Jump to content
DIMITRIS

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μεγάλη αλλαγή και από τον καναδό στις 120h στον Ατλαντικό, απ' όσο βλέπω

.. καμία σχέση με αυτό που θα θέλαμε ωστόσο......

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Winterlove είπε:

Πολύ ωραία εικόνα.... βελτιώθηκε λίγο αλλά θέλουμε κι άλλο για να δούμε προκοπή! Μακάρι να γίνει κανα θαύμα και να έχουν υπερτιμήσει τα χαμηλά στον Ατλαντικό και κυριως να τα στείλουν δυτικότερα, τι έχει να γίνει και μάλιστα όχι σε μακρινές ώρες..... κι έχουμε κι αυτό το χαμηλό στην Ιταλία που θα βοηθούσε ακόμη περισσότερο τη κατάβαση στα μερη μας... και 1030 Σκανδιναβία... ωωω συνταγή επιτυχίας...

Βαγγέλη είσαι εντάξει;;

Το έχουν κάνει πολλές φορές εξάλλου, γιατί όχι και τώρα;  Αρκετά μοντέλα διώχνουν σιγά σιγά τα μπλεδακια από τον Ατλαντικό. Για χιόνια σε πεδινά κ.τ.λ δεν γίνεται λόγος αλλά με βελτιώσεις θα δούμε ωραίες εικόνες. Το μόνο που με ανησυχεί είναι να μην μας πλακώσουν ύστερα οι υψηλές πιέσεις, αλλά αυτό είναι μια άλλη ιστορία...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, casperakos είπε:

Το βράδυ μπαίνει το πουλί μου....

Ερχαιτε με πολλες σηκωμαρες φετος!!!

 

pxTtiR.gif

 

178832816_731997784158514_5101796166414084148_n-1.gif

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 minutes ago, casperakos said:

Το βράδυ μπαίνει το πουλί μου....

Ερχαιτε με πολλες σηκωμαρες φετος!!!

Οχι ακομα περιμενε,να βρει πρωτα τρυπα…ο αζορ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγιναν καποια θετικα βηματα αρχικα αλλα θελει δουλεια ακομα και τα περιθωρια στενευουν.Βελτιωθηκε και ο μ.ο του τζιφου.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

50 λεπτά πριν, SNOWMANIAC είπε:

Κι είμαστε ακόμα ζωντανοί,όπως λέει και η αείμνηστη η Άλκηστις.Καλησπέρες στη παρέα

Δεν πέθανε ακόμη 😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επιτελους έβαλα μια εφεδρική οθονη μέχρι να χρησιμοποιησω νέα, χάλασε και η μπαταρία του κινητού, και δ3εν είδα τίποτα, φέυγω τώρα Τα 12αρια, δεν έδειξαν κάτι το ιδιαίτερο βλέπω Τα λέμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τωρα ειδα τη δευτερη καρτελα του τζιφου λογω δουλειας...Τι διαολο εγινε παλι???Ακομα δε μπηκε ο Δεκεμβρης και μας βλεπω να ανοιγουμε χαρτες Γεναρη...🤣Πλακιτσα πλακιτσα αλλα καταντα αηδια...Αρχιζει και κουραζει.. Προβληματικο φθινοπωρο και ο Δεκεμβρης μπαινει τραβελι τελειως..

περίπτωση-τσακωνας.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα, βροχές θέλω να πέσουν στην περιοχή μου και από τα μέχρι στιγμής 12αρια φαίνεται ότι οι πιθανότητες συνεχίζουν να υπάρχουν

Diagramme GEFS

ens_image.php?geoid=52508&var=201&run=12&date=2023-11-29&model=gem&member=ENS&bw=1

ens_image.php?geoid=52508&var=202&run=12&date=2023-11-29&model=ico&member=ENS&bw=1

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...