιματικής αλλαγής.  😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Snow waves είπε:

Παιδιά είναι η τρίτη χρονιά που ανεβαίνω Μέτσοβο για τριήμερο και μετά από 15 μέρες έρχονται χιόνια στην Αθήνα... Απίστευτο 

Να ξαναπας και του χρονου φιλε μου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δε μπορω να περιμενω..Παμε σαν αλλοτε ρεεεε...Τονωση στη ψυχολογια μου..Την καλυτερη στιγμη εσκασε...Γιατι αυριο εχω αλλη μια μαχη πιο σημαντικη αλλα τελος παντων..Δοξα το θεο!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Spyros Snowstorm said:

Δεν ξερω θυμαμαι οτι ειχε μια προσκαιρη ανοδο της θερμοκρασιας εδω στα δυτικα του νομου και μας ειχε χαλασει την φαση

Αν δεν αλλαξει θερμοκρασιακα θα παμε τουλαχιστον κοντα στις ιδιες τιμες μπορει και λιγο παραπανω(-9.5)

Σε εμάς που είχαμε έντονα φαινόμενα παίζαμε πάντα με αρνητικές Τ. Και τώρα στο διάστημα 22:00 - 07:00 το πρωί θα έχουμε κάτω από -8 στα 850. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Seth13 είπε:

Για τις εντάσεις προς το παρόν αρκεί που δίνει κίτρινα χρώματα σε υετό, θα δούμε και το cape όταν θα διαμορφωθεί η κατάσταση. 

Και μην ξεχναμε οτι εχουμε θερμοτερες θαλασσες αυτη την στιγμη σε σχεση με περυσι

(βλεπε οτι το πρωτο μισο του χειμωνα ηταν πολυ θερμο)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Seth13 είπε:

Δεν είχε όμως ΒΔ όπως δείχνουν τώρα. Υπομονή να δούμε τι παίξει με υφέσεις τελευταίας στιγμής. Συγκλίναμε λίγο στη διάταξη σε ολα τα μοντέλα ώστε να μπορούμε να κοιτάμε 0.25 Τζίφου με όποια αξιοπρέπεια του έχει απομείνει. 

Στην ελπίδα γιατί είχαμε ΒΑΚΟ;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, elkithro είπε:

Θα το σπασει το -35 windchill to καιμακτσαλαν, αυτο ειναι που θα επεπε να μας καιει.

Αμα καταφερω και κανω χιονομπαλλα φετος εστω και με λιγο χωμα συμβιβαζομαι.

 

 

 

δεν καταφερες να κανεις στην μεγαλη χιονοκακχαχχααχχαχα που εκανε Δυτικη Μακεδονια? Απριλη ο χιονιας ειναι βεβαιος!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, Snow waves said:

Παιδιά είναι η τρίτη χρονιά που ανεβαίνω Μέτσοβο για τριήμερο και μετά από 15 μέρες έρχονται χιόνια στην Αθήνα... Απίστευτο 

το ηθικο διδαγμα μπορεις να το βγαλεις μονος σου φιλε μου : ))) 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πσιδιά μόλις μπήκα να δω όλα τα μοντέλα και βούρκωσα ρεεεεεεεε ΒΟΥΡΚΩΣΑ!!!! ΑΝΕΒΑΙΝΩ ΑΘΗΝΑ ΠΑΛΙ ΤΝΕΖΑ ΒΟΥ 2022!! Συγκίνηση!!. Κρίμα που δεν έχω τον χρόνο να διαβάσω όλα τα σχόλια περι κωλοτούμπας να λιώσω στο γέλιο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Santa snow είπε:

Σε εμάς που είχαμε έντονα φαινόμενα παίζαμε πάντα με αρνητικές Τ. Και τώρα στο διάστημα 22:00 - 07:00 το πρωί θα έχουμε κάτω από -8 στα 850. 

Εδω το μεσημερι το ειχε γυρισει σε χιονονερο παρεπιπτοντως

Και η καλη μπουκα ηταν απο τις 5 το απογευμα μεχρι τις 8 το πολυ

Ειχαμε και το γνωστο ασπρισμα του δρομου και τελος,.,...

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Στην ελπίδα γιατί είχαμε ΒΑΚΟ;

Κατι ειχε γινει νομιζω με το χαμηλο αν δεν κανω λαθος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Ζερίκιος είπε:

Ναιιι έτσι ακριβώς πασά μου

Τι ονειρεμενα μερη φιλε μου εχετε εκει επαθα πλακα  πηγα πρωτοχρονια (αγια αννα - κουκουρα, αρβανιτσα πωπωπω)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τζιφο ανσαμπλ στο χθεσινο του 18αρι

ens_image.php?geoid=52690&var=201&run=18

Τζιφος ανσαμπλ΄στο τρεχον 12αρι.

Τα συμπερασματα δικα σας

ens_image.php?geoid=52690&var=201&run=12

Προλαβε και τα κορδονιασε ο μουργος σαν 100αρι  αθλητη σε στιβο!!!!

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...