Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, gthomasandros είπε:

σε φιλοξενω Αθηνα εαν θες για να εισαι με τους προσηνεμους εδω στο Ηρακλειο.....

Άνετα φίλε.! Αν δεν υπήρχε ο κορωνοιός κατέβαινα με τα χίλια! Σε ευχαριστώ πολύ μόνο και μόνο που έκανες την πρόταση, ειλικρινά😀

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Καρφί Ασία πάει φίλε συνπροσήνεμε. Δυστυχώς 

Έλα θα κάνει αποκοπή ο τζίφουλας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Σήκω τώρα κεφάλι γέρο. 

ΤΩΡΑ Κ.ΛΟΓΕΡΕ

Νικο?Χωρις βιαγκρα δεν του σηκωνετε αυτουνου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λογικα μετά τις 240 θα σταματήσει η Ανατολική πορεία του χαμηλού στον Ατλαντικο και θα φτιάξει περισσότερο το run .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εμένα μου αρέσει πάντως, ειδικά αν το δούμε ως έναν ακόμα κρίκο στην αλυσίδα που ξεκίνησε εδώ και 2 ημέρες!

1. Συμπαγής Αυλώνας που λιιιιγο θέλει να κατέβει ακόμα πιο χαμηλά 

2. Σοβαρό ψύχος στον αυλώνα  και όχι ρεταλια (βλέπουμε -16 κτλ)

3. Έχει καθιερωθεί η τάση για υψηλές πιέσεις στο Ηνωμένο Βασίλειο και σααααν να έρχεται πιο ανατολικά το μέρος με τις υψηλές πιέσεις.

Εν κατακλείδι, εγώ τα βλέπω θετικά!

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

αεριστηκε ο ατλαντικος σχολασε ο γαμος...

Πραγματικά αν δεν έκανε αυτή την αποκοπή που πάει να κάνει και να σώσει την εικόνα του τζίφου, ο χάρτης στις 250 ώρες, είναι άθλιος..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Πραγματικά αν δεν έκανε αυτή την αποκοπή που πάει να κάνει και να σώσει την εικόνα του τζίφου, ο χάρτης στις 250 ώρες, είναι άθλιος..

παει να κανει αναποδο ψαλιδι ο αυλωνας ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κρατάω μόνο τη τάση αδέρφια....θα μπορούσε να είχε κάνει κ ονειρική(αν κ ουχί μοναδική τούμπα)και να το χε στήλει Τουρκία η στα όρη Ατλάντα του Μαρόκου...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ε τώρα με το τζιφο θα ασχολούμαστε...Είναι και 18 αρι...τα ανσαμπλ του έχουν καλυτερο αζορικο απο πριν αλλα ο αυλωνας αρκετα πιο βορεια...το κοντρολ παλι καλο θα βγει..το ζήτημα είναι να ανέβει ο αζορικος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σχολιο λογικής:Οσο μενουμε στο παιχνιδι είμαστε καλα.

Συναισθηματικό σχόλιο χιόνισε μας καλά ή τραβα γ....... και μη μας ζαλιζεις τα @&#_@_# 

 

Καληνύχτα "ανώμαλοι" φίλοι μου.Αλλοι έχουν χόμπι να αλειφονται με λάδια και να ψήνονται στην παραλία το καλοκαιράκι και άλλοι ψηνουμε τον εγκεφαλο μας μπροστα στις οθονες μπας και χιονιστουμε μια δυο φορες σε 365 μέρες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...