Jump to content
DIMITRIS

Ανάλυση χαρτών Δεκεμβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάτι μου αρέσει πολύ στον τζίφο..... σα να ακούω καμπανούλες!

Ελπίζω να μην είναι πένθιμες!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ καλό τρέξιμο ο τζίφος, στις 150 ώρες:

1) έχει ψύχος ΒΑ, εκτεταμένα -14

2) στάσιμο χαμηλό στον Ατλαντικό

3) ανύψωση υποτροπικου στην ιβηρική

4) ύπαρξη υψηλών πιέσεων στον βόρειο Ατλαντικό που μπορεί να πιέσει ώστε να ανοίξει δρόμος για τον αζορικο 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΟΧΙ ΟΧΙ....ΦΥΓΕ...ΦΥΓΕ...ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΚΙΝΑΩ ΣΕ ΛΕΩ...ΕΓΩ ΚΟΥΒΑΛΑΩ ΠΡΟΣΗΝΕΜΟΥΣ ΕΔΩ ΚΑΙ 3 ΧΡΟΝΙΑ...ΦΥΓΕ ΔΙΑΒΟΛΑΚΙ...ΞΞΞΞΞΞΞ....κάνας εθελοντής ρε παιδια που να μην είναι κατσικοποδαρος....τα μοντέλα είναι σε απογευματινή παρακρουση...πλζζζζ ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κώστα σωτο Αντώνη πάρτε το και δέστε με στο κατάρτι!!!!οι προσηνεμες σειρήνες θέλουν να με βάλουν να γράφω ,47 ποστ το λεπτό...ΔΙΩΞΤΕΣ!!!!!,ΔΕΣΤΕ ΜΕ,!!!!🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Τίποτα τελικα

Μη λες τίποτα με προκαλείς...είναι η αρχή αυτή...γυρνά το πες έρχεται γιατί θα πω εγώ...και αν πω εγώ...ξέρεις....😁😁😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πιέζει πολύ τον αντικυκλώνα τα ατλαντικά χαμηλά με αποτέλεσμα να έρχεται γρήγορα ανατολικά κ ίσως να έχουμε άλλη μια κακοκαιρία αλλά κεντέρης.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εμένα που ειμαι και πιστός του βασιλιά με αφήνει αδιάφορο .   Θα περιμένω βέβαια και τα ενς ... Το μόνο που είδα είναι ένας δράκος να βρυχάται

gfs-1-168.png.3b0fa2ff17bb241b11177e7cfee77465.pngPolish_20231129_182311013.png.8459be970c3583a5f15fdbcbcbac48ec.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ανεξαρτητα απο τα αν ειναι η οχι καλα τα 12 αρια,ο Βαγγελαρας ειχε εφεση σε αυτα απο την κουνια...1983...live. Οταν ο Ζιακοπουλος μετεδιδε live τον ευρωπαιο για τρεις ανθρωπους κι ενα μωρο...Τον δικο μας τον Βαγγελη..Αντιδραση οταν κλειδωνε ο κβ χιονιας!!!

baby-kung-fu.gif

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 λεπτά πριν, Berdon είπε:

Να βγάλω και εγώ επιφώνημα;;;😁

gfs-0-156.png?12

Πολύ ωραία εικόνα.... βελτιώθηκε λίγο αλλά θέλουμε κι άλλο για να δούμε προκοπή! Μακάρι να γίνει κανα θαύμα και να έχουν υπερτιμήσει τα χαμηλά στον Ατλαντικό και κυριως να τα στείλουν δυτικότερα, τι έχει να γίνει και μάλιστα όχι σε μακρινές ώρες..... κι έχουμε κι αυτό το χαμηλό στην Ιταλία που θα βοηθούσε ακόμη περισσότερο τη κατάβαση στα μερη μας... και 1030 Σκανδιναβία... ωωω συνταγή επιτυχίας...

Βαγγέλη είσαι εντάξει;;

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...