Jump to content
oldboy332

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 minutes ago, Winterlove είπε:

Δε κατάλαβα τι ακριβώς θες να μου πεις με αυτό αλλά τέλως πάντων...

ο γιατρός έχει φετίχ με την ζέστη και όταν ακούει για δροσιά τρελαίνεται χαχα. Βέβαια η πραγματικότητα έξω από το παράθυρό του είναι ακόμα χειρότερη χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 minutes ago, [weathermaniac] είπε:

ο γιατρός έχει φετίχ με την ζέστη και όταν ακούει για δροσιά τρελαίνεται χαχα. Βέβαια η πραγματικότητα έξω από το παράθυρό του είναι ακόμα χειρότερη χαχαχα

Λογικό... είναι και καυσωνολάτρης ο γιατρός αν έχω καταλάβει καλά! Χρειάζεται επειγόντως έναν καύσωνα προς Αγγλία μεριά, για να απολαμβάνουμε κι εμείς τις δροσούλες και τις γίδες μας χεχε!

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Κώστας. είπε:

Χαχαχαχα. Χιούμορ είναι. Εγγλέζικο. 

παγώσαμε Κώστα μου, μας μετέφερες την εξωτερική θερμοκρασία της Αγγλίας εδώ. Μόλις έκλεισα το κλιματιστικό. χαχαχαχα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

37 minutes ago, [weathermaniac] said:

ο αέρας γίνεται πιο αισθητός σε αυτούς που έχουν μειωμένη χλωρίδα στο εξωτερικό της κεφαλής🤣

 εγώ έχω πλούσια κώμη Χαχαχα. όπως με είχες δει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Κώστας. είπε:

 εγώ έχω πλούσια κώμη Χαχαχα. όπως με είχες δει

κάνει καλή δουλειά το ποτιστήρι που είχες μαζί σου στην συνάντηση χααχχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 minutes ago, [weathermaniac] είπε:

παγώσαμε Κώστα μου, μας μετέφερες την εξωτερική θερμοκρασία της Αγγλίας εδώ. Μόλις έκλεισα το κλιματιστικό. χαχαχαχα. 

Με χτύπησε που με χτύπησε ο αέρας νωρίτερα, έπρεπε και να κρυώσω μετά χαχαχαχα

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα, 29 βαθμόι στο Ιλιον. Μια χαρά. 

Εχτές ενώ στον κέντρο της Άρτας έκανε καλή βροχή, στα θεοδωριανα δεν κατάφερε να κάνει κάτι. 

Για να δούμε σήμερα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα! Όμορφο πρωινό το σημερινό με δροσούλα κι αναπτύξεις αυτή τη στιγμή προς τον Υμμητό αλλά όχι μόνο... για να δούμε που το πάει, πιστεύω θα μας τη κάνει τη χάρη!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχει αρχίσει η αστάθεια αλλά ακόμα δεν έχουμε φτάσει στο κατάλληλο ποσοστό κορεσμου υγρασίας των νεφών,ώστε να αρχίσει βροχή.Αυτο μπορεί να γίνει ανά πάσα στιγμή από δω και πέρα αλλά οι πιθανότητες για κάτι ταυτόχρονο και γενικευμένο είναι πολύ μικρές.Τοπικα και ανά διαστηματα όμως,υπάρχουν ελπίδες.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 minutes ago, teo_73 είπε:

Έχει αρχίσει η αστάθεια αλλά ακόμα δεν έχουμε φτάσει στο κατάλληλο ποσοστό κορεσμου υγρασίας των νεφών,ώστε να αρχίσει βροχή.Αυτο μπορεί να γίνει ανά πάσα στιγμή από δω και πέρα αλλά οι πιθανότητες για κάτι ταυτόχρονο και γενικευμένο είναι πολύ μικρές.Τοπικα και ανά διαστηματα όμως,υπάρχουν ελπίδες.

 

Συμφωνω και επαυξανω γειτονακι..Δεν υπαρχει και ιδιαιτερη δυναμικη εδω που τα λεμε...Μπορει τοπικα να δωσει αλλα για γενικευση ουτε λογος...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 minutes ago, sakis13 είπε:

Συμφωνω και επαυξανω γειτονακι..Δεν υπαρχει και ιδιαιτερη δυναμικη εδω που τα λεμε...Μπορει τοπικα να δωσει αλλα για γενικευση ουτε λογος...

Πάντως Βάρη Βάρκιζα άκουσα ότι βρέχει δυνατά.Και νομίζω κάποιος το έδινε χθες για τέτοια ώρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

volos

Φουντώνει το Πήλιο αλλά συνήθως δεν μας πιάνει εδώ, θέλουμε από τα δυτικά κάτι..

 

Ψιχαλιζει τώρα..

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

48 minutes ago, teo_73 είπε:

Πάντως Βάρη Βάρκιζα άκουσα ότι βρέχει δυνατά.Και νομίζω κάποιος το έδινε χθες για τέτοια ώρα.

O σταθμος φιλαρακι παντως ειναι στο μηδεν..Αντε να δουμε αν και δεν με πειθει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Όντως μπουμπουνίζει, το Πήλιο έχει βγάλει καταιγίδα αλλά μόνο το βουνό θα επηρεάσει.

6t2972f.jpg

Επεξεργάστηκε από MeteoTirnavos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 minutes ago, sakis13 είπε:

O σταθμος φιλαρακι παντως ειναι στο μηδεν..Αντε να δουμε αν και δεν με πειθει...

Ναι ρε συ τιποτα.Κοιταξα και γω μετα απο λιγο που το ακουσα στο ραδιο.Η ειδηση ηταν οτι μεταξυ Βαρης και Βουλιαγμενης εχουν ακινητοποιηθει οχηματα λογω ξαφνικης νεροποντης.Σιγουρα εβρεξε για  να το πουνε,αλλα δεν εβρεξε στο σημειο των σταθμων.

Περαμα ειμαι τωρα.Βλεπω αυξημενες νεφωσεις στο λεκανοπεδιο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναρτήθηκε (Επεξεργασμένο)

Αναμενόμενη νομίζω η κατάσταση  έως τώρα .Θα μπορούσε ο Υμηττός να παίξει λίγο μπάλα και προς το εσωτερικό αλλά ήταν δύσκολο.Θα το παλέψει πάλι μάλλον . 

Μπορει να έρθει τίποτα από ΒΔ αργότερα. Εχει καποιες καταιγιδουλες στην Βοιωτια και στην Φθιωτιδα .Καλά για εμάς στα βόρεια οι πιθανότητες είναι ελάχιστες αλλά το περιμέναμε με το stream που θα είχε. 

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πολύ βαρετότερη μέχρι στιγμής η ημέρα σε σχέση με αυτά που περίμενα.. ο τζίφος εντωμεταξύ έκοψε στο μισό το Cape σήμερα.. δεν έφτασε που χάλασε η επόμενη εβδομάδα,έπρπεπε να χαλάσει και για σήμερα... Βαρέθηκα τις μετριότητες!! Τι πρέπει να γίνει δηλαδ΄για να βγάλει δυνατή καταιγίδα στην Λάρισα, να πάω στα Γιάννενα και να την χάσω>>?? πφ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 minutes ago, [weathermaniac] είπε:

πολύ βαρετότερη μέχρι στιγμής η ημέρα σε σχέση με αυτά που περίμενα.. ο τζίφος εντωμεταξύ έκοψε στο μισό το Cape σήμερα.. δεν έφτασε που χάλασε η επόμενη εβδομάδα,έπρπεπε να χαλάσει και για σήμερα... Βαρέθηκα τις μετριότητες!! Τι πρέπει να γίνει δηλαδ΄για να βγάλει δυνατή καταιγίδα στην Λάρισα, να πάω στα Γιάννενα και να την χάσω>>?? πφ...

Aυτη η γιδα στα ΒΔ σου δε θα σε πιασει Μαικ?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...