Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

Αναφορές Απριλίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα παιδες και καλο ΣΚ.

Πριν καμια ωρα επαιζε ενα σκυλακι μου με μια μπαλλα εκει που καθομουν.Ξαφνικα κουνηθηκε για 1'' η βιβλιοθηκη και γυρναω του λεω σιγα ρε Σουγκλακο. Αλλα μαλλον αδικα του ριξα τις ''ευθυνες''.Εγινε ενας σεισμος 4.5r στους Ζαρακες και ηταν αισθητος στην Αττικη.Εαν δε το διαβαζα θα πιστευα ακομα οτι ηταν εξαιτιας του Σκυλου.

Κατα τ αλλα αναμονη να δουμε τι μπορουμε να παρουμε σημερα απο το μεσημερι και μετα στο λεκανοπεδιο.

Ηλιος με 19.1c τωρα,και αρκετες αναπτυξεις στον Υμηττο.

20230422_122629.jpg.f793f6d9041b47d28c52f003f43b28be.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η Θρακη ξεκινησε παλι..Το Παπικιο Ορος σιγα σιγα χανεται....Ερχονται ωραιες ωρες...Πηγα και τη συζυγο σουπερ μαρκετ...Βολιδα εκανα...Μπαλκονατος πλεον αλλα χωρις στολισμα..😉

342539384_642742464342544_6516496382787792592_n.jpg

Η Βοιωτια εχει ορεξεις...!!

oinofyta.jpg

cam_2.jpg

Καταιγιδα και Καστορια.

webcamimage.jpg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χθες χασαμε ευκαιρια....στο κεντρικο και νοτιο λεκανοπεδιο....και εκαναν το κλασικο ΠΑΡΤΥ Παρνηθα Μενιδι και μεχρι χαμηλα Πεντελης Μαρουσο-Μελισσι

Σημερα ο Τρελος εχει φουντωσει απο νωρις, η λιακαδα νωριτερα ηταν συμμαχος, σε λιγο σβηνουν τα φωτα μεσημεριατικα και πλενονται τα παντα !!!!!

ΣΑΚΗΗΗΗΗΗΗ στολισε αδερφε μου, νομιζω δεν το χανουμε....και Τζιφος στο Nowcast μας πνιγει, θα μου πεις, τι να πει το παγκοσμιο μοντελο μωρε, εδω το βλεπουμε μπροστα στα ματια μας....

Δροσουλα ως κρυουλακι τα βραδια και νωρις το πρωι, σε καμια περιπτωση δεν ειναι αντιστοιχες της 22 Απριλη οι ελαχιστες 10-11αρια μες στα μπετα !!!!!!!

12,2 ειχα στο βορινο μπαλκονι, πολυ χαμηλοτερα με αναστροφη ο κηπος και το γκαραζ και εως 19,4 παρακαλω νωριτερα με τον ηλιο.....

ΥΓ: ΑΑΑΑΑΑΑ σκοτεινιασε ηδη οσο γραφω, ξεκιναμε σε λιγο, φωτα, φλας ΜΠΑΜ ΚΡΑΟΥΥΥΥΥ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ήδη τα κεντροβορεια του νομού έχουν φορτώσει....οι καλοκαιράκι δες μπορούν αν θέλουν να πάνε κάνα Σούνιο....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φαίνεται η τεράστια ζημιά που μας έκανε η συννεφιά εδώ.. Η θεσσαλία η μόνη περιοχή που δεν έχει ηλεκτρικά...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νομιζω το σημερινο ΔΕΝ ΧΑΝΕΤΑΙ>>>βεβαια πολλα εχουν δει τα ματια μας, κι αυτο μου φερνει τρομο, που λεει κι ο ποιητης

Ζωγραφου 16,9 σε ΚΑΘΕΤΗ πτωση με αερακι νοτισμενο, σκοταδι θεωρω οριστικο εδω και μιση ωρα και φουντωνει - γιγαντωνεται η ασταθεια στη βουναρα μας...

Αιντε δωσεεεεεεε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πωπωωω οι αναπτύξεις σήμερα είναι επιπέδου Μαϊου-Ιουνίου έτσι όπως φαίνονται από Γαλάτσι... Κουνουπίδια καταγάλανος ουρανός και καταμαυρες βάσεις!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαχα μου αρεσει που ολο το φορουμ κοιταει ουρανο....ετσι γερα, καταιγιδαρα ξανα....

Ζωγραφου ειμαστε στη βαση ας το πουμε αυτης της μαυριλας που ολοι χαζευετε απο τις καμερες....αντε δεν μπορω να περιμενω να ξεκινησει το παρτυ, απετρεψα και 2 γειτονες απτο να πλυνουν αμαξι, αφου θα το κανει "καλοκαιρινο" η καταιγιδα και αναμενω

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τρελές αναπτύξεις ανάμεσα σε Πεντέλη και Υμηττό.... χρειάζεται προσοχή....γιατί μπορεί να έχουμε και πλημμύρες.... Πατήσια τώρα τρελός ήλιος ⛅☀️

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, Frostfang8 είπε:

υπεροχες αναπτυξεις ο υμηττος σημερα. παμε για ωραια μερα

Κάτι δεν μου αρέσει συντοπίτη..... πολύ ανατολικά βα πάει...ειδομεν 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καταιγίδες απο την Θηβα και νοτιότερα . Εχει μαυρίλα και εδω αλλά και 5b ΒΑ άνεμο επιφανείας που προσπαθεί να μας χαλάσει την ημέρα. Σε μια ωρα πρέπει να ακούγονται κανονιές . 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδώ άρχισε να διαλύεται η μουφοσυννεφιά και λέω άντε επιτέλους.

Ε μόλις ξεκινησε να φυσάει. ΚΛΑΨ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...