Jump to content
g_ar

Αναφορές Δεκεμβρίου 2023

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, oldboy332 είπε:

Καλά Χριστούγεννα Κώστα! Να είμαστε ολοι καλά !

Ο Παρνασσός είναι, οπως ανέφερε και ο Σάκης.

Περυσι θυμαμαι τετοιες μερες δεν ειχε ουτε η λιακουρα χιονι..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, Tolisk20 είπε:

Περυσι θυμαμαι τετοιες μερες δεν ειχε ουτε η λιακουρα χιονι..

Ειχε λίγο χιόνι, ειδα φώτο από 26/12 .  Χειρότερα απο φέτος αλλά σε 2-3 μέρες στην ιδια κατάσταση θα είναι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πισοδέρι σήμερα, πρώτη μέρα λειτουργίας!!!

Τι δεν θα είχαν τα χιονοδρομικά και τα βουνά τα Χριστούγεννα Κλέαρχε;;; Τι δεν θαχαν;; Ιχνος χιονιού;;;; Χαχαχαχαχαχαχα.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γιατι ο καιρος δεν εχει θελω ουτε πρεπει......

Ωρα για ποτακι στα καμμενα βουρλα.....

Ξεχυθειτε στις παραλιες αδερφια...

Screenshot_20231223_181646_Samsung Internet.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η σημερινή ανακοίνωση από το Χ/Κ Βόρρας....

Ενημέρωση Χ.Κ. Βόρα - Καιϊμάκτσαλαν!
Καλημέρα φίλες και φίλοι.
Οι δυνατοί άνεμοι συνεχίζονται. Η ημέρα ηλιόλουστη και η θερμοκρασία στους -2°C. Το σαλέ μας σε λειτουργία, το baby lift και ο χώρος ελκήθρων καθώς επίσης και το κατάστημα ενοικίασης και η σχολή σκι.
Καλή σεζόν !
Χρόνια πολλά με υγεία!!!
* Προσοχή στο οδικό δίκτυο. Χιονολάστιχα ή αλυσίδες είναι απαραίτητα γιατί δημιουργόυνται συνέχεια ανεμοσούρια.
Πρόσβαση μόνο από το δρόμο του Αγίου Αθανασίου....
 
Μπορεί να είναι εικόνα 5 άτομα και άτομα που κάνουν σκι
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλησπέρα ... 19αρι έγραψα εγώ στην σκεπή μου ... και αφου το νοεσις έπιασε 18,3 με ΝΝΔ άνεμο τότε το δικό  μου με ΒΔ μπορεί και να μην είναι κάποια αστοχία του σταθμού αλλά πραγματικό ..... 

στο κέντρο της Σαλόνικας που είμασταν σήμερα για τα ψώνια των εορτών ο θερμαικός ΄΄ηταν λαδιά με κοσμο να κάθεται στον ήλιο ακόμα και με κοντομάνικα .... θέλουμε και χιόνια .....!!αχαχαχα... και δυστυχώς οι αλλαγές στο κλίμα κρατάνε πολύ ... μακάρι να είμαστε στο πικ αυτης της αλλαγής και όχι στην αρχή της ( εντάξει εγώ έχω και το ψάρεμα....!!! Thank god.!!🤣)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 ώρες πριν, Beach-snow NG είπε:

Νυμφαίο για καφέ, δίπλα σε βουναλάκια λευκά!!! 

Μπορεί να είναι εικόνα 7 άτομα και βουνοπλαγιά µε χιόνι

Τον σερβιτόρο πολύ άνετο και χαλαρό τον βλέπω στο ντύσιμο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλοκαιρινή η ημέρα σήμερα σε σχέση με την εποχή που βρισκόμαστε.....μόνο 20,4 βαθμοί μέγιστη σήμερα με ήλιο φυσικά εδώ στο Μακροχώρι στον κάμπο της Ημαθίας...ενώ ακόμα και τώρα με το ζόρι να πέσει κάτω από τους 15-16 βαθμούς....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Υπέροχο εορταστικό κλίμα με τον καιρό σύμμαχο σ αυτό ....ο κόσμος είναι έξω στη λιακάδα με κοντομανικα και πίνει καφέ ...άλλοι κάνουν βουτιές στη θάλασσα ....ταβερνες και εστιατόρια ειδικά τα παραθαλάσσια είναι τίγκα στον κόσμο ....τα παιδάκια χαρούμενα στις πλατείες και στα θεματικά πάρκα παίζουν με τους Αγιοβασιλιδες....

Την καλησπέρα μου από το όμορφο Σίδνεϋ της Αυστραλίας 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μέγιστη 14 εδώ...με πάχνη το πρωί εδώ και μέρες...τώρα 6 βαθμοί...

Επεξεργάστηκε από Kilkis1989
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, freeze είπε:

καλησπέρα ... 19αρι έγραψα εγώ στην σκεπή μου ... και αφου το νοεσις έπιασε 18,3 με ΝΝΔ άνεμο τότε το δικό  μου με ΒΔ μπορεί και να μην είναι κάποια αστοχία του σταθμού αλλά πραγματικό ..... 

στο κέντρο της Σαλόνικας που είμασταν σήμερα για τα ψώνια των εορτών ο θερμαικός ΄΄ηταν λαδιά με κοσμο να κάθεται στον ήλιο ακόμα και με κοντομάνικα .... θέλουμε και χιόνια .....!!αχαχαχα... και δυστυχώς οι αλλαγές στο κλίμα κρατάνε πολύ ... μακάρι να είμαστε στο πικ αυτης της αλλαγής και όχι στην αρχή της ( εντάξει εγώ έχω και το ψάρεμα....!!! Thank god.!!🤣)

Μηπως πρεπει να αλλαξεις σκεπη στεφανε...σαν να τα παραλες λιγακι🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είμαι ο μόνος που έχω σκάσει?

Σκέφτομαι θα βάλω AC στο κρύο. Νιώθω δυσφορία και ζέστη. 16+ βαθμούς αυτή την ώρα ξημερώματα στα νπ

Ο νέος σταθμός του ΕΑΑ στον Άγιο Κοσμά δίνει σχεδόν 17 βαθμούς τώρα...με Β φοένιασμα από Υμηττό.

@alkis91_2.0  τσέκαρε τον! Φαίνεται να πιάνει πολύ δυνατά τα φοενιάσματα του Υμηττού...

Επίσης προσέχω είναι τοποθετημένος στο έδαφος που σημαίνει θα πιάνει πιο καλά τις αναστροφές αλλά ταυτόχρονα στις μέγιστες θα πρέπει να τα σπάει όταν σκάει δυνατό φόεν από Υμηττό.

Επίσημα ο πιο κοντινός σταθμός του ΕΑΑ στο σπίτι μου!

https://penteli.meteo.gr/stations/agioskosmas/

Επεξεργάστηκε από South καυσωνάκιας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20.1 βαθμοί στη Μεγίστη Λαύρα...η υψηλότερη στην Ελλάδα αυτή τη στιγμή.

Φωτιά και λαύρα λέμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα χρόνια πολλά σε όλους και καλά Χριστούγεννα.....Πυκνή ομίχλη στο Αγρίνιο πριν λίγη ώρα, με την θερμ.στους 9οC!!!

FB_IMG_1703406935366.jpg

IMG-cee698cdf5757892567413a68e80e02b-V.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Πραγματικα αηδιαστικη ζεστη.Καλη Πασχαλια.

Και από ότι βλέπω εκεί κατά την πρωτοχρονιά θα έχουμε και νέα θερμή εισβολή .....απίστευτα πράγματα ....φτάσαμε Γενάρη και θέρμανση δεν έχω βάλει παρά μόνο 2 μέρες ....κυκλοφορείς άνετα με κοντομανικο στον ήλιο 

Καλά Χριστούγεννα και ελπίζω αυτή η αηδιαστική κατάσταση να αλλάξει τούμπα το 2024

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20+ βλέπω και σήμερα Αττική. 

Ήδη στην Παλλήνη 20.1

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με φοντο την Αγια Τριαδα σας καλημεριζω απο το Κοκκινο...Απο το κεντρο του χωριου...Κρυο σχετικα το πρωι με αυξημενη υγρασια αλλα τωρα θυμιζει Αλ Καυσωνι....Τελος παντων..Δεν αφηνουμε τον καλο καιρο να μας χαλασει την διαθεση....Κι οσοι προβλεψαν Πασχουγεννα,τον κακο τους τον καιρο..🤣Την αγαπη μου σε ολους....

20231224_122411.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...