Jump to content
Χιών

Ανάλυση χαρτών Νοεμβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια χαρά είναι η κλήρωση αν θέλουν 2 και πάνω να ανοίξουν τον ίδιο μήνα. Αυτό έλλειπε να μην εμπιστευόμαστε μεταξύ μας, ειδικά εμείς που γράφουμε κάθε μέρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, Kilkis1989 είπε:

Εγώ δεν πιστεύω σε κληρώσεις..μπορεί αυτός που θα κάνει την κλήρωση να είναι νότιος και να "κληρώσει" κάποιον νότιο...ενώ με ψηφοφορία είναι πιο δίκαιο...(οι admins να μην ψηφίζουν αλλά να επιβλέπουν την ψηφοφορία,να βλέπουν πχ αν ψηφίζουν ανενεργοί λογαριασμοί υπερ κάποιων)

Βρε συ λες ο σκύλος του Τεό να ξέρει τι εστί προσηνεμος η Βόρειος?😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, vorios_polos είπε:

Βρε συ λες ο σκύλος του Τεό να ξέρει τι εστί προσηνεμος η Βόρειος?😋

Ο σκύλος θα κάνει ότι του πει το αφεντικό του..αν είναι να γίνει κλήρωση (που δεν συμφωνώ) ας την κάνει άλλο ζώο..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 λεπτά πριν, theodors3 είπε:

δε βλεπω φως στο τουνελ κοντα μας ο υποτροπικος! κ κανενας εμποδισμος της προκοπης μεψτην μπαλα να πηγαινει βορεια!

Συμφωνώ απόλυτα.. Αυτό λέω από το πρωί.. Νερόβραστα τρεξιματα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Kilkis1989 είπε:

Ο σκύλος θα κάνει ότι του πει το αφεντικό του..αν είναι να γίνει κλήρωση (που δεν συμφωνώ) ας την κάνει άλλο ζώο..

Τεό έχεις άλλο ζώο στην οικία σου?...😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδες δεν υπαρχει θεμα εαν θελετε να βρουμε καποιον αλλον τροπο. Απλα με το να κανουμε poll σε ενα forum οπου υπαρχει αναλογια 70-30 σε βορειους και νοτιους δε νομιζω να ειναι και οτι πιο σωστο.

Το καναμε αυτο γιατι ηταν αρκετες οι συμμετοχες.Τωρα εχει πει εδω και αρκετο καιρο οτι θελει να ανοιξει ο Μητσος απ οτι θυμαμαι. Αν θελει και καποιο αλλο παιδι να παρει τη..καυτη πατατα στα χερια του ας το δηλωσει.😉

Υπαρχουν και αλλοι τροποι. Στελνω εγω η οποιοδηποτε αλλος εναν αριθμο σελιδας απ το υπαρχων τοπικ (πχ 125) στον Βαγγο η στον Σωτο με μνμ μια συγκεκριμενη ωρα και  λεπτο που θα οριστει,και οποιος ενδιαφερoμενος πεσει πιο κοντα στον αριθμο,αυτος και να τους ανοιξει. Στη συνεχεια η φωτο με το screenshot θα ποσταριστει απο τα παιδια για τυχων αμφισβητησεις. Ειπα κατι απλο και γρηγορο που εχει και την αξιοπιστια 2 ατομων. 

Αν θελετε μπορειτε να προτεινετε και αλλους τροπους.

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά προσέξτε τις διαδικασίες! Προσέξτε τους υποψήφιους... Βάλτε δικλείδες ασφαλείας! Μην εμφανιστεί κανένας "αλλόθρησκος" και μας το πάρει το μαγαζί Δεκέμβρη μήνα !

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, teo_73 είπε:

Παιδες δεν υπαρχει θεμα εαν θελετε να βρουμε καποιον αλλον τροπο. Απλα με το να κανουμε poll σε ενα forum οπου υπαρχει αναλογια 70-30 σε βορειους και νοτιους δε νομιζω να ειναι και οτι πιο σωστο.

Το καναμε αυτο γιατι ηταν αρκετες οι συμμετοχες.Τωρα εχει πει εδω και αρκετο καιρο οτι θελει να ανοιξει ο Μητσος απ οτι θυμαμαι. Αν θελει και καποιο αλλο παιδι να παρει τη..καυτη πατατα στα χερια του ας το δηλωσει.😉

Υπαρχουν και αλλοι τροποι. Στελνω εγω η οποιοδηποτε αλλος εναν αριθμο σελιδας απ το υπαρχων τοπικ (πχ 125) στον Βαγγο η στον Σωτο με μνμ μια συγκεκριμενη ωρα και  λεπτο που θα οριστει,και οποιος ενδιαφερoμενος πεσει πιο κοντα στον αριθμο,αυτος και να τους ανοιξει. Στη συνεχεια η φωτο με το screenshot θα ποσταριστει απο τα παιδια για τυχων αμφισβητησεις. Ειπα κατι απλο και γρηγορο που εχει και την αξιοπιστια 2 ατομων. 

Αν θελετε μπορειτε να προτεινετε και αλλους τροπους.

 

 

 

Θοδωρή,  αρχιζω να μετράω . Παρε με τηλέφωνο αυριο το πρωι να μου πεις "stop" . Ο αριθμός που θα πω ,θα διαιρεθεί με την τετραγωνική ρίζα του 1832 και στην συνέχεια θα βρούμε σε ποιο post αντιστοιχεί απο την εναρξη της λειτουργιας του Forum . Αν είναι μονος αριθμός και την ημερομηνία δημοσίευσης της αναφοράς ειχε Πανσέληνο να το ανοίξει το θέμα ο Δημήτρης. Αν δεν ισχύει κάτι απο τα παραπάνω, να το ανοίξει ο δεύτερος υποψήφιος. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να βάλω το δικο μου σκυλάκι???...θα ποτίσω με χλώρινη την προσηνεμη κροκετα και την καλή κροκετα θα την βουτήξω μέσα σε φαγητό συγκεκριμένα μοσχαράκι κοκκινιστό 🤣🤣🤣🤣😋😋😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρε παιδιά ας είμαστε λίγο σοβαροί μιλάμε απλά για το ποιος θα ανοίξει ένα θέμα σε καιρικο φόρουμ, δεν είναι τόσο σοβαρο το ζήτημα χαχαχαχα

Εγώ λέω να το ανοίξω εγώ που είμαι κεντρικός και είμαι στο μέσο του φάσματος βορά-νότου. 😂

Επεξεργάστηκε από g_ar
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω γιατί κάποιοι ανησυχούν τόσο. Πιστεύω ότι οι admins είναι αξιόπιστοι και στην τελική ποιός είπε πως αν ανοίξει τον μήνα κεντροβόρειος θα χιονιστούν τα κβ; (το ίδιο ισχύει και για τους προσήνεμους). Αν ήταν έτσι πολλοί από τους προηγούμενους χειμώνες θα έπρεπε να είχαν κυλίσει διαφορετικά... Έτσι χάνεται η ουσία που είναι η καλή διάθεση. 😊

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, g_ar είπε:

Ρε παιδιά ας είμαστε λίγο σοβαροί μιλάμε απλά για το ποιος θα ανοίξει ένα θέμα σε καιρικο φόρουμ, δεν είναι τόσο σοβαρο το ζήτημα χαχαχαχα

Εγώ λέω να το ανοίξω εγώ που είμαι κεντρικός και είμαι στο μέσο του φάσματος βορά-νότου. 😂

Εσύ με τίποτα!!!!μοναγοφαγαδες βολιωτες😋😋🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, g_ar είπε:

Ρε παιδιά ας είμαστε λίγο σοβαροί μιλάμε απλά για το ποιος θα ανοίξει ένα θέμα σε καιρικο φόρουμ, δεν είναι τόσο σοβαρο το ζήτημα χαχαχαχα

Εγώ λέω να το ανοίξω εγώ που είμαι κεντρικός και είμαι στο μέσο του φάσματος. 😂

Να κατέβεις ως υποψήφιος και να παρουσιάσεις το πρόγραμμα και πάνω σε τι δεσμεύεσαι. 

Προτείνω ολοι οι υποψήφιοι να καταθέσουν χάρτη χιονόστρωσης της χώρας με ημερομηνία 25/12 .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τη λυση θα τη δωσει ο Πολ το χταποδι...Θα μιλησω με καποια κονε που εχω στην ουεφα να μουν τον στειλουν...Στη μια χιονομπαλα θα εχουμε τον Μητσο και στις αλλες τους υπολοιπους...Σε οποια παει το χταποδι,αυτος ανοιγει θεμα...Ετσι απλα..🤣

16309911.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν θέλω να σοκαρω κάποιον, αλλά το ποιος ανοίγει θέμα σχολιασμού χαρτών σε ένα ελληνικό καιρικό φόρουμ δεν επηρεάζει τον καιρό του πλανήτη!

Ότι δηλαδή υπάρχει υπόνοια ότι κάποιος θα συνωμοτήσει για να ανοίξει το θέμα κάποιος "δικός" του, λες και πρόκειται να πάρει μίζα από ανάθεση έργου; Είναι δυνατόν;

Και αυτό το "βόρειοι" και "νότιοι" έχει καταντήσει απίστευτα κριντζ και βγάζει στην επιφάνεια τα εμφυλιοπολεμικά μας κόμπλεξ ως κοινωνία. Ήμαρτον δηλαδή

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ας φέρουμε έναν ξένο να ανοίξει το θέμα όπως γίνεται στη Σούπερ Λιγκ με τους διαιτητές 😅. Ας το ανοίξει Γερμανός το θέμα χαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να το ανοίξει κάποιος που είναι ταύρος με ωροσκόπο δίδυμο και Αφροδίτη στον Τοξότη 🤣🤣🤣🤣🤣....αχ θεέ μου έχω λιώσει στο γέλιο....🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εννοείται πως δεν επηρρεάζει τον καιρό του πλανήτη το ποιος ανοίγει θέμα... όπως είπα κι εγώ είμαι ή του ύψους ή του βάθους... ή και ο Βαγγέλης όταν κυνηγά κεντροβόρειο χιονιά .. και ''καλά'' κηνυγά, όπως όλοι μας.. πόσες φορές του έχει βγει προσήνεμος;

Καλό είναι να βρεθεί ένας τρόπος, διότι είναι μεγάλη η ζήτηση αλλά προς το παρόν, ας ανοίξει το θέμα ο Δημήτρης για μη τρελαινεστε, που το δήλωσε και πρώτος και δε ξέρω εαν κι εκείνος εχει ανοίξει χειμερινό μήνα ποτέ.... για το Γενάρη βλέπουμε.....

Μόλις τώρα, vorios_polos είπε:

Να το ανοίξει κάποιος που είναι ταύρος με ωροσκόπο δίδυμο και Αφροδίτη στον Τοξότη 🤣🤣🤣🤣🤣....αχ θεέ μου έχω λιώσει στο γέλιο....🤣🤣🤣🤣

Εγώ είμαι Παρθένος ρε παιδιά, με ωροσκόπο Ζυγό...σας κάνει;; χαχαχα🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Αυτος θ ανοιξει το θεμα...!!

αρχείο λήψης.jpeg

Καλοκαιράκιας μου φαίνεται Σάκη..... δε μου κάνει...

Κανα πιγκουίνο καλύτερα.. εάν έχεις χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...