Jump to content
sakis13

Αναφορες Ιουνιου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλή άνοιξη με την Πεντηκοστή.....Χρόνια πολλά σε όλους για την ημέρα και καλή μας φώτιση, με δύναμη και υπομονές....

Μελίσσια 16,8-25,8οC και τις περισσότερες ώρες μέχρι και πριν κανα μισάωρο μια ώρα, κυριαρχούσαν οι νεφώσεις με τον ήλιο να μην μπορεί.....τώρα τα κατάφερε και βγήκε, αλλά μια έτσι μια γκιουβέτσι είναι....οκ....μια ακόμη θαυμάσια ημέρα, με χαμηλές θερμοκρασίες βαθιάς άνοιξης και τον ΒΑ να συνοδεύει σε δροσερότατους ρυθμούς....

ΥΓ Ο Δροσοπηγιώτης πλέον θα λέγεται όχι snowman, αλλά Sandman ή Beachman.....απλά....Συνέχισε λεβέντη μου Γιόλο εσύ τις βουτιές και μη μασάς έρχεται χειμώνας!!! 

ΥΓ Και κάποια άλλη φιλοσοφημένη ψυχή ΔΝΔ μονοπατιών, μαθαίνω είναι στας παραλίας τώρα και το βρέχει....το κορμί του....πάντα συνοδεία μην ρωτάτε!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σήμερα είναι κάπως καλύτερα με περισσότερη υγρασία, για να δούμε.

Αναπτύξεις με 27,9°C

Επεξεργάστηκε από MeteoTirnavos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Summer time bitchessss...😅😅.

Μαζι με κουμπάρο @Yianpep

20230604_135228.jpg.1078800b7697f10d3bf8ecdbe2f43a26.jpg

20230604_135702.jpg.bb0cc5cbd1a09ab4452f39093afe65d1.jpg

Εγκληματικη συμμορια vatos locos!!!Wanted!!!🤣

Περνα ομορφα λεβαντακο μου και προσοχη στις καταχρησεις...Μακρυα απο πορτοκαλαδες και γκαζοζες...😘

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπερα από Κρανιά Ασπροποτάμου! Χθες αργα το βράδυ η θερμοκρασία κατρακύλησε στους 7 βαθμούς, ενώ τώρα έχει μπόρα.. Καλό υπόλοιπο τριημέρου!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και μπόρα τώρα....οκ του 1 λεπτού βέβαια, αλλά απίστευτο!!!

Εβαλα άμεσα Χριστουγεννιάτικα στο πικ απ.....

https://play.christmasfm.com/classics/

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άλλη μια μέρα με βροχή στα Καλάβρυτα ....

Ρε παιδιά έχω μια εύλογη απορία ....είναι δυνατόν στο 3μερο φεστιβάλ του Χελμού με κοντά 15.000 κόσμο να επιτρέπεται να κατασκηνώνουν τόσες χιλιάδες άνθρωποι στα 1700-1800μ σε μια εποχή με εντονότατες αστάθειες ????? Μόνο εγώ σκέφτομαι πως αν ξεκινήσουν να πέφτουν εκεί πάνω αστροπελεκια θα έχουμε πολύ σοβαρά θέματα ?????? Χθες είχε πάρα πολύ νερό στο βουνό ευτυχώς χωρίς ηλεκτρική δραστηριότητα.......σήμερα ????? .....πραγματικά δεν καταλαβαίνω το σκεπτικό κάποιων ....

kalavryta (13).jpg

IMG_20230604_144008.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Καλλιθεα διευρα μολις τωρα!!!

Δυο λεπτα κρατησε αλλα τα εκανε μουσκεμα ολα...Μυρισε βροχουλα..

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10mm σε 10 λεπτά στα Καλάβρυτα ....14.5 βαθμοί και δίνει πόνο.....ατελείωτες βροχές στην ορεινή Αχαΐα....818mm στο Πάος Καλαβρύτων ετήσιος υετός ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...