Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αφού έφτιαξε το αικον λογικά θα χαλάσει ο Τζιφός χαχα

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τόσες κακοκαιρίας έπιασε το άικον όταν ήταν κακό...ας πιάσει και μια που ειναι καλο χαχαχα

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

το ακουσα εγω..η μεγαλυτερη καιρικη πληγη μου..ακομη με στοιχειωνει😋..το μεγαλυτερο καιρικο μου βασανιστηριο

Εμενα πιο πολυ στα τελευταια η σοφια με ****** τα αισθηματα παντως χαχαχ η μιση πολη να εχει χιονι 10 ποντους και η αλλη μιση τιποτα..ο μιχαηλ πχ ειχε χιονι στη γειτονια του εγω φλουδα 3ποντοι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για τις ωρες που ετρεξε μια χαρα το icon.Το Ισλανδικο Χ τραβηχτηκε στη Γροιλανδια.Ο Αζορ βρηκε χωρο,ο αυλωνας ισχυροποιηθηκε και κατεβηκε ΝΔκοτερα.

image.png.174ceafcc71562fae518a4d67960e0ab.png

 

image.png.30417c2539055a2e16ca8e7cc07087b0.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, teo_73 είπε:

Για τις ωρες που ετρεξε μια χαρα το icon.Το Ισλανδικο Χ τραβηχτηκε στη Γροιλανδια.Ο Αζορ βρηκε χωρο,ο αυλωνας ισχυροποιηθηκε και κατεβηκε ΝΔκοτερα.

image.png.174ceafcc71562fae518a4d67960e0ab.png

Εχει αλλες 6 τεο χαχαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αν δεν αλλαξει σεναριο ο τζιφος μεχρι αυριο το πρωι τοτε θα εχουμε 2 σεναρια...το γρηγορο οπου θα εχουμε αυλωνα λογικα καπου διπλα μας δεξια αριστερα και θα παιζει το γνωστο τραβω αυλωνα και το αλλο ξωφαλτσα και αναδιπλωση για να ρθει ο ακομη μεγαλυτερος..το μονο σιγουρο οτι για τις επομενες πολλες μερες θα ειμαστε με βιταμινες...😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Τα περα δωθε θα ειναι δεδομενα τις επομενες μερες παιδια μια πιο δυτικα μια πιο ανατολικα ..

Σαν το εκκρεμές του Φουκώ ένα πράγμα 😂

Επεξεργάστηκε από stathis2b
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

τζιφος ο οποιος εχει να δειξει το ιδιο σεναριο σε 2 συνεχομενα ραν μερες τωρα...

Ουτε σημερα θα το δειξει χαχχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

Εμενα πιο πολυ στα τελευταια η σοφια με ****** τα αισθηματα παντως χαχαχ η μιση πολη να εχει χιονι 10 ποντους και η αλλη μιση τιποτα..ο μιχαηλ πχ ειχε χιονι στη γειτονια του εγω φλουδα 3ποντοι

Μη μου κόβεις πόντους!😀  Σε ανοιχτό χώρο πάνω από 17 μέτρησα στο έδαφος, άσε που κράτησε τη χιονόστρωση για αρκετές ημέρες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οπως το εχει το icon στις 120 ωρες με πιο ψηλα τον αζορ θελουμε, για να κατεβει ατοφιος ο αυλωνας και να σκαψει...νοτιοτερα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, LarissaSnow είπε:

Μη μου κόβεις πόντους!😀  Σε ανοιχτό χώρο πάνω από 17 μέτρησα στο έδαφος, άσε που κράτησε τη χιονόστρωση για αρκετές ημέρες.

Εσυ σε ποια περιοχη εισαι?αβερωφ νεαπολη?

Επεξεργάστηκε από ICELARISSA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ICELARISSA είπε:

Ουτε σημερα θα το δειξει χαχχαχα

μπα δε νομιζω..λογικα θα κατεβασει για καποια ραν με το ανατολικα-δυτικα σαν διαφωνια ασχετα εαν γινει η οχι...πιστευω οτι θα σταθεροποιηθει για μια μερα τουλαχιστον 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αγαπω την Παναγιτσα,αγαπω και τον Χριστο κι οταν κανω το σταυρο μου μια χαρη τους ζητω...Εχετε τους λεω παντα τον αυλωνα μου γερο να χιονισει στα πετραλωνα και τον βοτανικο..Αμην..

Αντε καλο 18 αρι....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, LarissaSnow είπε:

Τέρμα Ιωαννίνων

Μια χαρα εδω ατα καταραμενο στις σπανιες περιπτωσεις που συμβαινει αυτο με τους ανεμους μεσα στη πολη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στα γεωδυναμικα στη γροιλανδια ηδη ο τζιφος απο τ ρα ειναι πιο καλος απο τις 24 ωρες χαχα...τωρα μενει να δουμε το χα,ηλο στον ατλαντικο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, weatherforattica είπε:

Μικρές διαφορές μέχρι στιγμής....

Τι διαφορες να εχει στις 24 ωρες ρε αδερφε;;;Αν ειχε μεγαλες διαφορες,θα πηγαινα να μου πουν τον καιρο κατι ινδιανοι που εχω εδω πιο πανω στα υψωματα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Τι διαφορες να εχει στις 24 ωρες ρε αδερφε;;;Αν ειχε μεγαλες διαφορες,θα πηγαινα να μου πουν τον καιρο κατι ινδιανοι που εχω εδω πιο πανω στα υψωματα.

Μωρέ ικανό το χα να ειχε διαφόρες και στις 6 ωρες....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...