Jump to content
Avalanche

Ανάλυση χαρτών Ιανουάριου 2021!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

33 minutes ago, oldboy332 said:

Το θέμα ειναι οτι έγινε τελικά το βήμα και απο τα δύο οποτε ελπίζουμε μήπως πεσει στο τραπέζι καμία μερίδα ακόμη τελικά.

Δεν το βλέπω καλέ μου φίλε.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλύτερος Αζόρ πάντως πέριξ της Λοντρας του Δουβλίνου στις 60h

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, BrainA είπε:

Δεν το βλέπω καλέ μου φίλε.....

Μην το λες ...Προς το παρόν ας δούμε μην τον κυνηγάμε τον Αυλώνα στην Ανδόρα αντί για την Τουρκία 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φαίνεται πως ο αζορικός θα σηκωθεί-μετακινηθεί λίγο πιο ανατολικά αφού το χαμηλό στον ατλαντικό είναι και αυτό ελάχιστα πιο ανατολικά

Επεξεργάστηκε από Stelios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χαχα μακαρι να χει δει κατι ο τζιφος που δε το βλεπει ο ευρωπαιος ...παντως η μέση λύση μεταξύ τζιφου ευρωπαιου ειναι τα προσηνεμα  μακαρι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, tzelilis είπε:

λογικα πιπ δυτικα θα παει ο τζιφος μιας κ αρχιζει να,σκαβει προς σκανιναβια ο αζορικοςς

ναι πιο δυτικα αλλα ισως να ειναι πιο δυνατος ομως οποτε δεν θα μας βγει σε κακο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, ICELARISSA είπε:

Τι υπαρχουν ολες οι προυποθεσεις μετα τις 17-18 να συμβει κατι πολυ δυνατο στην ελλαδα..

Μια Αριανδη νο.2 ζηταω τιποτα αλλοο ( 30 ποντους ειχε τοτε εδω παρακαλω 😋)

Στα του καιρου ο τζιφος φαινεται να εχει καλυτερο αυλωνα

Επεξεργάστηκε από baristrs
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Τι διαφορες να εχει στις 24 ωρες ρε αδερφε;;;Αν ειχε μεγαλες διαφορες,θα πηγαινα να μου πουν τον καιρο κατι ινδιανοι που εχω εδω πιο πανω στα υψωματα.

Έχετε κ Ινδιανους στη Δροσοπηγουλα??Βρε πολύ ενδιαφέρουσα η γειτονιά:)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, tzelilis είπε:

λογικα πιπ δυτικα θα παει ο τζιφος μιας κ αρχιζει να,σκαβει προς σκανιναβια ο αζορικοςς

Πιο ανατολικα νομιζω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

το πανω μερος του αζορικου δεν ειναι δυνατο και αυτο το δειχνουν ολα οσα δειχνουν καταβαση που σημαινει οτι και καταβαση να γινει θα πιεστει πολυ και δε νομιζω να μπορεσει να κατεβασει βαρβατο κομματι..βεβαια εμας μας κανει κι ετσι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Τι διαφορες να εχει στις 24 ωρες ρε αδερφε;;;Αν ειχε μεγαλες διαφορες,θα πηγαινα να μου πουν τον καιρο κατι ινδιανοι που εχω εδω πιο πανω στα υψωματα.

Αν εχεις εσυ ινδιανους στα υψωματα τοτε εγω εδω κατω εχω κατι εσκιμωους στις τζιτζιφιες...😂...Διπλα στα τσαντηρια φτιαχνουν ιγκλου,πισω απο τις καλαμιες....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παλι θα μεινει η μπιλλια πανω...βεβαια λογικα θα κατεβασει θα αποκοψει καπου θα χιονιση καποιους...θα δουμε..το γραντε παιχνιδι η μπιλλια θα νε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Πιο ανατολικα νομιζω

πιεζει το χαμηλο στον ατλαντικο κ χαλασε τον αζορικο.θα κατεβει καθετα τωρα μαλλον

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...