Jump to content
Χιών

Ανάλυση χαρτών Νοεμβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Αυτος θ ανοιξει το θεμα...!!

αρχείο λήψης.jpeg

Να το ανοίξει, ο θειος του ξαδέλφου του ανηψιού του παιδιού του γιου του Γκέκα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η ταπεινή μου γνώμη είναι, με συνοπτικες διαδικασιες, ο @teo_73 να κανει την κληρωση να προχωρησουμε μπας και δουμε κανενα χιονι. Όλοι όσοι τον γνωρίζουμε από εδώ  τοσο καιρο καταλαβαίνουμε τι άτομο είναι. Μην τρελαθούμε  κιόλας με τα αυτονόητα. ..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπορείτε να καλέσετε ενα chatbot να ανοίξει το θέμα. Με τεχνητή νοημοσύνη θα λυθεί. Επισης θα ρωτήσουμε την AI πότε θα σπάσει ο Δεκέμβρης του 1988 χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κυριοι την προσοχη σας..Ξενος δαχτυλος προσπαθει να χακαρει το φορουμ και να εισελθει με απωτερο σκοπο να ανοιξει ολους τους μηνες του Χειμωνα...Εντοπιστε τον και εκτοπιστε τον !!Ο τροπος που κρατα το κινητο υποδηλωνει τις προθεσεις του!!

αρχείο λήψης (1).jpeg

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28 λεπτά πριν, oldboy332 είπε:

Να κατέβεις ως υποψήφιος και να παρουσιάσεις το πρόγραμμα και πάνω σε τι δεσμεύεσαι. 

Προτείνω ολοι οι υποψήφιοι να καταθέσουν χάρτη χιονόστρωσης της χώρας με ημερομηνία 25/12 .

Αυτό έχω να προσφέρω εγώ:

IMG_4431.jpeg.a8feebb43949ecdd05026062c80b8ced.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, g_ar είπε:

Αυτό έχω να προσφέρω εγώ:

IMG_4431.jpeg.a8feebb43949ecdd05026062c80b8ced.jpeg

Πιστεύω εισαι σε καλό δρόμο και θα στηριχθείς απο όλες τις δυνάμεις του Forum 😅😅😅😅😅

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Winterlove είπε:

Εγώ παιδιά αυτόν προτείνω... πιστεύω κι ο Δημήτρης συμφωνεί...

Untitled-1.jpg.080430c62d9b984b13ac952e4b8f43dc.jpg

Και η Θάλασσα λευκή ; Θα σας ψηφίσουν και τα ψάρια ! Καλη προσέγγιση όμως για ψηφαλάκια 😉 😄😄😄

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βρε παιδες παντως κανουμε κουβεντα για κληρωση,και στο τραπεζι δεν υπαρχει αλλος υποψηφιος εως τωρα. 

Ευχαριστω για τα καλα σου λογια φιλε Νικολα @nikolasxm

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, oldboy332 είπε:

Και η Θάλασσα λευκή ; Θα σας ψηφίσουν και τα ψάρια ! Καλη προσέγγιση όμως για ψηφαλάκια 😉😄😄😄

Αμα το φανταστεί κανείς, από κάτω είναι η Ελλάδα.. δε θέλει χρώμα.. φαντασία μόνο και όποιος κατάλαβε κατάλαβε🤣

Δείχνει και το παλιο το τέρας ο χάρτης.. το προιστορικό..... μπορεί κανείς να φανταστεί και τη παγωμένη του ανάσα.. φουυυυυ

Τέλος πάντων.. τελευταίο σχετικό ποστ από εμένα, διότι αρχίζουμε και το κουράζουμε και δε πρέπει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, thesprotos είπε:

Τίποτα δυνατό δε φάνηκε στα 12αρια...ξενερωτα τρεξίματα.. Με το ψύχος στην Ευρώπη, πλην Μεσογείου. 

Το ψυχος θα ερθει στην αρχη της διαδικασιας ειμαστε να περιμενεις απο τα τρεξιματα των κυριων να δεις προοπτικη πρεπει να περιμενεις να φτασουν στις 96 ωρες..ειμαστε στη καλυτερη φαση παο ποτε τα τελευταια χρονια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ICELARISSA είπε:

Το ψυχος θα ερθει στην αρχη της διαδικασιας ειμαστε να περιμενεις απο τα τρεξιματα των κυριων να δεις προοπτικη πρεπει να περιμενεις να φτασουν στις 96 ωρες..ειμαστε στη καλυτερη φαση παο ποτε τα τελευταια χρονια

Κώστα ωραίο ραν κάνει ο παιος στο 12αρι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Gary είπε:

Μάγκες μόλις άνοιξα μια Μαλαματίνα για πάρτυ σας και για το νέο 2001 που έρχεται 

Γκαρυ εσυ θα μας το φέρεις αδερφούλη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, SNOWMANIAC είπε:

Γκαρυ εσυ θα μας το φέρεις αδερφούλη 

Αδερφέ μου όλη η κατάσταση θυμίζει 2001 και αφού ρίξει εδώ μισό μέτρο χιόνι θα στο στείλω σε εσένα❤️

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Antrious Antrious είπε:

 icelarisa  νεοτερα στοιχεια για την πιθανη ψυχρη εισβολη  για το πρωτο δεκαημερο του δεκεμβριου εχουμε ζωνικοι δεικτες κτλπ

Δεν εχει αλλαξει κατι αναμενουμε τα ενς να αρχιζουν να δειχνουν μεσα στην εβδομαδα αυτα που θελουμε νωρις ειναι ακομα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Antrious Antrious είπε:

το ευρωπαικο μαζευει παρα πολυ ψυχος σε ολοκληρη την ευρωπη  αλλα και βορειο ανατολικα προς την ευρωπαικη ρωσια και την Μοσχα κατι που δεν ειχαμε τα τελευταια χρονια τοσο νωρις

Εγώ σας το είπα. Θα ζήσουμε ένα νέο 2001 φέτος 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 hours ago, vorios_polos said:

Λοιπόν παιδιά υπάρχει αλλος που να θέλει να ανοίξει το θέμα του σχολιασμού χαρτών Δεκεμβρίου?...πάνω από ένας κάνουμε κλήρωση (ο Τεό δηλαδή😋) εφ όσον κανένας από τους υποψηφίους δεν έχει ξανανοίξει θέμα σε χειμερινό μήνα η αν έχουν ανοίξει ξανά ο αριθμός αυτών καθως και το πότε...

H πιο σωστή λύση είναι να με βάζετε να ανοίγω εγώ μόνιμα τα θέματα. 

Θα σας φτιάξω όλους. Να είδατε τι έγινε τον Ιούλιο που άνοιξα πρώτη φορά θέμα. Πήγαν όλα καλά.Ήταν ο θερμότερος Ιούλιος μόνο εδώ και 2 αιώνες. 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

35 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Το ψυχος θα ερθει στην αρχη της διαδικασιας ειμαστε να περιμενεις απο τα τρεξιματα των κυριων να δεις προοπτικη πρεπει να περιμενεις να φτασουν στις 96 ωρες..ειμαστε στη καλυτερη φαση παο ποτε τα τελευταια χρονια

Ο ευρωπαίος έδειξε αυτό που λες... Για να δούμε. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...