Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗΣ ΧΙΟΝΟΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΠΡΟΣΗΝΕΜΩΝ ''Avgi'' 28-31/1/2024

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Λάρισα φαινόμενα, Βόλος όχι φαινόμενα σε προσήνεμη κακοκαιρία. Όταν γυρίσω Λάρισα θα σκίσω τα πτυχία μου λάιβ.😄

10 χιλιοστά ανά ώρα έχει και ραγδαιοτητα.

Ξφηρηξσκενφηδξξρνφξδνφηφβδνφν🤯

Ο θετικός στροβιλισμός φταίει 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το αστείο είναι ότι στις τελευταίες κακοκαιριες πρέπει να πέσω στο κρεβάτι για ύπνο για να αρχίσουν και μετά να με σηκώνουν...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, allematic είπε:

Δείξτε μου καμια καλή κάμερα από Λάρισα. Θέλω να δω χιόνι Λάρισας σε προσήνεμη κακοκαιρία.

https://meteo-thessalia.gr/kairikes-kameres/kamera-larisa/

Βροχή είναι, αλλά υετός είναι υετός, αυτή την στιγμή εδώ άνω κυψελη έχω σχεδόν ξαστεριά, και Λάρισα κλειστός με βροχή 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πανεμορφη η τελευταια ΜΠΟΥΚΑ, τωρα σας διαβαζω, μεταξυ 22.30 - 23.30 και Δυτικο και Ανατολικο λεκανοπεδιο εριξε γερα χιονονερο-μπορα, μπορω να πω

Πτωση στους 2,7 παρακαλω την ωρα του χαμου, εκοψε αργοτερα και τωρα ηδη σε ανοδο 3,3 απο 3,5 νωριτερα....

Ειδαμε τις νιφαδες μας, θεωρω αυριο πολυωρη χιονοΠΤΩΣΗ, ακομα κι εδω στα 180 μ, το μεγαλο στοιχημα ειναι με ραγδαιοτητες και συγκλιση να δουμε και χιονοΣΤΡΩΣΗ, αλλιως, μια βολτιτσα στα λιγο ψηλοτερα 225 - 255 μ του Ζωγραφου, θα φτιαχτει ο Τιμιος Χιονανθρωπος και για φετος !!!!!! Προσοχη στο ΚΥΛΙΣΜΑ στη πουδρα, τελευταια φορα πονεσε η μεση μου, χαχαχα, εκανα γιουβαρλακια οπως τα παιδια στο Δημοτικο, 40χρονων μαντραχαλος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

https://meteo-thessalia.gr/kairikes-kameres/kamera-larisa/

Βροχή είναι, αλλά υετός είναι υετός, αυτή την στιγμή εδώ άνω κυψελη έχω σχεδόν ξαστεριά, και Λάρισα κλειστός με βροχή 

Άνω Κυψέλη μεγάλωσα Μιχάλη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 hour ago, alkis91_2.0 said:

Εγώ έχω ποντάρει 1-2 ελάχιστη στη γλυφαδάρα σε κάποια έξαρση!

Με τον σταθμό του Αγ. Κοσμά παίζει αν αναστροφάρει και καθόλου αλλά χλωμό να βγάλει αναστροφή με τέτοιες συνοπτικές συνθήκες και με έξαρση. Ψηφίζω 3 βαθμοί το χαμηλότερο μας. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Ιωάννης Snowstorm είπε:

Άνω Κυψέλη μεγάλωσα Μιχάλη.

Ωραίο μέρος φίλε μου, και σε κάνει αθλητή με αυτές τις ανηφόρες!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

επρεπε να φυσιξει νοτιας για να πεσει 1 βαθμο η Τ;;;

μαι πιστη χαζ μπιν βγαινει αουτ οφ μι! ( μου εβγαλε τη πιστη στη παθητικη με γκρικλισ😆)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Soto Weather είπε:

επρεπε να φυσιξει νοτιας για να πεσει 1 βαθμο η Τ;;;

μαι πιστη χαζ μπιν βγαινει αουτ οφ μι! ( μου εβγαλε τη πιστη στη παθητικη με γκρικλισ😆)

θα ρίξει νοτιαδόχιονο χαχαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Με τον σταθμό του Αγ. Κοσμά παίζει αν αναστροφάρει και καθόλου αλλά χλωμό να βγάλει αναστροφή με τέτοιες συνοπτικές συνθήκες και με έξαρση. Ψηφίζω 3 βαθμοί το χαμηλότερο μας. 

Με 4-5 βαθμούς πιο κάτω στα 850 μπορεί να έπιανε 1 βαθμό η Γλυφάδα, τόσο κοντά αλλά και τόσο μακριά χαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο φιλος Νικος ξεκινησε απο τα Ψαχνα ν ανεβει προς το βουνο, αλλα βρηκε χιονοπτωση απο τα 100-150μ. και χιονοστρωση στα 250μ. Μεγαλη βραδια για την Ευβοια!!!!

Messenger_creation_b13ab594-f72c-4414-8e9f-7baf1c903a93.jpeg

Messenger_creation_bee92191-9383-4360-9fb7-dd4bd34e6b31.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νον στοπ υετος στη Χαλκιδα με απνοια. Την ιδια ωρα που δεν ριχνει τιποτα Στενη και Σετα. Πολυ παραξενη κακοκαιρια.

Καλο ξημερωμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αυτή η καημένη Κωπαιδα τι κι αν εχει φουλ υετο εδω και ωρα, κολλημενη η Τ στους 3.5. Την προδιδει το κακο της υψομετρο (95-100μ). 

Πολλές φορές έχω σκεφτεί πόσο διαφορετικά θα ήταν τα δεδομένα αν όλη η Κωπαίδα είχε υψόμετρο 300-350μ όπως το οροπέδιο γύρω απ τη Θήβα με τα γνωστά χωριά (Καπαρέλλι, Λεοντάρι, Θεσπιές κλπ).

Δεν θα τα έχανε ποτέ αυτά τα οριακά.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

@Soto Weather τώρα που μπήκε ΒΔ ανέβηκε ένα 1.2 βαθμούς!!!!! Επειδή δεν έχει κρύο στην πεδιάδα ανεβαίνει με τον ΒΔ! Αν είναι δυνατόν. Μάλλον ο ΝΔ είναι πιο καλός γιατί προς τα εκεί εχει πιο πολύ κρύο χαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 minutes ago, yiannis_volos said:

θα ρίξει νοτιαδόχιονο χαχαχαχαχαχαχαχα

με το που φυσιξε βδ ανεβηκε εναν βαθμο🤣🤣🤣

ρε παμε για υπνο θα ξεχασω και αυτα που ηξερα

*τωρα ειδα το μηνυμα σου 

Επεξεργάστηκε από Soto Weather
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...