Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

Αναφορές μακράς θερμής περιόδου 12-27/7/2023 ''Κλέων''

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2.5 βαθμοί άνοδος μέσα σε λίγα λεπτά στο Γκόλφ Γλυφάδας!! wow

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, alkis91_2.0 said:

Αν δεν γράψει το Ελληνικό δε πιστεύω τίποτα! Πάντως αν γύρισε βοριάς η λογική λέει μέχρι 41 με τα στοιχεία που έχουμε, οπότε λογικό έως τώρα. 

39 και το Ελληνικό τώρα στην ανανέωση.

Απλά προφανώς το Γκόλφ το πιάνει καλύτερα το φοένιασμα. Λέμε τραγική άνοδος με το που γύρισε Β!!!Μέσα σε λίγα λεπτά!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

51 λεπτά πριν, heavy snow είπε:

Στα Δυτικα στην παραθαλασσια περιοχη της Ηπειρου στην Παργα σημερα μεγιστη θερμοκρασια 28,6 βαθμοι. Απο τον σταθμο του Ε.Α.Α

Σε μικρη πτωση τωρα με 28,2 βαθμους.

Μύτικα Πρέβεζας μέγιστη 30.6, χαμπάρι τα δυτικά παραθαλάσσια 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, South καυσωνάκιας said:

39 και το Ελληνικό τώρα στην ανανέωση.

Απλά προφανώς το Γκόλφ το πιάνει καλύτερα το φοένιασμα. Λέμε τραγική άνοδος με το που γύρισε Β!!!Μέσα σε λίγα λεπτά!!!

Εγώ θα έλεγα τσιμπάει καλύτερα αλλά ενιγουει για να δούμε θα με πληρώσει και εδώ η στοιχηματικη με το 41 που πίστευα 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

41.7 Ασπρόπυργος ΕΑΑ που διατηρεί ακόμα φοένιασμα.

Το λιμάνι της Ελευσίνας καταποντίστηκε με Ν 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, alkis91_2.0 said:

Εγώ θα έλεγα τσιμπάει καλύτερα αλλά ενιγουει για να δούμε θα με πληρώσει και εδώ η στοιχηματικη με το 41 που πίστευα 😂

το έχουμε ξεπεράσει ήδη στο Θριάσιο με το 42άρι του Ασπρόπυργου...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Τώρα ξεκινάνε τα δύσκολα για τη δυτική Ελλάδα και το χειρότερο όλων είναι πως όσο βλέπει το μάτι τα πράγματα θα είναι τραγικα ....βλέπω να σπάνε όλα τα ρεκόρ του εφιαλτικου Ιουλίου 2012 που είχα την ατυχία να τον ζήσω στην Κέρκυρα και είναι ότι χειρότερο έχω ζήσει ποτέ από θέμα ζέστης έχοντας μνήμες από όλους τους καύσωνες της Αθήνας συμπεριλαμβανομένου και του 1987...

Ποταμός Κέρκυρας τώρα 34.4 και 41 αίσθηση 

39 στην Κάτω Κορακιάνα με φοέν στους πρόποδες του Παντοκράτορα 

Μπήκε το μελτέμι Γιώργο... Πριν λίγο... Εδώ εκτινάχθηκε στους 38...στον καμπο φιλιατων😭

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, KapelosG είπε:

Μύτικα Πρέβεζας μέγιστη 30.6, χαμπάρι τα δυτικά παραθαλάσσια 

Πατρίδα, Ηγουμενίτσα 34...38 στους φιλιατες.. Στον καμπο... Μπήκε μελτέμι πριν λίγο... Τελειώνουν τα ψέματα και εδω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Πατρίδα, Ηγουμενίτσα 34...38 στους φιλιατες.. Στον καμπο... Μπήκε μελτέμι πριν λίγο... Τελειώνουν τα ψέματα και εδω

Από δω και πέρα δυστυχώς θα χει πόνο δυτικά, γλιτώσαμε τουλάχιστον το πρώτο κύμα ήπια 

Εντωμεταξυ το αστείο είναι ότι από αύριο ως 20/7 που έχει χαμηλότερα 850 η ήπειρος θα βράζει και στις 21-23/7 με τον καύσωνα πάλι θα μαστε κάτω😂

Από αύριο ως τις 20/7 πιστεύω δυστυχώς θα ζήσουμε τον εφιάλτη των πυρκαγιών, το έδαφος είναι ήδη καταξερο

Επεξεργάστηκε από KapelosG
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, ChristosPapasoulis said:

Αυτός είναι άλλος σταθμός?! Πιο λογικά νούμερα φαίνονται 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, alkis91_2.0 said:

Αυτός είναι άλλος σταθμός?! Πιο λογικά νούμερα φαίνονται 

Ναι του Χαροκοπείου είναι αυτός αλλά δεν τον κοιτάω. Είναι πάντα 2 βαθμούς κάτω από Ελληνικό 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, South καυσωνάκιας said:

το έχουμε ξεπεράσει ήδη στο Θριάσιο με το 42άρι του Ασπρόπυργου...

Και το 2021 η Ελευσίνα κέρδισε για πάνω από 1β το Ελληνικό! Λογικό αφού η Πάρνηθα είναι κατιτίς μεγαλύτερη από τον Υμηττό 😄

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, South καυσωνάκιας said:

Ναι του Χαροκοπείου είναι αυτός αλλά δεν τον κοιτάω. Είναι πάντα 2 βαθμούς κάτω από Ελληνικό 

Στην αύρα απόλυτα λογικό να είναι, το ελληνικό είναι σε πολύ κακό σημείο, στον βορια πρέπει να είναι τα ίδια βάση λογικής!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, alkis91_2.0 said:

Και το 2021 η Ελευσίνα κέρδισε για πάνω από 1β το Ελληνικό! Λογικό αφού η Πάρνηθα είναι κατιτίς μεγαλύτερη από τον Υμηττό 😄

Με εναλλαγές νοτιά η Ελευσίνα τότε όμως χαχα

με Β θα νίκαγε για 3-4 βαθμούς

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, thesprotos είπε:

Μπήκε το μελτέμι Γιώργο... Πριν λίγο... Εδώ εκτινάχθηκε στους 38...στον καμπο φιλιατων😭

Το καταλαβα Γιάννη .....υπομονή τώρα και προσοχή γιατί η ζέστη άντε και παλεύεται ....η ζέστη μαζί με υγρασία όμως είναι επικυνδυνη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μουφααααα έπεσε 39.4 το Γκόλφ τώρα πφφφφ

τα νεύρα μου

Επεξεργάστηκε από South καυσωνάκιας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, South καυσωνάκιας said:

Με εναλλαγές νοτιά η Ελευσίνα τότε όμως χαχα

με Β θα νίκαγε για 3-4 βαθμούς

Ακραίο. Δεν ξέρω πως μπορεί να ξαναβγεί αυτό με σχεδόν 27/850 και βορια, την άλλη βδομάδα απ όσο έχω κοιτάξει Αττική βγάζει κυρίως δυτικούς κ αυρες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, alkis91_2.0 said:

Ακραίο. Δεν ξέρω πως μπορεί να ξαναβγεί αυτό με σχεδόν 27/850 και βορια, την άλλη βδομάδα απ όσο έχω κοιτάξει Αττική βγάζει κυρίως δυτικούς κ αυρες 

Δυτικοί αρκούν για Θριάσιο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, South καυσωνάκιας said:

μουφααααα έπεσε 39.4 το Γκόλφ τώρα πφφφφ

Παίζει να τα έσκασε για ηλιοπροστασια ο φίλος μας. Σύμφωνα με ότι έβγαζε στο παρελθόν θα πρέπε να φλερτάρει το 43ρι τώρα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, alkis91_2.0 said:

Παίζει να τα έσκασε για ηλιοπροστασια ο φίλος μας. Σύμφωνα με ότι έβγαζε στο παρελθόν θα πρέπε να φλερτάρει το 43ρι τώρα!

Όχι μαν όχι το 2021 μαμιόταν ο Διας στη Γλυφάδα εκεινη τη μέρα. Μια χαρά το είχε πιάσει το 45άρι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, South καυσωνάκιας said:

Όχι μαν όχι το 2021 μαμιόταν ο Διας στη Γλυφάδα εκεινη τη μέρα. Μια χαρά το είχε πιάσει το 45άρι

Μα σου λέω έχω κ γω τις πλάκας σταθμό που χωρίς κανένα μέτρο προστασίας και κάκιστη τοποθέτηση δεν κατάφερε να πιάσει 😄

Ο άλλος σταθμός που λινκαρε ο Χρήστος πάνω τι έγραφε τότε?!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, alkis91_2.0 said:

Μα σου λέω έχω κ γω τις πλάκας σταθμό που χωρίς κανένα μέτρο προστασίας και κάκιστη τοποθέτηση δεν κατάφερε να πιάσει 😄

Ο άλλος σταθμός που λινκαρε ο Χρήστος πάνω τι έγραφε τότε?!

Ειναι καινουργιος φετος μπηκε τον εμπιστευομαι 100% απλα θελω να δω που ειναι στημενος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, alkis91_2.0 said:

Μα σου λέω έχω κ γω τις πλάκας σταθμό που χωρίς κανένα μέτρο προστασίας και κάκιστη τοποθέτηση δεν κατάφερε να πιάσει 😄

Ο άλλος σταθμός που λινκαρε ο Χρήστος πάνω τι έγραφε τότε?!

Είναι δίπλα μου ο σύντροφος μου και σε διαβάζει τώρα. Μου λέει να σου στείλω χαιρετίσματα και οτι η Γλυφάδα είναι πιο καυσωνομάνα από το Μενίδι (που μένει αυτός)

😂

Σόρρυ αλλά συμφωνώ μαζί του άσχετα που δε ξέρει την τύφλα του από καιρό χεχε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, South καυσωνάκιας είπε:

και οτι η Γλυφάδα είναι πιο καυσωνομάνα από το Μενίδι

Κι εγώ αυτό πιστεύω αλλά να μας το αποδείξετε όμως. Γτ όλο σας το χαλάνε οι μουφο-αύρες εκεί.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...