Jump to content
sakis13

Αναφορές κακοκαιρίας ''Elias" - "Aγγελος'' 24-28/9/2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 λεπτά πριν, Μεσσαπός είπε:

Γίνεται χαμός εδώ!

Με πολύ δυσκολία διακρίνω στα 2 km τον κοντινό λόφο.

Χοντρή βροχή.

Στον κόμβο των Ψαχνών στο φανάρι, η αστυνομία σταματάει τα μεγάλα οχήματα. Βασικά δεν ξέρω αν τα σταματάει όλα. Κάποια φορτηγά πάντως είναι αραγμένα στην άκρη και το περιπολικό στη μέση του δρόμου στο ρεύμα της ανόδου.

Μπορώ να φανταστώ τι γίνεται στον Άγιο από βροχή!

Αυτό γίνεται συνήθως με τα χιόνια.

Θερμοκρασία γύρω στους 17 βαθμούς

Αν δεν έχει ήδη πλημυρίσει τον δρόμο ο Κηρέας , θα το κάνει σε λίγο οπότε μάλλον για αυτό κόβουν την κυκλοφορία.

Και όντως βρήκα αυτή την ενημέρωση.

Ο δρόμος από Προκόπι προς Μαντούδι είναι κλειστός λόγω του όγκου του νερού.
Τα ρέματα του Προκοπίου είναι στο όριο να υπερχειλίσουν.
Παραμείνετε μέσα ασφαλείς.
Σύλλογος Εθελοντικών Δυνάμεων Δασοπροστασίας & Διάσωσης
Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Από νωρίς το πρωί έχει καταιγίδες που περνάνε, βρέχει για λίγο και μετά κόβει. Τώρα ρίχνει την καλύτερη μέχρι στιγμής, με καλή ένταση αλλά όχι κάτι ακραίο. 16mm μέχρι στιγμής.

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

26 λεπτά πριν, snow_evia είπε:

Αυτό είναι από τον Ντάνιελ, αλλά δεν έχεις και άδικο 

Α ναι? Ευχαριστώ αδερφε μου το εστειλε φιλος και μαλιστα τον ρωτησα αν ειναι σημερινο και ηταν σιγουρος.

Σορρυ παιδες θα κατεβει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Χιονοσκεπής said:

42 μμ από την νυχτερινή καταιγίδα στα Πατήσια. Γκολ στο 90' και αυτή η κακοκαιρία. 

Δεν νομίζω ότι ήταν στο 90 αδερφέ. Πιο πολύ γκολ στο 40 και έχουμε ένα ολόκληρο ημίχρονο συν καθυστερήσεις 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Χιονοσκεπής είπε:

42 μμ από την νυχτερινή καταιγίδα στα Πατήσια. Γκολ στο 90' και αυτή η κακοκαιρία. 

Και θα έχουμε και παράταση από ότι φαίνεται 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

30.4μμ Αμπελόκηποι 15.8μμ Γλυφάδα ως τώρα. Όσο πιο ΒΑ τόσο καλύτερα στη πρωινή φάση. Από κεραυνούς το κάτι άλλο  ξύπνησα από βαθύ ύπνο 😄

Αναμένουμε συνέχεια!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα απο Χαλκιδα.

Ενα θα πω….η καταιγιδαρα της ζωης μου για την πολη της Χαλκιδας οσον αφορα τα ηλεκτρικα! Δεν εχει ξαναγινει να σκανε 100δες κεραυνοι μεσα στην πολη! Αποκλειεται να μπορεσε να κοιμηθει χαλκιδαιος με τοσα μα τοσα ΚΡΑΟΥ!

*Ριχνει ατελειωτα ακομα με συνεχομενα ηλεκτρικα….

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

65μμ ο σταθμός μου στον Γέρακα, όσα ακριβώς έδωσε και Βριλήσσια ΕΑΑ μιλάμε για έπος και έχουμε συνέχεια μέσα στην μέρα. Ένας εκ των ιστορικοτερων σεπτεμβριων όλων των εποχών με ευκολία

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

32mm storm total με δυνατή βροχή ανά περιόδους, ευτυχώς χωρίς προβλήματα ακόμη. 930 ο ετήσιος, να δούμε αν θα φτάσει στα 1000 μέχρι την Πέμπτη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 minutes ago, KapelosG said:

65μμ ο σταθμός μου στον Γέρακα, όσα ακριβώς έδωσε και Βριλήσσια ΕΑΑ μιλάμε για έπος και έχουμε συνέχεια μέσα στην μέρα. Ένας εκ των ιστορικοτερων σεπτεμβριων όλων των εποχών με ευκολία

Πολύ μεγάλη διαφορά με αγια παρασκευη παντως

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...