Jump to content
sakis13

Αναφορές ισχυρής κακοκαιρίας ''DANIEL'' 4-7/09/2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο σταθμός στη Ζαγορά μάλλον έπαθε κάποια βλάβη και υποκαταγράφει εδώ και κάποια ώρα, οι ραγδαιότητες απότομα έχουν πέσει κοντά στο μηδέν ενώ τριγύρω γίνεται χαλασμός. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

https://www.larisanew.gr/eikones-katastrofis-ston-agiokabo-i-thalassa-enothike-me-ton-dromo-foto-vinteo/?fbclid=IwAR21_6pY4zueuDtlrL2orcdNd0oD7H_zFKXKKN82JZb5ZKShHENl44EaPNo μεσα εχει βιντεο απο αγιοκαμπο τα παραλια λαρισας εχουν και αυτα σοβαρα προβληματα...και νομιζω μεχρι αυριο κανεις δεν ξερει τι θα δουμε.74 χιλιστα ημερας εδω 93 συνολο και συνεχιζουμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, menidi είπε:

ε καλύτερα ρε συ!!!

Προσωπικά θα το ήθελα. Όχι στην Πάρνηθα γτ εκει δεν θα έμενε χώμα για χώμα. Αλλά μέσα στο λεκανοπέδιο. Υπάρχουν και οι καιρόφιλοι που θέλουν ακρότητες. Άλλοι τη βρισκουν με τους καύσωνες. Εγώ τη βρίσκω με τις θεομηνείες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τι περιμένουμε για τη συνεχεια; Υπάρχει περίπτωση αυτή η σύγκλιση να κατέβει προς βόρεια Εύβοια;

Ιστιαια έφτασε τα 50mm αισίως…

90mm από χθες 

Επεξεργάστηκε από marios_angelos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, Ζερίκιος είπε:

300mm storm total σε Αθήνα και Λιβαδειά, δεν θα δούμε ποτέ, όσα χρόνια κι αν είναι γραφτό να ζήσουμε.

Θα τα κανει μεσα Γεναρη....στην υπερΜηδειαΕλπιδα....μεχρι τοτε ας χασουμε οσες βροχες ερθουν σιγα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Χιών είπε:

Ο σταθμός στη Ζαγορά μάλλον έπαθε κάποια βλάβη και υποκαταγράφει εδώ και κάποια ώρα, οι ραγδαιότητες απότομα έχουν πέσει κοντά στο μηδέν ενώ τριγύρω γίνεται χαλασμός. 

Ισχύει....αυτό παρατηρώ και εγώ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, marios_angelos είπε:

Τι περιμένουμε για τη συνεχεια; Υπάρχει περίπτωση αυτή η σύγκλιση να κατέβει προς βόρεια Εύβοια;

Ιστιαια έφτασε τα 50mm αισίως…

90mm από χθες 

Φαίνεται να σπάει η σύγκλιση και να βρέχει σε όλη την Αν. Στερεά και την Εύβοια . Φυσικά Θεσσαλία θα συνεχίσει αλλά ο Βόλος θα ηρεμήσει.  Τωρα, το βράδυ...θα δούμε .Παίζει να συνεχίσει ο Βόλος. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 minutes ago, marios_angelos said:

Τι περιμένουμε για τη συνεχεια; Υπάρχει περίπτωση αυτή η σύγκλιση να κατέβει προς βόρεια Εύβοια;

Ιστιαια έφτασε τα 50mm αισίως…

90mm από χθες 

Λογικά το απόγευμα θα κάνει καλή βροχη. Όχι τα ακραία όμως που έγιναν στο Πήλιο και τον Βόλο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, Χιών είπε:

Ο σταθμός στη Ζαγορά μάλλον έπαθε κάποια βλάβη και υποκαταγράφει εδώ και κάποια ώρα, οι ραγδαιότητες απότομα έχουν πέσει κοντά στο μηδέν ενώ τριγύρω γίνεται χαλασμός. 

Εχει βγει εκτός φαινομένων η Ζαγορα πιστεύω εγω .Απο αργα το απόγευμα όμωε η περιοχή φαίνεται πάλι να ειναι στο επίκεντρο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κρίνοντας απ' τον βολο και τις ραγδαιοτητες εκεί η Ζαγορά έχει ξεπεράσει τα 600μμ σήμερα αλλά ο σταθμός χάλασε και δεν γράφει... κρίμα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η Ζαγορα παιζει να εχει φτασει 700μμ αλλα για καποιο λογο μηδενισαν οι ραγδαιοτητες εδω και πολλη ωρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, kouvanos είπε:

Θα τα κανει μεσα Γεναρη....στην υπερΜηδειαΕλπιδα....μεχρι τοτε ας χασουμε οσες βροχες ερθουν σιγα...

Δεν συμφωνώ καθόλου με αυτή τη νοοτροπία. Αν είναι να πρέπει να μην βρέχομαι καθόλου για να χιονιστώ, ποτέ να μην ξαναχιονιστώ. Είμαι καιρόφιλος. Οχι απλά χιονόφιλος.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, oldboy332 είπε:

Εχει βγει εκτός φαινομένων η Ζαγορα πιστεύω εγω .Απο αργα το απόγευμα όμωε η περιοχή φαίνεται πάλι να ειναι στο επίκεντρο. 

Δεν νομίζω γιατί η ραγδαιότητα έπεσε πάρα πολύ απότομα στο διάγραμμα, ενώ Πορταριά και Βόλος αυτή τη στιγμή δέχονται απίστευτες ραγδαιότητες. Αλλά υπάρχει και αυτό το ενδεχόμενο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Χτυπαει 460μμ/ω η πορταρια στην τελευταια ανανεωση.

Αν χτυπιεται η δυτικη μερια του Πηλιου τωρα τοσο η κατασταση στο Βολο θα χειροτερευει διαρκως

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, korfalonas είπε:

Ειχε ανοιξει ο καιρος στην τελευταια ανανεωση στα ανατολικα παραλια συμφωνα με την καμερα ισως να εκοψε για λιγη ωρα

Εχεις λινκ?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...