Jump to content
oldboy332

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ 2019

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πω πω ήδη μου φαίνεται πολύ δύσκολη η υπόλοιπη διαδρομή για το ατελείωτο ελληνικό καλοκαίρι ... υποτίθεται οι δροσερές ημέρες θα ήταν από Δευτέρα έως σήμερα και δεν πέσαμε κάτω από 33 μέγιστη .. μάλιστα σήμερα 35αρι στο άνετο .... 90 μέρες ακόμα τουλάχιστον το φαντάζομαι και ιδρώνω .....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πολύ ωραίες αναπτύξεις δυτικά μας, αλλά δυστυχώς αυτές είναι πολύ νότια τώρα για να μας πετύχουν κλαψ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

να ετοιμάζεται η νότια Θεσσαλία, βλέπω ότι και ο Βόλος μάλλον θα επηρεαστεί από καταιγίδα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

29 minutes ago, [weathermaniac] είπε:

να ετοιμάζεται η νότια Θεσσαλία, βλέπω ότι και ο Βόλος μάλλον θα επηρεαστεί από καταιγίδα

Μακάρι Μιχαήλ γιατί δεν έχει κάνει απολύτως τίποτα στον Βόλο όλες αυτές τις μέρες. Πάντως ακούγονται αρκετά μπουμπουνητά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, MeteoTirnavos είπε:

Μακάρι Μιχαήλ γιατί δεν έχει κάνει απολύτως τίποτα στον Βόλο όλες αυτές τις μέρες. Πάντως ακούγονται αρκετά μπουμπουνητά

μια από τα ίδια Θάνο, συνεχίζει να μας περνά ξυστά και η επόμενη καταιγίδα που έχει δημιουργηθεί δυτικά-βορειοδτυικά.. Απλά βλέπω ότι πέρα από την καταιγίδα δυτικά σας, ανατολικά μου δημιουργούνται συνέχεια αναπτύξεις, και πιστεύω ότι μία από αυτές θα καταφέρει να γίνει καταιγίδα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άρχισαν να ρίχνει 2εύρα ενώ έπεσε και κεραυνός αρκετά κοντά. Χαμός τώρα, Ρίξε!!

Επεξεργάστηκε από MeteoTirnavos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τα έχω φτιάξει με την ατυχία δεν εξηγείται αλλιώς... τέλος για την Λάρισα και σήμερα.. Καθαρός όλος ο βόρειος ορίζοντας που μας ενδιαφέρει, μαυρίλα στα νότια και κεραυνίδια..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ηλεκτρισμένη πολύ η ατμόσφαιρα, ακούγονται οι κεραίες που κάνουν τζιζζ τζιζζ. Ρίχνει καλά και εδώ τώρα!!

Χαμος τώρα μετά από έναν διπλανό κεραυνό αφού μετά τη λάμψη ο ήχος ακούστηκηκε αμέσως..

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαμός από νερό και κεραυνίδια! Για λίγα δευτερόλεπτα είχε και μικρούς κόκκους χαλάζι.

JXpn6Xl.jpg

Συνεχίζει να ρίχνει αρκετά δυνατά, πάλι καλά που δημιουργήθηκε από πάνω μας, μόνο έτσι θα είχαμε έντονα φαινόμενα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ααααααααααααα ζηλεύωωωωωωωωωω!! Αυτή την λέξη μου φαίνεται θα την λέω συνέχεια!! ότι μου αρέσει με φτύνει αχαχαχ, χάσαμε 5 καταιγίδες σήμερα καμία δεν μας τίμησε χαχαχαχαχαΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ότι να'ναι σήμερα, η Δυτική Μαγνησία ετοιμάζεται για δεύτερη καταιγίδα εντός ολίγου. Περίμενα περισσότερα φαινόμενα προς το μεσημέρι, τελικά τα έβγαλε τώρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπαλοθιές στο χωριό αλλά από βροχή δεν φαίνεται να κάνει κάτι το σημαντικό. Με λίγη τύχη θα βγάλει βροχή και στην Αττική ( Δυτικά & ίσως κέντρο)

SmartSelect_20190612-203834_Weather&Radar.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 minutes ago, oasis είπε:

Θαναση καλησπερα.Αυτος ο τυπος αρχειου Quick time για καποιο λογο δεν μπορει να ανπαραχθει απο τη πλατφορμα.Για να το δω εκανα dl στο pc.

Οποιος θελει να φαινονται τετοιου ειδους αρχεια,η το μετατρεπει σε αλλο αρχειο (avi,wmv,κτλ...) η το ανεβαζει ετσι οπως ειναι στο youtube και μετα kanei copy paste το link.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, MeteoTirnavos είπε:

Ίσως μας επηρεάσει και 2η καταιγίδα που αυτή την ώρα βρίσκεται ΒΔ του Βόλου

αφού είναι βορειοδυτικά είστε σε καλή μοίρα. έχι σημασία όμως να είναι πιο βόρεια από ότι δυτικά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...