Jump to content
nikolasxm

Ανάλυση χαρτών Ιανουαρίου 2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, BillG είπε:

Το χειρότερο μου ήταν όταν ακουγα το προηγούμενο βράδυ να λένε: " Αύριο στη Θεσσαλονίκη προβλέπονται τοπικές νεφώσεις που γρήγορα θα πυκνώσουν και θα δώσουν χιονόνερο ή χιόνι, οι άνεμοι θα πνέουν... κλπ" και ξυπνούσα την άλλη μέρα και δεν είχε στον ορίζοντα ούτε συννεφάκι για δείγμα και ούτε εμφανιζόταν τίποτα😢😢😢...

Κάτσε...εσύ είσαι ο γνωστός Μπίλις ο Πατρινός?μετακομίσες?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, vorios_polos είπε:

Αυτό εδώ μπορεί να βγάλει τον τέταρτο μεγαλύτερο χιόνια στα χρόνια μετά το 2006...

τραυματικη εμπειρια 20 ποντακια στα Γιαννιτσα κ εγω να μενω καμαρα και να στρωνει απο σταθμο κ δυτικοτερα! θυμασε χρονια μεσα στα πετρινα? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, BillG είπε:

Το χειρότερο μου ήταν όταν ακουγα το προηγούμενο βράδυ να λένε: " Αύριο στη Θεσσαλονίκη προβλέπονται τοπικές νεφώσεις που γρήγορα θα πυκνώσουν και θα δώσουν χιονόνερο ή χιόνι, οι άνεμοι θα πνέουν... κλπ" και ξυπνούσα την άλλη μέρα και δεν είχε στον ορίζοντα ούτε συννεφάκι για δείγμα και ούτε εμφανιζόταν τίποτα😢😢😢...

 

Μόλις τώρα, vorios_polos είπε:

Κάτσε...εσύ είσαι ο γνωστός Μπίλις ο Πατρινός?μετακομίσες?

Επαιρνε κανείς σας το 148 για Αττική και 149 για γενική πρόγνωση Ελλάδας; θυμάμαι τον εαυτό μου να παίρνω από το σπίτι με το τηλέφωνο που είχε καλώδιο στο ακουστικό και την κλασική ρόδα με τους αριθμούς. Ε είμαι λίγο αρχαίος τι να κάνουμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, theodors3 είπε:

τραυματικη εμπειρια 20 ποντακια στα Γιαννιτσα κ εγω να μενω καμαρα και να στρωνει απο σταθμο κ δυτικοτερα! θυμασε χρονια μεσα στα πετρινα? 

Λες το Βαλκανικό μέτωπο του 10..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, theodors3 είπε:

τραυματικη εμπειρια 20 ποντακια στα Γιαννιτσα κ εγω να μενω καμαρα και να στρωνει απο σταθμο κ δυτικοτερα! θυμασε χρονια μεσα στα πετρινα? 

Εγώ το έζησα αυτό από την ανάποδη😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Aris prosinemos είπε:

 

Επαιρνε κανείς σας το 148 για Αττική και 149 για γενική πρόγνωση Ελλάδας; θυμάμαι τον εαυτό μου να παίρνω από το σπίτι με το τηλέφωνο που είχε καλώδιο στο ακουστικό και την κλασική ρόδα με τους αριθμούς. Ε είμαι λίγο αρχαίος τι να κάνουμε.

Έβαζα και μαξιλάρι πάνω να μην ακούγεται ο θόρυβος αργά το βράδυ...χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Κάτσε...εσύ είσαι ο γνωστός Μπίλις ο Πατρινός?μετακομίσες?

Εγώ είμαι Θεσσαλονικιος, ζω ,ομως, εδώ και αρκετά χρόνια στην Πάτρα. Στην Πάτρα δεν χιονίζει ούτε με σφαίρες. Στην Αριάδνη φαντάσου στην πόλη έκανε μετά βίας μια πέτσα κυρίως σε αυτοκίνητα. Αλλά η αγάπη μου να βλέπω τη Θεσσαλονίκη χιονισμένη, ακόμα κι αν δεν είμαι εκεί,δεν σταματάει με τίποτα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Aris prosinemos είπε:

 

Επαιρνε κανείς σας το 148 για Αττική και 149 για γενική πρόγνωση Ελλάδας; θυμάμαι τον εαυτό μου να παίρνω από το σπίτι με το τηλέφωνο που είχε καλώδιο στο ακουστικό και την κλασική ρόδα με τους αριθμούς. Ε είμαι λίγο αρχαίος τι να κάνουμε.

 Από αυτο το νούμερο περιμέναμε μήπως μάθουμε κάτι παραπάνω  από τα δελτία καιρού της τηλεόρασης. Και για τα μακρινά (πενθήμερη  πρόγνωση) περιμέναμε με αγωνία το δελτίο καιρού για τους αγρότες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τζεμ μπάνια το πρωί, μπάνια και τώρα, αλλά και πάλι το θεωρώ καλύτερο σαν χιονοπροοπτική.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Πω ρε είναι πολύ όμορφη αυτή η σφήνα ...μπορεί να βγάλει βίαιο χιόνια σάρωμα σαν καλοκαιρινή καταγθδα φάση σε ραγδαιοτητα...

Για πότε Βαγγέλη αν τυχόν αρχίσει να φαίνεται κάτι τέτοιο;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

τζεμ μπάνια το πρωί, μπάνια καιτώρα, αλλά και πάλι το θεωρώ κλαλύτερο σαν χιονοπροοπτική.

Μακραν το καλυτερο ειναι με δεδομενη χιονοκακοκαιρια μετα οχι οτι θα βγει αλλα λεμε τωρα

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

29 λεπτά πριν, BillG είπε:

Ανδρέας Λαζάνης, Γιώργος Μελανίτης, Ευριδίκη Καραμανή, Δημήτρης Ζιακόπουλος. Εγώ αυτούς θυμάμαι όταν  ακουγα τον καιρό μικρός στην ΕΡΤ και μάλιστα ο Λαζάνης με έπειθε ότι θα χιονίσει στη Θεσσαλονίκη όταν τον άκουγα να λέει την πρόβλεψη...

Ωραία χρόνια!!!

Βάλε και Πέτρο Ξηράκη  και Νίκο Καντερέ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Μακραν το καλυτερο ειναι με δεδομενη χιονοκακοκαιρια μετα οχι οτι θα βγει αλλα λεμε τωρα

Ναι. Από την άλλη χάλια μαύρα ο τζίφος μας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, thanossnow είπε:

Για πότε Βαγγέλη αν τυχόν αρχίσει να φαίνεται κάτι τέτοιο;

16 και δεν θα φανεί γρήγορα...και τόσο που το δείχνουν πάλι καλά είναι...αυτά είναι του 48 σωρού συνήθως όπου φαίνεται αν έχουν δυναμικη και το δυναμική είναι αυτη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, Aris prosinemos είπε:

 

Επαιρνε κανείς σας το 148 για Αττική και 149 για γενική πρόγνωση Ελλάδας; θυμάμαι τον εαυτό μου να παίρνω από το σπίτι με το τηλέφωνο που είχε καλώδιο στο ακουστικό και την κλασική ρόδα με τους αριθμούς. Ε είμαι λίγο αρχαίος τι να κάνουμε.

Ε όχι κ αρχαίος. Νε παιδιά,είμαστε. Τι, επειδή παίρναμε το 148 10 φορές τη μέρα για την ανανέωση?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Mountain είπε:

Αιντεεεε το Φορουμ γεμισε παπουδες ....με αρχηγο εμενα τι μου θυμισατε ρε παλιοπαιδα χχαχαχαχα.....

 

Παππού Γιάννη 😅😅😅 ποτέ είσαι γεννηθείς; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 hours ago, icestorm said:

Αν ημουν ο καυσωνακιας θα ανησυχουσα. 

Για το μόνο που ανησυχώ είναι για την ελάχιστη Τ που θα γράψει η Μονεμβασιά. Όλα τα άλλα δικά σας 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...