Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

Αναφορές μακράς θερμής περιόδου 12-27/7/2023 ''Κλέων''

Προτεινόμενες αναρτήσεις

39.2 το Γκόλφ και με την μουφοαύρα τα όνειρα μου για 40άρι και σήμερα συντρίβονται...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, South καυσωνάκιας said:

Είναι δίπλα μου ο σύντροφος μου και σε διαβάζει τώρα. Μου λέει να σου στείλω χαιρετίσματα και οτι η Γλυφάδα είναι πιο καυσωνομάνα από το Μενίδι (που μένει αυτός)

😂

Σόρρυ αλλά συμφωνώ μαζί του άσχετα που δε ξέρει την τύφλα του από καιρό χεχε

Καλά εσύ αν μπορούσες θα εφερνες το θερμικο χαμηλό της μέσης ανατολής στην Αττική 😄 

Πέρα απ τη πλάκα είναι σπάνιο τόσο θερμό μελτέμι οπότε η Γλυφάδα δεν φτουράει πολύ σε σχέση με αλλού 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, South καυσωνάκιας said:

39.2 το Γκόλφ και με την μουφοαύρα τα όνειρα μου για 40άρι και σήμερα συντρίβονται...

Είχα παίξει εύρος 40-41 πάνε τα λεφτακια μου 😄 ίσως το Ελληνικό με αποζημιώσει οριακα

Επεξεργάστηκε από alkis91_2.0
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και για την ιστορία 46.6 έπιασε το Αποδούλου σήμερα αν υποθέσουμε ότι είναι αξιόπιστο τεσπα...

898046030_Screenshot2023-07-15at5_45_21PM.png.b0878429847e2db35c98974822f7d066.png

Επεξεργάστηκε από South καυσωνάκιας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, South καυσωνάκιας said:

Και για την ιστορία 46.6 έπιασε το Αποδούλου σήμερα αν υποθέσουμε ότι είναι αξιόπιστο τεσπα...

Πού είναι αυτό 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χμμμμ.... Τελικα ο σταθμος του χαροκοπειου στο 2ο ΓΕΛ εχει οντως αποσταση απο τους 2 ντειβις της Γλυφαδας τωρα που το ειδα με συντεταγμενες. Εχουν 2χλμ αποσταση μεταξυ τους που ειναι παρα πολυ. Οποτε κραταμε απλα τις μετρησεις και ευελπιστουμε σε επικοινωνια με τον ιδιοκτητη του σταθμου στο γκολφ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, ChristosPapasoulis said:

Χμμμμ.... Τελικα ο σταθμος του χαροκοπειου στο 2ο ΓΕΛ εχει οντως αποσταση απο τους 2 ντειβις της Γλυφαδας τωρα που το ειδα με συντεταγμενες. Εχουν 2χλμ αποσταση μεταξυ τους που ειναι παρα πολυ. Οποτε κραταμε απλα τις μετρησεις και ευελπιστουμε σε επικοινωνια με τον ιδιοκτητη του σταθμου στο γκολφ

Σε σχέση με τα τρελά που έγραφε το 2021 και δεν εννοώ μόνο την 3η Αυγούστου είναι πιο λάιτ αυτός του γκολφ τώρα.  Σίγουρα κάτι έκαναν δεν εξηγείται αλλιώς. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, alkis91_2.0 said:

Σε σχέση με τα τρελά που έγραφε το 2021 και δεν εννοώ μόνο την 3η Αυγούστου είναι πιο λάιτ αυτός του γκολφ τώρα.  Σίγουρα κάτι έκαναν δεν εξηγείται αλλιώς. 

Το θεμα ειναι να βρουμε τον κυριο να επικοινωνησουμε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, ChristosPapasoulis said:

Χμμμμ.... Τελικα ο σταθμος του χαροκοπειου στο 2ο ΓΕΛ εχει οντως αποσταση απο τους 2 ντειβις της Γλυφαδας τωρα που το ειδα με συντεταγμενες. Εχουν 2χλμ αποσταση μεταξυ τους που ειναι παρα πολυ. Οποτε κραταμε απλα τις μετρησεις και ευελπιστουμε σε επικοινωνια με τον ιδιοκτητη του σταθμου στο γκολφ

Το ξέρω ρε συ γι αυτό δε τον αναφέρω καν εδώ και μήνες που τον παρακολουθώ. Καμία σχέση με το σπίτι μου. Το Γκόλφ είναι ο πιο κοντινός μου. Αλλά ποιός είναι ο ιδιοκτήτης δεν ξέρω καν. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 minutes ago, alkis91_2.0 said:

Πού είναι αυτό 

Νότια Κρήτη Davis της WeatherLink

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, South καυσωνάκιας said:

Το ξέρω ρε συ γι αυτό δε τον αναφέρω καν εδώ και μήνες που τον παρακολουθώ. Καμία σχέση με το σπίτι μου. Το Γκόλφ είναι ο πιο κοντινός μου. Αλλά ποιός είναι ο ιδιοκτήτης δεν ξέρω καν. 

Το ονομα το εγραψα παντως. Οποτε ψαξε χααχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εντωμεταξύ οι χθεσινοί πρωταθλητές Αττικής Αυλώνας και Φιλοθέη σήμερα και οι 2 περιορίστηκαν στους 39.6. Σήμερα μάλλον έφτιαξαν ε? 😜

Άσχετα που ο Αυλώνας πάλι είχε Ν.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μουφαααααα φουλ το Γκολφ λέμε 38.4 τώρα. Ότι να ναι με τη κολοαύρα να πούμε 😂

Επεξεργάστηκε από South καυσωνάκιας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Από το πουθενά η Λίνδος 41.8!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, alkis91_2.0 said:

Έχει καθαρό βορια πλατεία Γλυφάδας τώρα δυνατό κιόλας,  χωρίς θερμομετρα υπολογίζω κάπου 37-39β!

Kαι στο Γκολφ πολύ δυνατός βοριάς αλλά δε με νοιάζει εγώ τον λέω βοριά αύρα όταν δε με συμφέρει 😛

Σε λίγο θα δείξει αρνητική το Γκόλφ να πούμε. Μόλις 37.9 πφφφφ μου ρχεται να σπάσω τον υπολογιστή από τα νεύρα μου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

37.7 το Γκόλφ της Γλυφάδας τώρα με τόσοοο δυνατό Β πω ρεεεεε

Τελικά μόνο με ΒΔ ή ακόμα και ΝΔ φοενιάζει πραγματικά το Γκόλφ. Με Β/ΒΑ της πλάκας Τ 

Θέλει προσοχή μέχρι και η μοίρα της υπομοίρας του Β για να βγάλει decent καταβάτη. 

Παραιτούμαι😂 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

έχει βγάλει αρκετά δυνατό άνεμο όντως.

Φίλε South δεν είναι τόσο συχνό το 40άρι στα νότια προάστια πάντως! και το 2021 θυμάμαι στο σβήσιμο έπαιξε 41-42 στον Άλιμο για καμία ώρα και έπεσε αμέσως στους 36. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, LosAlimos said:

έχει βγάλει αρκετά δυνατό άνεμο όντως.

Φίλε South δεν είναι τόσο συχνό το 40άρι στα νότια προάστια πάντως! και το 2021 θυμάμαι στο σβήσιμο έπαιξε 41-42 στον Άλιμο για καμία ώρα και έπεσε αμέσως στους 36. 

Ναι τίποτα της πλάκας καταβάτης σήμερα τελικά

39.8 μέγιστη στο Γκόλφ

38.9 μέγιστη στην Άνω Γλυφάδα στα 130+ μέτρα

Μια απογοήτευση. Ούτε 40 στρογγυλό δε πιάσαμε

Πάω για χαρακίρι. Αν σας έρθουν αίματα απλά αγνοήστε 😂

Επεξεργάστηκε από South καυσωνάκιας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...