Jump to content
Spyros Snowstorm

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΜΑΡΤΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

48 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Πες τα ρε Σακη ειμαι με 21 χιλιοστα ετησιο στα γρεβενα αν ειναι δυνατον...ασε που σημερα πιασαμε δουλεια και στην οικοδομη και ανοιξαν οι δουλειες αν κια δε πιατευα οτι θα ανοιξουν τωρα λογω ιου....ενα κρυο μας ελειπε τωρα 

Συμπασχω φιλε...Για ολα οσα εγραψες!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28 λεπτά πριν, Orinos είπε:

Έρχονται βαριές παγωνιές στον Έβρο.....αλίμονο στους σκοπούς και στα περίπολα..... 

Αλλα τουλαχιστον θα κανει ζημια και στους κοπρους απο την αλλη πλευρα..Μπας και ηρεμησουν...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν και καταλαβαίνω ότι τα όψιμα κρύα δεν είναι και ότι καλύτερο γενικά, δεν μπορώ να μην χαρώ που δεν έρχεται η άνοιξη ακόμη, μου βγαίνει από μέσα μου..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μυρίζει χειμωνάς απο τις 16/3 και μετα σύμφωνα με τον Τζίφο.Προσήνεμα νομιζω δειχνει ως ταση .Για φετος το εχω παρατήσει το άθλημα αλλα δεν ειναι άσχημα τα τρεξιματα .

Επεξεργάστηκε από oldboy332
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, yiannis_volos είπε:

Αν και καταλαβαίνω ότι τα όψιμα κρύα δεν είναι και ότι καλύτερο γενικά, δεν μπορώ να μην χαρώ που δεν έρχεται η άνοιξη ακόμη, μου βγαίνει από μέσα μου..

και εγω το ιδιο  ...... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, oldboy332 είπε:

Μυρίζει χειμωνάς απο τις 16/3 και μετα σύμφωνα με τον Τζίφο.Προσήνεμα νομιζω δειχνει ως ταση .Για φετος το εχω παρατήσει το άθλημα αλλα δεν ειναι άσχημα τα τρεξιματα .

εεεεεε χαρίστε το μας μια φορά ......να δούμε και οι βόρειοι κάτι... ολο προσηνεμα 

Επεξεργάστηκε από thanasismtrk
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, thanasismtrk είπε:

εεεεεε χαρίστε το μας μια φορά ......να δούμε και οι βόρειοι κάτι... ολο προσηνεμα 

Δικό σας ! Κανένα πρόβλημα ☺

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εχω ανοιξει μια δημοσκοπηση...Θα θελατε μια ψυχρη εισβολη δεδομενων του Κορωνοϊου και πιθανων ζημιων στιε καλλιεργιες;; Οσοι θελετε ψηφιστε

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πιο σταθερό το ούκμο από τον ευρωπαίο τις τελευταίες 3 μέρες. Τρελά τα ενσέμπλς του τζίφου, ότι να ναι πραγματικά. ενώ ο ΑΟ σε σημαντική πτώση

 

ao.sprd2.gif

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 ώρες πριν, billipiros12 είπε:

Όλα στραβά φέτος. Τίποτα δέν πηγε καλά καιρικά....Αν έρθουν και οι ψυχρές μάζες τώρα.... Έδεσε το γλυκό.. 

Τι εννοείς;;; δηλαδή προτιμάς να κάνει κρύο το Σεπτέμβριο η τον Οκτώβριο παρά το Μάρτη;;; θες Μάρτη με 25++ βαθμούς;;; εγώ τέτοιο Μάρτη το σιχαίνομαι με 25++ βαθμούς. 

Επεξεργάστηκε από WEATHER-FUN
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θα είναι μια φυσιολογική όψιμη ψυχρή εισβολή την 25η Μαρτίου (με τα τωρινά στοιχεία αυτή φαίνεται να ξεκινάει 24/03) που θα διαρκέσει έως 28-29 Μάρτη (με τα τωρινά πάντοτε στοιχεία). Μάλιστα μετά τις 29 Μαρτίου μαλακώνει ελαφρώς ο καιρός με τα τωρινά δεδομένα. Κι έτσι μένει έως αρχές Απριλίου. Το μόνο ανησυχητικό είναι οι αρνητικές Τ στα πεδινά τα πρωινά. Όπως τελευταία βδομάδα Σεπτέμβρη έχει κάνει πολλές χρονιές θερμή εισβολή (πχ 2019, 2012, 2010 στην Κρήτη μόνο, 2001, 1999 κλπ) έτσι και τελευταία βδομάδα Μάρτη μπορεί να κάνει αρκετό κρύο που το παράξενο;;; αντίστοιχα θυμάμαι χρονιές με ψυχρές εισβολές στις αρχές Νοεμβρίου (πχ το 2006 το πιο ισχυρό - που γεννηθήκε η αδελφή μου και πήγαμε στο νοσοκομείο με ήλιο αλλά παγωνιά - αλλά και άλλες χρονιές ακόμη και το πρόσφατο 2017).

 

https://www.accuweather.com/el/gr/thessaloniki/186405/march-weather/186405

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επίσης κάθε 2 χρόνια έχουμε ψυχρή εισβολή την 25η Μαρτίου. 2016,2018,2020 αν βγει και η φετινή. Διότι όλος ο ντόρος γίνεται για μετά τις 24 Μάρτη με τα τωρινά στοιχεία.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, teo_73 είπε:

Μη σωσεις και ερθεις.Αυτη τη στιγμη δε χρειαζομαστε χαμηλες θερμοκρασιες.

image.png.7e794d3f8177abbe747b32ebe0df3397.png

Για μετά τις 23-24 του Μάρτη γίνεται ο ντόρος. Μπες και accuweather. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

58 λεπτά πριν, WEATHER-FUN είπε:

Τι εννοείς;;; δηλαδή προτιμάς να κάνει κρύο το Σεπτέμβριο η τον Οκτώβριο παρά το Μάρτη;;; θες Μάρτη με 25++ βαθμούς;;; εγώ τέτοιο Μάρτη το σιχαίνομαι με 25++ βαθμούς. 

...στάσου ... μύγδαλα ...😂... δηλαδή δεν μπορεί να κάνει Μάρτη με 15 C ... σώνει και καλά ή 0 ή 25+++ .... ??????????? Εεεεεε?????????? 😂🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, WEATHER-FUN είπε:

Τι εννοείς;;; δηλαδή προτιμάς να κάνει κρύο το Σεπτέμβριο η τον Οκτώβριο παρά το Μάρτη;;; θες Μάρτη με 25++ βαθμούς;;; εγώ τέτοιο Μάρτη το σιχαίνομαι με 25++ βαθμούς. 

Ναι, προτιμάω να κάνει κρύο Σεπτέμβρη - Οκτωβρη παρά τώρα. 

Μακάρι νά είχαμε 25 βαθμους αυριο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

48 λεπτά πριν, WEATHER-FUN είπε:

Για μετά τις 23-24 του Μάρτη γίνεται ο ντόρος. Μπες και accuweather. 

... εάν είναι να κοιτάμε το accuweather τότε καλύτερα να πάμε σε καφετζού .... και μετά στην '' κυρά μας τη μαμμή ''... να μας ξεματιάσει .... 😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

49 λεπτά πριν, billipiros12 είπε:

Ναι, προτιμάω να κάνει κρύο Σεπτέμβρη - Οκτωβρη παρά τώρα. 

Μακάρι νά είχαμε 25 βαθμους αυριο. 

Οκτώβρη μήνα ρε τι κρύο να κάνει; Καλά για Σεπτέμβρη δε σχολιάζω καν. Έχει γίνει ο 4ος μήνας του καλοκαιριού. Πάντα ήταν δηλαδή. Απλά το έγραψα έτσι. Εσύ προτιμάς κρύο Σεπτέμβρη και θερμό Μάρτη. Τι να σου πω; σήμερα περίμενα το λεωφορείο για τη σχολή και περίμενα 40+ λεπτά. Πάγωσα μιλάμε. 

Επεξεργάστηκε από WEATHER-FUN
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Mε τον βραδυνο τζιφο η Ναουσα εχει χιονι Δευτερα πρωι. Παντως, δε νομιζω οτι υπαρχει ο φοβος για παγωνιες κλπ, βροχες θα χουμε και χιονια στα ορεινοτερα. Ακομη και χαμηλα να κατεβουν θα ειναι χωρις ιδιαιτερο παγετο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...