Jump to content
Avalanche

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 minute ago, Jimmys-snow said:

Καλα αν το φερνει σε καθε ραν και τοσο δυτικα θα ανοιγουμε σαμπανιες!

Αλλα πιστευω πως μας εχει παρει χαμπαρι και μας δουλευει!θα το φερει καο αλλο δυτικα,θα το δειξει πανω μας,θα αρχισουμε τα χαπια και 12 ωρες πριν θα το στειλει στα βαθη της ανατολης!!

Και ειμαι σιγουρος πως καποιος κ@ρ/ο £ης κρυβεται πισω απο ολα αυτα και θα εχει κλασεο στο γελιο!

κατσε μη το στειλει και Ιταλια οπως περυσι. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το yr για τα νότια δίνει ήλιους και την τραγική ελάχιστη των  3 βαθμών το ξημέρωμα της Παρασκευής.

Αναρωτιέμαι σε πιο μοντέλο βασίζεται. Ξέρεις κανείς;

https://www.yr.no/place/Greece/Attica/Glyfada/long.html

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

το παλευει το Ευρωπαικο για να μας κρατησει ζωντανους.....σημαντικο ραν και του τζιφου τα μεσανυκτα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, South Athens είπε:

Το yr για τα νότια δίνει ήλιους και την τραγική ελάχιστη των  3 βαθμών το ξημέρωμα της Παρασκευής.

Αναρωτιέμαι σε πιο μοντέλο βασίζεται. Ξέρεις κανείς;

https://www.yr.no/place/Greece/Attica/Glyfada/long.html

Νομίζω ευρωπαικο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τωρα πια παιδια δεν εχουμε να χασουμε τιποτα..παιζουμε εκτος εδρας και μαλιστα με 10 παικτες...οτι καλυτερο μπορεσουμε να παρουμε......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μας τρολαρει ο καιρός...

Αν δεν στρώσω εδώ έστω κι ένα πόντο χιόνι πραγματικά θα μου στρίψει... Δεν θυμάμαι πόσα χρόνια έχω να πάθω τέτοια ζημιά εδώ στα ανατολικά προαστεια της πόλης στα 200μ... Έστω και 5-7  ποντακια τα έβαζα και έπαιρνα τη χιονοτζουρα μου.... Άη σηχτηρ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Μας τρολαρει ο καιρός...

Αν δεν στρώσω εδώ έστω κι ένα πόντο χιόνι πραγματικά θα μου στρίψει... Δεν θυμάμαι πόσα χρόνια έχω να πάθω τέτοια ζημιά... Έστω και 5-7  ποντακια τα έβαζα και έπαιρνα τη χιονοτζουρα μου.... Άη σηχτηρ

Ηλιο θα έχεις.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

18αρι τζίφου ψήνεται να ακουμπήσει μύτη λίγο Έβρο;;; Άνεταααααααααααα

Πριν απο μια ωρα ειχα γραψει. Στο 18αρι θα πιειτε ουισκια. Το 12αρι εδειξε τον δρομο. Να μετα ο ευρωπαιος.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, casperakos said:

Το ριμαδι δεν μας αφεινη να ηρεμήσουμε!!! 

ηρεμοι είμαστε Γιωργάρα. δεν περιμένουμε κάτι, ούτε μας έταξαν τιποτα τα μοντέλα να περιμένουμε. Τελευταίο δεκαήμερο Φλεβάρη τώρα το στοίχημα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

-8/-10 στην Κύπρο από τον ευρωπαίο. Αν επαληθευτεί κάτι τέτοιο θα μιλάμε για το πιο σοβαρό κύμα ψύχους στο νησί εδώ και πάρα πολλά χρόνια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

😎😎😎

Γιωργο τι λενε. Χιονοαρμαγεδων ερχεται. Θερμο το αιγαιο, η ατμοσφαιρα μετα τις λικαδες. Ενα καλο τραφ μετα και τρεξτε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Ski snow είπε:

Γιωργο τι λενε. Χιονοαρμαγεδων ερχεται. Θερμο το αιγαιο, η ατμοσφαιρα μετα τις λικαδες. Ενα καλο τραφ μετα και τρεξτε

Δε φτάνει ρε Γιωργη μόνο το Αιγαίο..... 

Δυστυχως

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κι εδώ χιονόνερο ένα 6ωρο και αν 1-2 ώρες χιονι.,...και μετά ανοιγματα…..βάσει τζιφου….με ευρωπαικο λίγο καλυτερα….

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...