Jump to content
sakis13

Αναφορές κακοκαιρίας ''Elias" - "Aγγελος'' 24-28/9/2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, snow_evia είπε:

Πέταξε και τον πρώτο πυρήνα ανοιχτά της Σκύρου, από εκεί θα έρθει ο υετός τις επόμενες ωρες

Νότιος Ευβοϊκός:

Θυμάσαι καθόλου πόσο υετό είχες στον daniel ή εκεί στις γύρω περιοχές;

Επεξεργάστηκε από Berdon
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Berdon είπε:

Θυμάσαι καθόλου πόσο υετό είχες στον daniel ή εκεί στις γύρω περιοχές;

65μμ είχα εγώ, λίγα λιγότερα η Χαλκίδα και λίγα περισσότερα η Τανάγρα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, KapelosG είπε:

Ο Βόλος έχει πλέον 2 μέρες στον ίδιο μηνα με ημερήσιο υετο 300+μμ.... μέχρι σήμερα ελάχιστες πρωτεύουσες νόμου γενικά στην ιστορία του ελλαδικού χώρου έχουν δει 300+ μμ σε μια μέρα....ο Βόλος είδε 2 σε 20 μέρες, αδιανόητο!

Ο Ηλίας από μόνος του είναι ιστορική κακοκαιρία για την περιοχή, η οποία θα εθεωρείτο καιρικό γεγονός της χρονιάς, αν δεν είχε προηγηθεί ο μεγάλος αδελφός του

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ βλέπω πάλι τον Ελβετό να πέφτει μέσα ...δεύτερη φορά που βγαίνουν τα μισά απ' ότι δείχνει...υπερβολικός στα μμ μεν αλλά πιάνει την ουσια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βέβαια μοντελικα όλο αυτό ήταν γίνει πιο ν.δυτικα με επίκεντρο τον μαλλιακο και όχι τον Παγασητικό αλλά είπαμε ο Βόλος έχει μαγνήτη και αυτόν τον Σεπτέμβριο θα τον θυμούνται για πάντα πολλά χρόνια.Και παίζει να είναι ο πιο τοπικός μήνας στην ιστορία των τελευταίων δεκαετιών ...δύο τεράστια καιρικά γεγονότα σ έναν μήνα δεν χωράνε και ειδικά να είναι το ένα κόπο πειστ του αλλου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

128 ραγδαιοτητα τώρα στις Σπέτσες... κάτι γίνεται με τον ένα πυρήνα 

Επεξεργάστηκε από Berdon
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρε παιδιά πότε θα σταματήσει αυτό το πράγμα; Ήδη έχουν πλημμυρίσει χωριά στη Λάρισα για δεύτερη φορά σε είκοσι μέρες, επιχειρήσεις καταστρέφονται εκ νέου. Τι να πω. Ευτυχώς δείχνει να κόβει εδώ Λάρισα αλλά οι κεραυνοί δίνουν και παίρνουν ακόμη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Berdon είπε:

128 ραγδαιοτητα τώρα στις Σπέτσες 

Πάλι?????!!!!αυτό που το πας...οι Σπέτσες να επηρεαστούν από δύο μεγάλες κακοκαιρίες!!!!πόσο ετήσιο μου  έχει εκεί?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εν τω μεταξύ κάθομαι στο μπαλκόνι μου και παρατηρώ ότι γύρω γύρω από την Αθήνα έχει ηλεκτρική δραστηριότητα ....παντού όμως .....βλέπω να γίνεται χαμός πάλι ....αυτή η σπάνια άπνοια για μένα είναι το σημάδι ότι κάτι δυνατό θα έρθει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολλές αστραπές Β-ΒΑ του Διονυσου … κάθομαι και τις χαζεύω … πλεον ακούγονται και οι βροντές … 

Έχει δυναμική η κατάσταση …

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Πάλι?????!!!!αυτό που το πας...οι Σπέτσες να επηρεαστούν από δύο μεγάλες κακοκαιρίες!!!!πόσο ετήσιο μου  έχει εκεί?

444 ετήσιο και 230 ο μήνας ( 256 έχει γράψει ο σταθμός από κάτι ξαδέλφια μου )! Πάει μας κατέστρεψαν! Σκέφτομαι να μετακομίσω εκεί μπας και μου λυθεί το πρόβλημα χαχαχα

Επεξεργάστηκε από Berdon
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2ο πυρηνικό κεραυνίδι στο κέντρο των Τρικάλων 

η φάση είναι Ντάνιελ ν.2 σε πιο λάιτ έκδοση εννοείται για εδώ 

Επεξεργάστηκε από chrisk7
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Berdon είπε:

444 ετήσιο και 230 ο μήνας ( 256 έχει γράψει ο σταθμός από κάτι ξαδέλφια μου )! Πάει μας κατέστρεψαν! Σκέφτομαι να μετακομίσω εκεί μπας και μου λυθεί το πρόβλημα χαχαχα

Οι Σπέτσες όλα αυτά?????!!!!?τηρουμένων των αναλογιών είναι επικός μήνας και για εκεί...μέσες άκρες τελικά ήταν δίδυμες κακοκαιρίες εκεί που χτύπησε ο Ντάνιελ χτύπησε στο περίπου και αυτός...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Berdon είπε:

Αστραπές από διάφορα σημεία... νόμιζα ότι είδα και προς Σαλαμίνα 

Κοντεύει να μπει Σαρωνικό ο πυρήνας του Αργολικου 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Υπερθέαμα στον βόρειο ορίζοντα στο Κρυονέρι εδω και αρκετή ωρα με πολλούς κεραυνούς.  Φευγει για Βοιωτία το πλοίο. 

SmartSelect_20230927_234829_Video Editor.jpg

SmartSelect_20230927_234903_Video Editor.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

42 μμ ο υετός εδώ Τρίκαλα για σήμερα.καο συνεχίζει.

Εν τώ μεταξύ τρεις ημέρες τα σχολεία κλειστά στη Θεσσαλία. Αυριοο θα ανοίξουν.

Παράνοια!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...